نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

موضوع: تهمت خیانت کردن

1523
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    11380
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

تهمت خیانت کردن

سلام .... من و همسرم حدود 1 سال با هم دوست بودیم و کاملا از گذشته هم اطلاع داشتیم ... حدودا 2 ماه قبل از عقدمون من از روی کنجکاوی با پروفایل فیس بوک ایشون بالا اومدم و پسری رو که قبلا باهاش دوست بودم رو جستجو کردم که ببینم هنوز مجرده یا ازدواج کرده ....کاملا بدون منظور و از روی کنجکاوی ...... وقتی همسرم با باز کردن فیس بوکش متوجه شد که من ایشون رو جستجو کردم شروع کرد به بد و بیراه گفتن و اینکه تو به من خیانت کردی و ... به شدت دعوامون شد...اما بخاطر علاقه ای که بینمون بود و اینکه واقعا من از این کارم منظوری نداشتم آشتی کردیم..... دو ماه بعد از اون قضیه ما با هم عقد کردیم و الان 9 ماه از عقدم میگذره ولی هر بار که با همسرم دعوام میشه باز شروع میکنه و به من میگه تو به من خیانت کردی..... دیگه خسته شدم و تحمل این همه توهین رو ندارم هربار که اعتراض میکنم ، میگه من تا آخر عمر اینو به روت میارم.... به نظر شما کار من خیانت بوده؟! اگه از نظرش من خائن بودم اصلا چرا حاضر شد عقد کنیم....

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8203
    تشکـر
    1,983
    تشکر شده 5,258 بار در 1,556 پست
    میزان امتیاز
    12

پاسخ : این خیانته؟!

سلام
    دوست من اولا دعوا هاتون نباید توز ندگی مشترکتون عادی بشه
    چون روز به روز داره روتون به هم دیگه باز میشه و این اصلا خوب نیست
    دوما این اشتباهی هست که رو احساسات همسرتون تاثیر گذاشته پس درک کنید که مقصر این واقعه خود شما هستید
    بالاخره کنجکاوی هم جایی دارد و مکانی
    راجب اذیت های ایشون باید روز به روز سعی کنید این زخم و از قلب ایشون پاک کنید
    اینکه شما از ایشون انتظار داشته باشید همه چیز و نادیده بگیره
    مثل این انتظار شماست که انتظار دارید الکی از مووضوع بگذره
    و هر 2 تاش انتظارات نا به جا و غلط هستش
    شما باید کم کم با محبت و علاقه نظر ایشون و برگردونید و این واقعه رو از قلب ایشون پاک کنید
    فراموش نکنید مقصر این واقعه خودتون هستید پس باید پای اشتباهتون وایستید و جبرانش کنید
    امضای ایشان
    عشق مهمترین امتحان خداست ..
    فرزندان آدم و حوا چندهزار سال است که عشق را حل میکنند
    اما فقط کسانی قبول می شوند که عشق را زیبا بکِشند
    بقیه فقط عشق را می کِشند و می کُشند(ReePaa)

3. کاربران زیر از Reepaa بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : تهمت خیانت کردن

نقل قول نوشته اصلی توسط leilaaa نمایش پست ها
    سلام .... من و همسرم حدود 1 سال با هم دوست بودیم و کاملا از گذشته هم اطلاع داشتیم ... حدودا 2 ماه قبل از عقدمون من از روی کنجکاوی با پروفایل فیس بوک ایشون بالا اومدم و پسری رو که قبلا باهاش دوست بودم رو جستجو کردم که ببینم هنوز مجرده یا ازدواج کرده ....کاملا بدون منظور و از روی کنجکاوی ...... وقتی همسرم با باز کردن فیس بوکش متوجه شد که من ایشون رو جستجو کردم شروع کرد به بد و بیراه گفتن و اینکه تو به من خیانت کردی و ... به شدت دعوامون شد...اما بخاطر علاقه ای که بینمون بود و اینکه واقعا من از این کارم منظوری نداشتم آشتی کردیم..... دو ماه بعد از اون قضیه ما با هم عقد کردیم و الان 9 ماه از عقدم میگذره ولی هر بار که با همسرم دعوام میشه باز شروع میکنه و به من میگه تو به من خیانت کردی..... دیگه خسته شدم و تحمل این همه توهین رو ندارم هربار که اعتراض میکنم ، میگه من تا آخر عمر اینو به روت میارم.... به نظر شما کار من خیانت بوده؟! اگه از نظرش من خائن بودم اصلا چرا حاضر شد عقد کنیم....
    خب درسته خیانت نبوده ولی شمارو به خودش جذب کرده

به هرحال شما در اون حال در جستجوی دوست سابقتون بودید و هر کسی هم که باشه در این مورد به شما

مشکوک خواهد شد ...

انصافا" اگر چنین چیزی رو شما دیده بودید چنیم فکری نمیکردید ؟

بهترین راه حل هم صحبت کردن با ایشونه که بتونید بهش توضیح بدید

هرچند ایشون از این موضوع بعنوان حربه ای برای سرزنش شما همیشه استفاده خواهد کرد پس باید صبور باشید
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

5. 2 کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    10779
    تشکـر
    314
    تشکر شده 360 بار در 123 پست
    میزان امتیاز
    10

شما الان در دوران عقد به سر می برید سعی کنید دعوا نکنید یا بهتر بگم اصلا دعوا نکنید.

.اخلاق نامزدتان را درک کنید وبفهمید چه موقع ناراحته، چه موقع چه حرفی را بزنید.

حتی اگه ایشون شروع کننده بحث ناراحت کننده بودند شما صبور باشید وبدانید چه برخوردی داشته باشید.

از این دوران برای شناخت اخلاق همسرتان استفاده کنید.

اخلاق خوش وصبور بودن به نشاط زندگی کمک میکند.

اگر شما بدانید چطور برخورد درست داشته باشید همه چیز در مدتی کوتاه برطرف میشود.

(موفق باشید)
    امضای ایشان
    . وقتی به کسی،به طور کامل
    وبدون هیچ شک وتردیدی
    اعتماد
    می کنید درنهایت دونتیجه کلی خواهد داشت. :
    یا شخصیبرای زندگی
    یادرسیبرای زندگی

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9596
    تشکـر
    7
    تشکر شده 258 بار در 135 پست
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط n@jmeh نمایش پست ها
    شما الان در دوران عقد به سر می برید سعی کنید دعوا نکنید یا بهتر بگم اصلا دعوا نکنید.

.اخلاق نامزدتان را درک کنید وبفهمید چه موقع ناراحته، چه موقع چه حرفی را بزنید.

حتی اگه ایشون شروع کننده بحث ناراحت کننده بودند شما صبور باشید وبدانید چه برخوردی داشته باشید.

از این دوران برای شناخت اخلاق همسرتان استفاده کنید.

اخلاق خوش وصبور بودن به نشاط زندگی کمک میکند.

اگر شما بدانید چطور برخورد درست داشته باشید همه چیز در مدتی کوتاه برطرف میشود.

(موفق باشید)
    نمجه

جعبه پیام های خصوصی تو پاک کن
    مسج بهت نمیرسه

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد