نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: رفتار عجیب دوست صمیمی

1075
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7974
    تشکـر
    53
    تشکر شده 14 بار در 12 پست
    میزان امتیاز
    10

رفتار عجیب دوست صمیمی

سلام دوستان من یک دوست صمیمی داشتم که فکر می کردم بهترین دوست منه! همیشه وقتی به من نیاز داشت سمت من میومد و بعدش کامل ازش بی خبر میشدم . وقتی هم سمتش میرفتم اونقد بی محلی میکرد که خودم ترجیح میدادم بی خیالش بشم. یه مدت خیلی با هم ارتباط داشتیم بعضی وقتها فکر میکردم خواهر منه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! بعد که دوباره مشکلش حل شد من و فراموش کرد مثل همیشه. من چون دوستش داشتم نمیخواستم از هم دور بشیم. وقتی بهش گفتم بیا مثل گذشته دوباره با هم خوب بشیم کلی جیغ زد و دعوا کرد. همیشه سر هر مسله ای با من دعوا می کرد و قهر می کرد و من میرفتم سمتش!! ولی الان که من ناراحت شدم کوچکترین قدمی سمت من برنداشت. حتی خانوادش هم با من بد شدن.اگه من با اون بد حرف زده بودم حتما ازش عذر خواهی می کردم ولی بی خیال من شده. چند وقته این طوری شده ولی نمیدونم چی کار کنم

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : رفتار عجیب دوست صمیمی

نقل قول نوشته اصلی توسط solaleh-rahimi نمایش پست ها
    سلام دوستان من یک دوست صمیمی داشتم که فکر می کردم بهترین دوست منه! همیشه وقتی به من نیاز داشت سمت من میومد و بعدش کامل ازش بی خبر میشدم . وقتی هم سمتش میرفتم اونقد بی محلی میکرد که خودم ترجیح میدادم بی خیالش بشم. یه مدت خیلی با هم ارتباط داشتیم بعضی وقتها فکر میکردم خواهر منه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! بعد که دوباره مشکلش حل شد من و فراموش کرد مثل همیشه. من چون دوستش داشتم نمیخواستم از هم دور بشیم. وقتی بهش گفتم بیا مثل گذشته دوباره با هم خوب بشیم کلی جیغ زد و دعوا کرد. همیشه سر هر مسله ای با من دعوا می کرد و قهر می کرد و من میرفتم سمتش!! ولی الان که من ناراحت شدم کوچکترین قدمی سمت من برنداشت. حتی خانوادش هم با من بد شدن.اگه من با اون بد حرف زده بودم حتما ازش عذر خواهی می کردم ولی بی خیال من شده. چند وقته این طوری شده ولی نمیدونم چی کار کنم
    راستش رابطه شما به دوستی شباهتی نداره و بیشتر به همزیستی شبیه هست

شما به خاطر تنهایی همدیگرو تحمل میکند در صورتی که هیچ تناسبی با هم ندارید

بهتره در این مورد بیشتر فکر کنید رابطه ای که به این صورت باشه رو نمیتونید هیچ انتظاری ازش داشت
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

3. کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    11002
    تشکـر
    49
    تشکر شده 42 بار در 20 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : رفتار عجیب دوست صمیمی

خب شما از پایه اینطوری دوستیتونو پایه چینی کردین که شما دنبال ایشون یا به اصلاح کوچه بازاری آویزون ایشون باشین .
    به نظر من بیخیال طی کنین. اگه ارزش دوست شدن مجدد رو داشته باشه خودش برمیگرده .
    اگر بر نگشت بهتر که بر نگرده .
    البته این نظر منه .

موفق و پیروز باشین ... در پناه خالق نیلوفرها
    ویرایش توسط kamran : 01-18-2015 در ساعت 01:00 AM
    امضای ایشان
    خدا اینجاست ، در همین حوالی

خدا در رنگ آمیزی نقاشیت پیداست !!!
    خدا در متن توست ...

¸.◦°˚ К∂мЯ∂η ˚°◦.¸

5. کاربران زیر از kamran بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)