نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

موضوع: بلوغ و روابط جنسی

1936
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    11445
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

بلوغ و روابط جنسی

سلام
    خواهری 15 ساله دارم که بیش فعاله خودم 5 ساله ازدواج کردم و یک دختر نه ماهه دارم، حدود هشت ماه پیش از رابطه پنهان بین خواهر و شوهرم مطلع شدم رابطه کلا سه بار بوده فقط در حد (خیلی عذر خواهی می کنم ) بغل و بوس و مسئله جدی نبوده ولی خواهرم خیلی مسئله رو جدی گرفته و خیلی به این موضوع فکر می کنه
    البته موضوع اینطور بود که توی این چن سالی که ازدواج کردم به علت اینکه خانواده من از شوهرم راضی هستن و ازش تعریف می کنن به مرور مورد توجه خواهرم قرار گرفته و بقولی خواهرم عاشقش شده اینطور که خودش می گه تابستان 93 خواهر به خاطر تجدیدی لازم بود کلاسهای تجدیدی شرکت کنه که چن بار از شوهرم خواستم که اونو به کلاساش برسونه فقط 2 مرتبه ، توی همین دو بار رفت و آمد خواهرم برای شوهرم نامه نوشته ولی اون هیچی به من نگفته و بمرور این اتفاق بینشون افتاده
    بعد از او ماجرا خودمم زندگیم آرامش نداره چون دیگه به شوهرم اعتماد ندارم چون بارها و بارها بهش تذکر داده بودم که مواظب روابطش با خواهر من باشه ولی اون سست تر از اونی بود که من فکر می کردم ، بعد از این قضیه زندگیم داغون شده ، مادرم سرطان داره هر روز میره بیمارستان و خواهرم میاد خونه ما از این بابت که با دیدن شوهرم باز با خودش فکر و خیالایی بکنه به شوهرم میگم ظهر خونه نیاد که رو در رو نشن خودمون هم اصن خونه مادرم نمیریم که مبادا رو در رو بشن
    در ضمن ی مسئله دیگه اینکه قبل از اینکه از این ارتباط مطلع بشم ، خبر دار شدم که خواهرم مدت حدود 4 سال خودارضایی داشته پیش دکتر هم بردم و گفت بکارتش و از دست نداده یعنی کامل از دست نداده خیلی بابت این مسئله ترسوندمش ولی شاید تجربه حس لذت و نیاز به جنس مخالف باعث میشه که نمیتونه فکر شوهرم منو از سرش بیرون کنه
    خودم و خواهرام از این ارتباط خبر داریم مادر و پدرم نمیدونن آخه پدرم واقعا آدم عصبیه میترسم کار دست خودش و خواهرم و شوهرم بده
    الان با شوهرم مشکل دارم ولی فعلا برام مهمتر مسئله خواهرم هست که توی سن بحرانیه و در حال تحصیله چکار کنم ازین فکرا بیاد بیرون لطفا منو راهنمایی کنید
    میدونم بی فکری و اعتماد زیادی خودم باعث این مسئله شده ، لطفا زودتر جواب منو بدید

2. کاربران زیر از nasimm بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    10133
    تشکـر
    990
    تشکر شده 9,053 بار در 2,070 پست
    میزان امتیاز
    12

پاسخ : بلوغ و روابط جنسی

خواهرتون رو بترسونید و بگید به پدر و مادر اطلاع میدم و مدرک هم داشته باشید دیوار حاشا بلنده..

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8203
    تشکـر
    1,983
    تشکر شده 5,258 بار در 1,556 پست
    میزان امتیاز
    12

سلام ب دلیل سن کمشون دارن تجربه کسب میکنن
    و همسر شما عوض اینکه به ایشون کمک کنن دارن به خودشون کمک میکنن
    این ترس و ب همسرتون مطرح کردید ؟؟
    جواشون چی بوده ؟؟
    امضای ایشان
    عشق مهمترین امتحان خداست ..
    فرزندان آدم و حوا چندهزار سال است که عشق را حل میکنند
    اما فقط کسانی قبول می شوند که عشق را زیبا بکِشند
    بقیه فقط عشق را می کِشند و می کُشند(ReePaa)

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8594
    تشکـر
    74
    تشکر شده 1,314 بار در 743 پست
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط nasimm نمایش پست ها
    سلام
    خواهری 15 ساله دارم که بیش فعاله خودم 5 ساله ازدواج کردم و یک دختر نه ماهه دارم، حدود هشت ماه پیش از رابطه پنهان بین خواهر و شوهرم مطلع شدم رابطه کلا سه بار بوده فقط در حد (خیلی عذر خواهی می کنم ) بغل و بوس و مسئله جدی نبوده ولی خواهرم خیلی مسئله رو جدی گرفته و خیلی به این موضوع فکر می کنه
    البته موضوع اینطور بود که توی این چن سالی که ازدواج کردم به علت اینکه خانواده من از شوهرم راضی هستن و ازش تعریف می کنن به مرور مورد توجه خواهرم قرار گرفته و بقولی خواهرم عاشقش شده اینطور که خودش می گه تابستان 93 خواهر به خاطر تجدیدی لازم بود کلاسهای تجدیدی شرکت کنه که چن بار از شوهرم خواستم که اونو به کلاساش برسونه فقط 2 مرتبه ، توی همین دو بار رفت و آمد خواهرم برای شوهرم نامه نوشته ولی اون هیچی به من نگفته و بمرور این اتفاق بینشون افتاده
    بعد از او ماجرا خودمم زندگیم آرامش نداره چون دیگه به شوهرم اعتماد ندارم چون بارها و بارها بهش تذکر داده بودم که مواظب روابطش با خواهر من باشه ولی اون سست تر از اونی بود که من فکر می کردم ، بعد از این قضیه زندگیم داغون شده ، مادرم سرطان داره هر روز میره بیمارستان و خواهرم میاد خونه ما از این بابت که با دیدن شوهرم باز با خودش فکر و خیالایی بکنه به شوهرم میگم ظهر خونه نیاد که رو در رو نشن خودمون هم اصن خونه مادرم نمیریم که مبادا رو در رو بشن
    در ضمن ی مسئله دیگه اینکه قبل از اینکه از این ارتباط مطلع بشم ، خبر دار شدم که خواهرم مدت حدود 4 سال خودارضایی داشته پیش دکتر هم بردم و گفت بکارتش و از دست نداده یعنی کامل از دست نداده خیلی بابت این مسئله ترسوندمش ولی شاید تجربه حس لذت و نیاز به جنس مخالف باعث میشه که نمیتونه فکر شوهرم منو از سرش بیرون کنه
    خودم و خواهرام از این ارتباط خبر داریم مادر و پدرم نمیدونن آخه پدرم واقعا آدم عصبیه میترسم کار دست خودش و خواهرم و شوهرم بده
    الان با شوهرم مشکل دارم ولی فعلا برام مهمتر مسئله خواهرم هست که توی سن بحرانیه و در حال تحصیله چکار کنم ازین فکرا بیاد بیرون لطفا منو راهنمایی کنید
    میدونم بی فکری و اعتماد زیادی خودم باعث این مسئله شده ، لطفا زودتر جواب منو بدید
    سلام

متاسفم از آنچه که خواندم ولی خوب همه این مسائل ناشی از نادانی و کم دانی شما و همسرتان و خانواده محترمه. !!!

کملا مشخصه که یک بچه پیش فعال وقتی درمان نشه بعدا در نوجوانی و بلوغ به افسردگی و یا تحریکات شدید جنسی مبتلا میشه

نمیدونم همسر شما چند سالشونه که به عنوان یک پدر و همسر و مرد وارد یک رابطه جنسی(فقط دخول رابطه جنسی نیست) با یک نوجوان 15 ساله اونم خواهر زن خود میشه!!!!؟؟

شما هم عزیز حالا اصلا مسئله مهم مسئله خواهرتون نیست بلکه مسئله اول کودک شماست و بعد خانواده هسته ای خودتان(زن+مرد+همسر) سپس بقیه وابسته های خونی و.....

باید ببینید که میتوانید از این خیانت بگذرید و یا خیر اینهم در صورتیه که شوهرتان واقعا نادم باشند و به هیچ وجه دوباره دنبال اینجور روابط نباشند اللخصوص با خواهر شما

والا خوب اتفاق که حتما بد بوده افتاده.

نمیدونم عزیز ولی با شک زندگی خیلی مشکله از جهتی طلاق خوب مشکلات مالی و مادر بودن و.... از طرفی بریدن از خواهر و مادر و........

انتخاب با شماست و سخت . موفق باشید
    امضای ایشان
    وقتی که بدن فیزیکی بیمار شد باید به پزشک رجوع کرد

و وقتی که بدن روانی مجروح و بیمار شد باید به روانشناس رجوع کرد

6. کاربران زیر از شهرام2014 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21154
    تشکـر
    0
    تشکر شده 4 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

خیلی سخته عزیزم ولی زندگیت مهمتر از خواهرته

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)