نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8

موضوع: افسردگی شدید

1456
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    10891
    تشکـر
    7
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

Exclamation افسردگی شدید

بنظرم کار اشتباهیه آدم از مشکلش اینجا بگه، چون این اشخاص مثه من به شدت دنبال یه شخص میگردن که باورش کنه یا احساس نیازش درک بشه. اما این ادمهای مجازی به چشم بیمار نگاه میکنن به اون شخص و این جز بد تر کردن حال اون آدم فایده ای نداره. البته اگه خانم باشه مورد توجه قرار میگیره! چون فردی مثه من که خیلی نامید هستش میاد اینجا مشکلش میگه و توجهی بهش نمیشه و به کسی دیگه توجه میشه! حال این آدمها بعضا انقدر به جای باریک و حالت افسردگی شدید رسیده که اگه توجهی بهش نشه تصمیم های درستی نگیره مثه خودکشی

2. کاربران زیر از Gh.h بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    9968
    تشکـر
    6,024
    تشکر شده 6,187 بار در 2,950 پست
    میزان امتیاز
    17

پاسخ : اشتباه

سلام دوست عزیز
    ما همه اینجا به نوعی مثه هم هسیم ومثله یک دوست کنار هم هستیم هرکس مشکلش را میگه باتوجه به مشکلش جواب میگیره گاهی همدردی و گاهی راهنمایی و گاهی دلگرمی و گاهی تلنگر برای باور کردن مشکلش و بیدار شدن و فهمیدن موضوع به طور عمیق تر
    متاسفم از اینکه سو برداشت برای شما شده
    هر اشتباهی اگر درست برخورد بشه به جوابی صحیح میرسی شک نکن

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    10891
    تشکـر
    7
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

شما روانشناسی خوندی؟ برای درستون اینجا هستین؟
    خوبه بعضی ها خوب توجه دارن و با علم و تجربه ای که دارن جواب میدن. اما بنظرم اینکه یه آدم مشکل خودشو بفهمه و یا راه درمانش بهش بگن کافی نیست چون این آدم سرماخوردگی نداره. از روح و روان بهم ریخته. تا آدمی کنارش نباشه هیچ کمکی نمیشه بهش کرد. البته فرق هست بین یه اختلال روانی شدید با خفیف. بله خفیف رو میشه اینجا بهش کمک کرد اما شدید رو شناسایی میکنن و راه درمانش رو هم شاید بگن اما اون آدم به تنهایی نمیتونه برای درمانش کاری کنه

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    10779
    تشکـر
    314
    تشکر شده 360 بار در 123 پست
    میزان امتیاز
    10

شما دنبال دوست می گردی توی این سایت بیا چت.
    هم.دوست پیدا میکنی هم درد دل.

اما وقتی تاپیک میزاری ما فقط می خایم راه حل بدیم.

ولی باز هم کنارت نیستن. اگر همراه می خوای که کنارت باشه
    کسی بهتر از خونوادت نیست.

(موفق باشید)
    امضای ایشان
    . وقتی به کسی،به طور کامل
    وبدون هیچ شک وتردیدی
    اعتماد
    می کنید درنهایت دونتیجه کلی خواهد داشت. :
    یا شخصیبرای زندگی
    یادرسیبرای زندگی

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : افسردگی شدید

نقل قول نوشته اصلی توسط Gh.h نمایش پست ها
    بنظرم کار اشتباهیه آدم از مشکلش اینجا بگه، چون این اشخاص مثه من به شدت دنبال یه شخص میگردن که باورش کنه یا احساس نیازش درک بشه. اما این ادمهای مجازی به چشم بیمار نگاه میکنن به اون شخص و این جز بد تر کردن حال اون آدم فایده ای نداره. البته اگه خانم باشه مورد توجه قرار میگیره! چون فردی مثه من که خیلی نامید هستش میاد اینجا مشکلش میگه و توجهی بهش نمیشه و به کسی دیگه توجه میشه! حال این آدمها بعضا انقدر به جای باریک و حالت افسردگی شدید رسیده که اگه توجهی بهش نشه تصمیم های درستی نگیره مثه خودکشی
    هیچ فردی رو پیدا نمیکنید که مشکل نداشته باشه

ولی این جا فقط یک محل عبور به روانشناس هست و دوستان گاهی

تجربیات و مطالب خودشون رو ارائه میکنن

به هرحال کسی که دنبال درمان باشه به این کلمات اکتفا نمیکنه و به متخصص اون

فن رجوع خواهد کرد

http://forum.moshaver.co/f116/%D8%A2...B4%DA%A9-6827/
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

7. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    10573
    تشکـر
    1
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام .من هرچی فکر کردم به راه حلی برای خودم نرسیدم 25 سالمه . هم مشکل کوتاهی قد دارم که به همین خاطر خیلی از موقعیت های زندگیم رو ار دست دادم
    هم مشکل نداشتن خونواده که داشتنش واسم شده حسرت . حالا مشکل تازه ای هم دارم این که شدیدا میترسم .ینی اگه حواسم نباشه یکی از کنارم رد بشه سوت بزنه
    خیلی شدید میترسم. عصبی میشم و باهاش درگیر میشم ترسم چند برابر شده که از یه ترس عادی خارجه.البته از محیط های خالی و تاریک زیاد ترس ندارم فقط
    این که کسی یهو جلوم ظاهر بشه و از این قبیل .زندگیمو کارمو دارم از دست میدم

8. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6350
    تشکـر
    884
    تشکر شده 624 بار در 313 پست
    میزان امتیاز
    10

نه من حرف شما رو قبول ندارم
    روزی که من اومدم سایت فکر می کردم فقط منم تو دنیا که این مشکل رو داره همه چیز برام خیلی سخت بود ولی وقتی اومدم دیدم خیلی ها هستن مثل من خوب بخاطر این وجه مشترک خیلی راحت تونستیم به هم کمک کنیم. بعضی وقتا ادم به هم درد احتیاج داره نه همراه
    امضای ایشان
    Who looses today, won’t find tomorrow, There is nothing important as today

9. کاربران زیر از بهشت بابت این پست مفید تشکر کرده اند

10. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

نقل قول نوشته اصلی توسط dashhadi نمایش پست ها
    سلام .من هرچی فکر کردم به راه حلی برای خودم نرسیدم 25 سالمه . هم مشکل کوتاهی قد دارم که به همین خاطر خیلی از موقعیت های زندگیم رو ار دست دادم
    هم مشکل نداشتن خونواده که داشتنش واسم شده حسرت . حالا مشکل تازه ای هم دارم این که شدیدا میترسم .ینی اگه حواسم نباشه یکی از کنارم رد بشه سوت بزنه
    خیلی شدید میترسم. عصبی میشم و باهاش درگیر میشم ترسم چند برابر شده که از یه ترس عادی خارجه.البته از محیط های خالی و تاریک زیاد ترس ندارم فقط
    این که کسی یهو جلوم ظاهر بشه و از این قبیل .زندگیمو کارمو دارم از دست میدم
    ترس» یک احساس کاملاً آشنا برای یکایک ما انسان‌هاست.

همه ما هم حالات فیزیکی ترس، چون حبس نفس یا تند نفس کشیدن، هیجان جسمی و یا فلج شدن از ترس،عرق کردن،

لرزیدن، فرار کردن، اضطراب، سرگیجگی و غیره را می‌شناسیم. در حیوانات و انسان حس ترس در واقع یک حس دفاعی است و حکایت از امکان خطر و دردی می‌کند.

اما احساس ترس بشری، چیزی ورای یک حس طبیعی است؛ زیرا این احساس آغشته با تصورات، آرزوها و حالات وجودی و خاص انسانی است.

از این رو او یک احساس انسانی است.

برای ورود به جهان چندفاکتوری و چندچشم‌اندازی ترس بشری و حالات مختلف آن و بیماری‌های مختلف ناشی از آن، بایستی ابتدا متوجه این اصل پایه‌ای باشیم

که ترس همیشه به شکل «ترس از چیزی» است و به دو شکل عمده ظاهر می‌شود.

یا این ترس به شکل «هراس یا فوبی» از یک پدیده مشخص مثل هراس اجتماعی، یا هراس از حیوانات است

و یا به شکل دیگر ترس، یعنی به شکل « رس» از یک موضوع نامشخص و مبهم مثل «بیماری ترس و یا وسواس» است.

« فوبی» را «ترس مرضی» ترجمه کرده اند و «ترس» را اضطراب ترجمه کرده است

۱. اما من به دو ترجمه «هراس» از مار و «ترس» از تاریکی بیشتر علاقه دارم و به این شکل از آن‌ها استفاده می‌کنم.

حال چهار چشم‌انداز ترس و هراس را باز می‌کنیم و سپس به راز «ترس شیرین و قدرتمند و چندلایه» و هنر ترسناک و جذاب پی می‌بریم.

برای درمان این اختلال نیز ترکیبی از درمان های غیردارویی و دارویی مؤثر شناخته شده است.

بهترین روش درمان این اختلال، رفتار درمانی است. تکنیک های مختلفی نظیر حساسیت زدایی تدریجی،

مواجه سازی یا غوطه ورسازی با کمک آموزش آرام سازی و هیپنوز و … از سوی روان پزشکان یا روان شناسان بالینی

در درمان این اختلال استفاده می شوند که به نحو کاملاً مؤثری با بهبود این اختلال همراه است.سایر روش های درمانی نظیر روانکاوی، خانواده درمانی و نیز استفاده

از داروها از سوی روان پزشکان توصیه شده اند که با بهبود قابل توجه این اختلال توأم بوده است.

به هر حال با توجه به شیوع بسیار بالای این بیماری و ایجاد اختلال در عملکرد عادی و

روزمره افراد مبتلا از یک سو و وجود درمان های مؤثر برای آن از سوی دیگر، تشخیص و درمان آن اهمیت به سزایی خواهد داشت.

یک بار دیگر و این بار بیشتر دقت کنید، شاید شما نیز نوعی فوبی داشته باشید که با مراجعه به یک روان پزشک قادر خواهید بود آن را به راحتی درمان کنید.
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد