نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

موضوع: رابطه قبل از ازدواج

1469
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8935
    تشکـر
    23
    تشکر شده 18 بار در 11 پست
    میزان امتیاز
    0

رابطه قبل از ازدواج

سلام؛
    من حدود 4 سال پیش با پسری از طریق چت آشنا شدم. رابطه ما کم کم به جایی رسید که ازم خواستگاری کرد
    هنوز به خانوادم چیزی نگفتم راستش یکمی میترسم از گفتنش
    الان حدود 1 ماهه گیر داده و میخواد س ک س (کامل) داشته باشیم اما من هر دفعه جواب رد بهش دادم میگه در صورتی که هدفش ازدواج هست و میگه هر اتفاقی هم بیوفته کنار من هست چرا باید از این رابطه نگران بشم
    اما من واقعا نگرانم و از س ک س قبل از ازدواج میترسم و اینکه من 90 درصد احتمال میدم پردم حلقوی باشه بازم نگرانم و میترسم
    البته من بهش گفتم که اول خواستگاری بیاد و بعد هرکاری خواست انجام میدیم هروقت هم که بهش نه گفتم از من ناراحت شده من خیلی دوسش دارم و دلم نمیخواد از دستش بدم
    بیشتر از این نگرانم خانوادم اجازه ندن که باهاش ازدواج کنم
    کلا گیج شدم و نمیدونم چیکار کنم
    ویرایش توسط azam_b : 01-17-2015 در ساعت 03:36 PM
    امضای ایشان
    دلـم نـه عـشق مـیخواهد .. نـه احـساسات قـشنگ ...
    نـه ادعـاهای بـزرگ .. نـه بـزرگهای پـر ادعـا ...
    دلـم یـک دوسـت مـیخواهد ...
    کـه بـشود بـا او حـرف زد ...
    و بـعد پشیـمان نـشد ...

2. کاربران زیر از azam_b بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    10182
    تشکـر
    0
    تشکر شده 88 بار در 41 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : رابطه قبل از ازدواج

سلام...اصلا اينكارو نكن...بزار بعد ازدواج..بزار بياد خاستگارى و شما هم از نگرانى عكس العمل خانوادتون در مياين...ناراحتى هم نداره بايد شرايط يه دختر رو ذرك كنه چهار سال صبر كرده تا بعد ازدواج هم صبر كنه ديگه...اين كارو نكن عزيزم..با سكس چيزى بينتون حل نميشه..

4. 3 کاربران زیر از كندل بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

نقل قول نوشته اصلی توسط azam_b نمایش پست ها
    سلام؛
    من حدود 4 سال پیش با پسری از طریق چت آشنا شدم. رابطه ما کم کم به جایی رسید که ازم خواستگاری کرد
    هنوز به خانوادم چیزی نگفتم راستش یکمی میترسم از گفتنش
    الان حدود 1 ماهه گیر داده و میخواد س ک س (کامل) داشته باشیم اما من هر دفعه جواب رد بهش دادم میگه در صورتی که هدفش ازدواج هست و میگه هر اتفاقی هم بیوفته کنار من هست چرا باید از این رابطه نگران بشم
    اما من واقعا نگرانم و از س ک س قبل از ازدواج میترسم و اینکه من 90 درصد احتمال میدم پردم حلقوی باشه بازم نگرانم و میترسم
    البته من بهش گفتم که اول خواستگاری بیاد و بعد هرکاری خواست انجام میدیم هروقت هم که بهش نه گفتم از من ناراحت شده من خیلی دوسش دارم و دلم نمیخواد از دستش بدم
    بیشتر از این نگرانم خانوادم اجازه ندن که باهاش ازدواج کنم
    کلا گیج شدم و نمیدونم چیکار کنم
    خب اگر ایشون واقعا" شما رو برای ازدواج میخواد پس میتونه تا ازدواجتون صبر کنه

در صورتی که ایشون شمارو فقط برای س. ک. س میخواد و وقتی به هدفش رسید به بهانه های گوناگون از ازدواج با شما فرار میکنه

و بعد شما در این سایت در موارد و مشکلات دیگه ای باید سوال بپرسید که ممکنه غیر قابل جبران باشه

واقعا" از شما تعجب میکنم که چقدر آسون تن به خواسته های همچین ادمایی میدید ...
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

6. 3 کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7052
    تشکـر
    6,692
    تشکر شده 1,280 بار در 640 پست
    میزان امتیاز
    11

منم با کندل جونم موافقم اصلا به این قضیه فکر نکن که ناراحت میش چکار کنم بد از ازدواج هرکاری دوست داشتی بکن دقیقا شاید بزن زیرش اون وق شمایی که ناراحت میشی .

8. کاربران زیر از satare بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8050
    تشکـر
    3,819
    تشکر شده 3,325 بار در 1,147 پست
    میزان امتیاز
    10

سلام خانومی منم با بچه ها موافقم هرگز این کارو نکنی رابطه جنسی قبل ازدواج اصلا درست نیست ممکنه بعدها روش تاثیرمنفی بزاره وخدای نکرده ازش به عنوان یه ابزار استفاده کنه برای اینکه در مواقع دعوا استفاده کنه و با اون شما رو زیر سوال ببره اصلا ازکجا معلوم نمیخاد با این کار شما رو امتحان کنه ببینه نظرت چیه در این موارد ویا اینکه اصلا شاید قصدش صد در صد ازدواج نیست بزار بیاد خواستگاری صبرداشته باش و توکل بخدا ممکنه اصلا ازدواج سر نگیره اونوقت میدونی اگه رابطه بر قرار کرده باشی چی میشه این تنها دختر هستش که آسیب جدی میبینه نه پسرمواظب شیطون باش خیلی خوب میتونه مخ تو بزنه پس خوب حواستو جمع کن موفق باشی.

10. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    10182
    تشکـر
    0
    تشکر شده 88 بار در 41 پست
    میزان امتیاز
    10

ستاره جونم و رهگذر جونم درست ميگن به حرفاشون گوش كن...به منم خيلى كمك كردن دوستاى خوبم..❤️❤️❤️❤️دقيقا ممكنه اصلا داره تورو امتحان ميكنه يا اصلا چيزه ديگه غيره ازدواج تو فكرشه...تا رسمى اقدام نكرده و جلو نيومده لزومى نداره اين حرفا ودلخورى ير اين موضوعا پيش بياد

11. کاربران زیر از كندل بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد