نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: ازدواج فامیلی

1128
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    11461
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

ازدواج فامیلی

با سلام و عرض ادب
    حدود یک سال پیش یکی از پسر عموهایم خواستگار من بود که منو خانوادم هم به خاطر یکسری خصوصیات اخلاقی خانواده عموم و هن اخلاق خود پسر عموم جواب منفی بهشون دادیم.اخیرا پسر عموم ازدواج کردن برادر اخرشون که با خواهر زاده من شریک کاری هستن به خواهر زاده ام گفتن که اگه دختر عمو به خاطر تحصیلات برادرم بهش جواب منفی دادن اگه موافقن من که لیسانس دارم بیام خواستگاریی؟به نظر شما من از خانوادم بخوام که اجازه بدن باهاشون صحبت کنم؟

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    5400
    تشکـر
    99
    تشکر شده 657 بار در 378 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : ازدواج فامیلی

نقل قول نوشته اصلی توسط مریم 20 نمایش پست ها
    با سلام و عرض ادب
    حدود یک سال پیش یکی از پسر عموهایم خواستگار من بود که منو خانوادم هم به خاطر یکسری خصوصیات اخلاقی خانواده عموم و هن اخلاق خود پسر عموم جواب منفی بهشون دادیم.اخیرا پسر عموم ازدواج کردن برادر اخرشون که با خواهر زاده من شریک کاری هستن به خواهر زاده ام گفتن که اگه دختر عمو به خاطر تحصیلات برادرم بهش جواب منفی دادن اگه موافقن من که لیسانس دارم بیام خواستگاریی؟به نظر شما من از خانوادم بخوام که اجازه بدن باهاشون صحبت کنم؟
    خب تا نظر شما چی باشه ؟

اگه به ایشون علاقه دارید که بحث جداگانه ایه ولی شما در خط اول گفتید بخاطر خصوصیات اخلاقی خانواده عمو جواب منفی بوده

پس مخالفت در سطحی بالاتر از اینه که شما بخوایت در مورد پسرعموی خودتون نظر بدید ...

در این مورد حمایت خانواده بسیار مهمه پس باید در این مورد باهاشون مشورت کنید و بعد نظر خودتون رو اعلام کنید

3. 3 کاربران زیر از Bita moein بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد