نمایش نتایج: از 1 به 19 از 19

موضوع: ازدواج با دختر دایی

38047
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    11337
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

Question ازدواج با دختر دایی

سلام.
    پسری 27 ساله و دانشجوی ارشدم. یه دختر دایی دارم که 5 سال ازم کوچکتره و دانشجوی کارشناسیه. خیلی وقت پیشا بین بزرگترا حرفایی در مورد ما دوتا زده شده بود. چن سال پیش مقابل این حرف وایسادم و گفتم وقتی به سن و شرایط تصمیم گیری درست رسیدم، خودم تصمیم می گیرم. رابطم با دختر داییم رو هم در سطح دختر دایی حفظ کردم و سعی کردم به اونم بفهمونم که به این حرفا توجه نکنه و خدا می دونه که آینده چی پیش بیاد. ولی هر وقت می خواستم و می خوام که به ازدواج فکر کنم، تنها گزینه ای که میاد تو ذهنم دقیقا دختر داییمه. تقریبا یک ساله که رابطمون بیشتر شده ولی نه عاشقانه یا مث اون! البته سطح رابطمون از یه دختر دایی و پسر عمه معمولی فراتره؛ زیاد با هم حرف می زنیم و در رابطه با موارد مختلف صحبت می کنیم. نمی تونم صاف ازش بپرسم که حسش چیه و آیا اصن حسی به من داره یا نه. می ترسم به گزینه های مناسب دیگه ای که پیش رومه فک کنم و با اون مقایسشون کنم و عملا محدود به اون شدم. حالا از کجا و چطوری بفهمم که اون چه احساسی بهم داره تا تکلیفم رو بدونم؟ نمی خوام مستقیم ازش بپرسم چون می ترسم که هیچ حسی بهم نداشته باشه و گفتن من اونو هم محدود کنه. لطفا یه راه عملی بم نشون بدین. مرسی

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8203
    تشکـر
    1,983
    تشکر شده 5,258 بار در 1,556 پست
    میزان امتیاز
    12

پاسخ : محدود به ازدواج با دختر دایی

مهم نیست ایشون چ حسی دارن
    مهم شمایی که چ حسی داری
    چون خانما خیلی کم پیش میاد بعد از ازدواج به فکر خیانت و غیره ... بیوفتن و به دلیل ترشح هورمن ها خواسته یا ناخوسته به همسرشون جذب میشن .
    فراموش نکنید که وابستگی هم رو حس ایشون تاثیر خواهد گذاشت
    شما برای خودتون یه تصمیم قاطع و درست بگیرید
    امضای ایشان
    عشق مهمترین امتحان خداست ..
    فرزندان آدم و حوا چندهزار سال است که عشق را حل میکنند
    اما فقط کسانی قبول می شوند که عشق را زیبا بکِشند
    بقیه فقط عشق را می کِشند و می کُشند(ReePaa)

3. کاربران زیر از Reepaa بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : ازدواج با دختر دایی

نقل قول نوشته اصلی توسط omid8456 نمایش پست ها
    سلام.
    پسری 27 ساله و دانشجوی ارشدم. یه دختر دایی دارم که 5 سال ازم کوچکتره و دانشجوی کارشناسیه. خیلی وقت پیشا بین بزرگترا حرفایی در مورد ما دوتا زده شده بود. چن سال پیش مقابل این حرف وایسادم و گفتم وقتی به سن و شرایط تصمیم گیری درست رسیدم، خودم تصمیم می گیرم. رابطم با دختر داییم رو هم در سطح دختر دایی حفظ کردم و سعی کردم به اونم بفهمونم که به این حرفا توجه نکنه و خدا می دونه که آینده چی پیش بیاد. ولی هر وقت می خواستم و می خوام که به ازدواج فکر کنم، تنها گزینه ای که میاد تو ذهنم دقیقا دختر داییمه. تقریبا یک ساله که رابطمون بیشتر شده ولی نه عاشقانه یا مث اون! البته سطح رابطمون از یه دختر دایی و پسر عمه معمولی فراتره؛ زیاد با هم حرف می زنیم و در رابطه با موارد مختلف صحبت می کنیم. نمی تونم صاف ازش بپرسم که حسش چیه و آیا اصن حسی به من داره یا نه. می ترسم به گزینه های مناسب دیگه ای که پیش رومه فک کنم و با اون مقایسشون کنم و عملا محدود به اون شدم. حالا از کجا و چطوری بفهمم که اون چه احساسی بهم داره تا تکلیفم رو بدونم؟ نمی خوام مستقیم ازش بپرسم چون می ترسم که هیچ حسی بهم نداشته باشه و گفتن من اونو هم محدود کنه. لطفا یه راه عملی بم نشون بدین. مرسی
    دوست عزیز اگر برای ازدواج با ایشون برنامه ای دارید پس در این مورد با ایشون صحبت کنید

ولی اگر تردید دارید و فکر میکنید در آینده ممکنه اتفاقات دیگه ای بیفته پس بحث دیگه ای هست

به هرحال تمام این موارد به خواست شما بستگی داره و شما باید اول از همه تکلیفتون رو با خودتون روشن کنید

اینطوری با تردید فکر کردن و تصمیم گرفتن کار اشتباهیه
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    9968
    تشکـر
    6,024
    تشکر شده 6,186 بار در 2,950 پست
    میزان امتیاز
    17

سلام
    شما از ایشون خیلی مستقیم و روراست بپرسید ک با شما ازدواج میکنن یا خیر؟!البته فک کنم جوابش مثبت باشه
    موفق و خوشبخت بشین

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    11337
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط fateme.68 نمایش پست ها
    سلام
    شما از ایشون خیلی مستقیم و روراست بپرسید ک با شما ازدواج میکنن یا خیر؟!البته فک کنم جوابش مثبت باشه
    موفق و خوشبخت بشین
    چرا فک می کنین جوابش مثبته؟

7. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    11337
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Reepaa نمایش پست ها
    مهم شمایی که چ حسی داری
    چون خانما خیلی کم پیش میاد بعد از ازدواج به فکر خیانت و غیره ... بیوفتن و به دلیل ترشح هورمن ها خواسته یا ناخوسته به همسرشون جذب میشن .
    من نگران خیانت بعد از ازدواج نیستم. می ترسم حسی بم نداشته باشه و گفتنم اونو تو محدودیت بذاره. آخه اگه مستقیم بش بگم که همه چی تمومه.

8. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    11159
    تشکـر
    4,306
    تشکر شده 2,986 بار در 1,492 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام
    به نظرمن برای اینکه بفهمین حسش بهتون درچه حدیه بایدتوموقعیت بزارینش مثلاجلوش بایه دختردیگه مهربون شین ببینین عکس العملش چیه یاباهاش درموردموقعیتای ازدواج یاپسرای جوون دوروبرش که برای خودش مناسبن حرف بزنین ببینین چطوری برخوردمیکنه اگه ناراحت شدکه معنیش اینه دوستون داره وروتون حس مالکیت داره اگرم نشددوحالت داره یادوستون نداره یامیخوادحفظ ظاهرکه اگه دومی باشه بعدارفتاراش باهاتون یه جورای دیگه ای میشه

9. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26151
    تشکـر
    64
    تشکر شده 4 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Reepaa نمایش پست ها
    مهم شمایی که چ حسی داری
    کاملا مخالفم که خانوما با ترشح هورمون جذب میشن لطف کنین اگه اطلاعی درباره این مسایل ندارید مردم رو به اشتباه نندازید .چون این مهرو محبت بین دوطرف هست که جذبشون میکنه نه ترشح هورمون اینا دو تا انسانن نه حیوون که بر اثر ترشح هورمون جذب بشن خداوند به انسان شعور داده عقل و منطق داده
    لطفا با بی عقلی نظر ندیدو مردم رو به اشتباه نندازید که بعد جوابگوی خداوندید دوست عزیز

10. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26207
    تشکـر
    1,293
    تشکر شده 666 بار در 415 پست
    میزان امتیاز
    9

به نظر من اینکه اونم با شما فراتر از یک دختر دایی است نشون میده که از شما بدش نمیاد وگرنه می تونست که اصلا این رابطه رو ایجاد نکنه
    ولی خیلی راحت می تونید در مورد ازدواج ازش سوال کنید بگید که چه شخصی رو مد نظر داره و نه اینکه ازش بخواید با شما ازدواج کنه می تونید بپرسید که معیارهاش برای ازدواج چیه و چه شخصی مدنظرش هست. بعدم اینکه می گید که ممکنه فرد بهتری تو زندگیتون بیاد و بعد وابسته اون فرد بشید خوب بستگی به خودتون داره آدم وقتی به یکی فکر می کنه نمی بایست که به گزینه های دیگه اصلا فکر کنه
    بعدشم شما فکر نکن که دخترهای دیگه چیزی بیشتر از دختر دایی شما دارن
    همه مثل همیم به هر حال من هنوز فکر می کنم تو خیلی موارد ازدواج فامیلی خیلی بهتره ... چون بهم بیشتر نزدکید از نظر فرهنگی و خانواده و خانواده هر دو طرف راحتتر قبول می کنن طرف مقابل رو.
    موفق باشید

11. کاربران زیر از merina بابت این پست مفید تشکر کرده اند

12. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4839
    تشکـر
    920
    تشکر شده 1,137 بار در 614 پست
    میزان امتیاز
    11

من نگران خیانت بعد از ازدواج نیستم. می ترسم حسی بم نداشته باشه و گفتنم اونو تو محدودیت بذاره. آخه اگه مستقیم بش بگم که همه چی تمومه.
    شما خواهري يا فاميلي كه باهاش راحت باشيد كه ايشون ازش بپرسه نداريد؟

13. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23975
    تشکـر
    49
    تشکر شده 135 بار در 79 پست
    میزان امتیاز
    0

دوستان قبل از پاسخ با تاپیک به زمان تاپیک هم دقت کنید
    این تاپیک قدیمی هست

14. کاربران زیر از ali.1394 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

15. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21182
    تشکـر
    764
    تشکر شده 1,211 بار در 755 پست
    میزان امتیاز
    10

16. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26876
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

اقا لطفا بهش بگین که الان نظرت چیه حالا که بزرگ شدیم و خودمون عاقل هستیم بیا فکر کنیم بهش الان با اون موقع که مردم برامون حرف میزدن فرق داره .شما پسرین میتونین من اگر پسر بودم نمیزاشتم از دستم بپره چون منم حسی مث شما دارم وقتی قرار میشه به خواستگاری فکر کنم فقط با پسر خالم مقایسه میکنم فکر اون میاد تو ذهنم

17. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26895
    تشکـر
    55
    تشکر شده 91 بار در 61 پست
    میزان امتیاز
    9

سلام.
    اصلا شما خودتون دوسش دارین که بخواین ازش بپرسین حس اون چیه؟
    اگر جواب اون مثبت باشه و شما بهش حسی نداشته باشید به احساساتش لطمه میزنید .اگر واقعا قصد ازدواج رو با ایشون دارید حسشو نسبت به خودتون بپرسید.

18. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    31001
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام من 24 سالمه خیلی اتفاقی و تدریجی وابسته دختر داییم شدم. البته ارتباط خانوادگی خیلی نزدیکی داریم و خیلی صمیمی هستیم.خودمم نمی دونم چرا واقعا؟ نمی دونم چه حسیه؟میشه اسمش عشق گذاشت یا نه؟ چون دختر داییم 10 سال ازم کوچیکتره و 14 سالشه.دخترایی هستن که اطرافیان بهم معرفی می کنن و از همه لحاظ عالین و اگه بخوام منطقی فک کنم خیلی بی دردسر تره ازدواج باهاشون.اما من نمی تونم دست از دختر داییم بردارم.روزای بدی رو پشت سر میذارم تمام شبانه روزم رو به دختر داییم فکر می کنم ووقتیم که با همیم از نگاه کردن بهش سیر نمیشم نمی تونم چشم ازش بردارم.معلقم بین زمین و آسمون.آخه اونم فقط 14 سالشه و سنش کمه و نمی تونه تصمیم درست بگیره و من نمی دونم واقعا چه کار کنم.به همین خاطر چیزی از حسم بهش نگفتم ولی خب از نگاههایی که بهش می کنم فک کنم یه چیزایی فهمیده.احساس می کنم اونم یه مدتیه زیاد نگاهم می کنه.داغونم داغون.نمی دونم چه کنم.دلم پره از حرفای نگفته.

19. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26168
    تشکـر
    498
    تشکر شده 272 بار در 183 پست
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط باروت نمایش پست ها
    سلام من 24 سالمه خیلی اتفاقی و تدریجی وابسته دختر داییم شدم. البته ارتباط خانوادگی خیلی نزدیکی داریم و خیلی صمیمی هستیم.خودمم نمی دونم چرا واقعا؟ نمی دونم چه حسیه؟میشه اسمش عشق گذاشت یا نه؟ چون دختر داییم 10 سال ازم کوچیکتره و 14 سالشه.دخترایی هستن که اطرافیان بهم معرفی می کنن و از همه لحاظ عالین و اگه بخوام منطقی فک کنم خیلی بی دردسر تره ازدواج باهاشون.اما من نمی تونم دست از دختر داییم بردارم.روزای بدی رو پشت سر میذارم تمام شبانه روزم رو به دختر داییم فکر می کنم ووقتیم که با همیم از نگاه کردن بهش سیر نمیشم نمی تونم چشم ازش بردارم.معلقم بین زمین و آسمون.آخه اونم فقط 14 سالشه و سنش کمه و نمی تونه تصمیم درست بگیره و من نمی دونم واقعا چه کار کنم.به همین خاطر چیزی از حسم بهش نگفتم ولی خب از نگاههایی که بهش می کنم فک کنم یه چیزایی فهمیده.احساس می کنم اونم یه مدتیه زیاد نگاهم می کنه.داغونم داغون.نمی دونم چه کنم.دلم پره از حرفای نگفته.
    سلام!دوست عزیز خواهشا برای مشکلتون تاپیک جدا بزنید تا بهتر بتونن راهنمایی تون کنن!

20. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30949
    تشکـر
    104
    تشکر شده 108 بار در 64 پست
    میزان امتیاز
    8

نقل قول نوشته اصلی توسط باروت نمایش پست ها

سلام این روزاهمه بادختراکم سن وسال بیشترازدواج میکنن اگ واقعافک میکنین عشقه باخانوادتون مشورت کنین

21. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    41694
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

چرا فك ميكني گفتن تو محدودش ميكنه؟؟
    ما ادما حق انتخاب داريم بهش بگو ممكنه اونم بهت حسي داشته باشه مخصوصا كه از قبل بحث اين موضوع شده اگه اون دختر نميخواستت از همه فرصتا استفاده ميكرد تا از تو دوري كنه فرصتو از دست نده نزار يكي ديگه بياد تو زندگيش دير نكن پشيمون ميشي

22. بالا | پست 19

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    8192
    تشکـر
    8,084
    تشکر شده 8,594 بار در 3,929 پست
    میزان امتیاز
    19

نقل قول نوشته اصلی توسط Sera نمایش پست ها
    چرا فك ميكني گفتن تو محدودش ميكنه؟؟
    ما ادما حق انتخاب داريم بهش بگو ممكنه اونم بهت حسي داشته باشه مخصوصا كه از قبل بحث اين موضوع شده اگه اون دختر نميخواستت از همه فرصتا استفاده ميكرد تا از تو دوري كنه فرصتو از دست نده نزار يكي ديگه بياد تو زندگيش دير نكن پشيمون ميشي
    میدونین تاپیک مربوط به سال ۲۰۱۶ هست
    اونا احتمالا الان بچه‌دار هم شدن :دی
    به تاریخ تاپیک‌ها توجه کنیم:-)

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد