نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: همسر برادرشوهر حسود

11583
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    234
    تشکـر
    3
    تشکر شده 11 بار در 9 پست
    میزان امتیاز
    0

همسر برادرشوهر حسود

سلام
    من یه مشکل دارم اونم اینه که جاری من یعنی خانم برادر شوهرم شدیدا با من رقابت داره هرچند من کارمند هستم و کارشناسی ارشد میخونم ولی از زمانی که وارد خانواده شوهرم شدم مدام این خانم به من متلک میندازه و میخواد شخصیت من رو کوچیک جلوه بده. همش سعی میکنه به صورت غیر مستقیم جایگاه من و موقعیت شغلی من رو کوچیک نشون بده.این رفتارش باعث شده بقیه هم تا حدی مخصوصا مادرشوهرم به سوی ایشون کشیده بشه.نمیدونم چیکار کنم.از حسادت امسال رفته دانشجوی کارشناسی ارشد شده و حق التدریس توی مدرسه ها درس میده.کفرم رو بالا آورده.تو رو خدا بگید باهاش چطوری برخورد کنم؟ ازش حالم بهم میخوره

2. کاربران زیر از سیما بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    234
    تشکـر
    3
    تشکر شده 11 بار در 9 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : چطوری با جاری(همسر برادرشوهرم) حسودم برخورد کنم؟

منم همین مشکل رو دارم.لطفا ما رو راهنمایی کنید

4. کاربران زیر از سیما بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    11
    تشکـر
    635
    تشکر شده 212 بار در 142 پست
    میزان امتیاز
    11

پاسخ : چطوری با جاری(همسر برادرشوهرم) حسودم برخورد کنم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط سیما نمایش پست ها
    سلام
    من یه مشکل دارم اونم اینه که جاری من یعنی خانم برادر شوهرم شدیدا با من رقابت داره هرچند من کارمند هستم و کارشناسی ارشد میخونم ولی از زمانی که وارد خانواده شوهرم شدم مدام این خانم به من متلک میندازه و میخواد شخصیت من رو کوچیک جلوه بده. همش سعی میکنه به صورت غیر مستقیم جایگاه من و موقعیت شغلی من رو کوچیک نشون بده.این رفتارش باعث شده بقیه هم تا حدی مخصوصا مادرشوهرم به سوی ایشون کشیده بشه.نمیدونم چیکار کنم.از حسادت امسال رفته دانشجوی کارشناسی ارشد شده و حق التدریس توی مدرسه ها درس میده.کفرم رو بالا آورده.تو رو خدا بگید باهاش چطوری برخورد کنم؟ ازش حالم بهم میخوره
    باسلام
    به مشاور خوش آمديد
    مطلبتونو خوندم و در اين رابطه بايد بگم كه شما بايد سعى كنيد در همه حال آرامش خودتونو حفظ كنيد و به رفتارهاى ايشون بى محلى كنيد و هيچ عكس العملى نشون ندين و بطور طبيعى رفتار خودتونو داشته. چرا كه درصورتيكه قصد و نيت ايشون به هم زدن آرامش شما و اذيت كردن شماست، پس بدونيد اگه شما هم عكس العمل نشون بدين علاوه بر اينكه باعث شدين ايشون به هدفش برسه و خوشحال بشه، خودتونم انرژى زيادى رو از دست خواهيد داد و اينطورى از نظر روحى خسته ميشين
    درضمن درگير كردن ذهنتون به اين مسائل هم باعث ميشه ضما براى مسائل ديگه و از آنجمله زندگيتون انرژى لازم رو نداشته باشيد و هم اينكه شما رو از توجه به همسرتون باز ميداره و بينتون فاصله ميندازه. بنابراين تلاش و تمركز خودتون رو بر شوهرتون و صميميت روابط بين خودتون بزاريد، چرا كه مسائل ديگه فرعى و زودگذر بوده و ارزش بها دادن ندارن چه برسه به اينكه براش وقت بزاريد و انرژى صرف كنيد
    و اين مسئله رو فراموش نكنيد كه اگه شما همسر خوبى براى شوهرتون و عروس خوبى براى خانواده ش باشيد، باوجود تمام كارهاى جاريتون و هركس ديگه اى، مطمئن باشيد كه شما جايگاه خودتونو خواهيد داشت و خوبى هيچگاه فراموش نميشه
    حتى شايد در كوتاه مدت نتيجه ى عكس دريافت كنيد و در ظاهر كارهاى جاريتون ديد بدى رو نسبت به شما در ديگران ايجاد كرده باشه، اما سرانجام بالاخره روزى اونها قدر شما رو خواهند دونست
    بنابراين پيشنهاد ما بى تفاوت بودن نسبت به اعمال و گفتار ايشون و اينكه عزت نفس و بزرگ منشى خودتون رو حفظ كنيد و نزاريد كه كارهاى ايشون روى شما تأثير بزاره

6. کاربران زیر از Ravanshenas بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)