نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: علاقه به فردی با شخصیت متفاوت

1070
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    11577
    تشکـر
    2
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

علاقه به فردی با شخصیت متفاوت

سلام
    من احمد 30 ساله به خانمی علاقمند شدم که همکارم هستن. درباره ایشون یک مقدار تحقیق کردم تا اگر مناسبم بود باهاش ازدواج کنم اما متوجه شدم ایشون از نظر شخصیت فردی، شباهتی به من ندارن. مثلا من مذهبی هستم و ایشون غیرمذهبی، از نظر سطح اجتماعی، تحصیلات و مالی از من بالاتر هستن، 2 سال از من بزرگترن و خیلی تفاوتهای دیگه. اما خوبی های بسیاری هم دارن که شاید کمیاب باشه. با اینکه از نظر فکری به این باور رسیدم که ازدواج با ایشون به صلاح من و ایشون نیست اما نمیتونم از فکرشون بیام بیرون. به دلایلی امکان تغییر دادن کارم برام محیا نیست. خیلی به ایشون وابسته شدم و هر روز حالم داره بدتر میشه. من هر روز 8 ساعت با ایشون در یک اتاق تنها هستم و خیلی در روز با هم درباره مسائل کاری و غیر کاری صحبت میکنم و این مسئله باعث تشدید علاقه ام به ایشون میشه. مخصوصا از چند وقت پیش که ایشون بخاطر یک مشکلی خیلی ناراحتن و بخاطر اعتمادی که به من داره خیلی با من درد و دل میکنه. کلا دوماهه زندگیم مختل شده، نه میتونم کارم رو عوض کنم تا فراموشش کنم و نه میتونم برم جلو و باهاش ازدواج کنم.
    لطفا راهنماییم کنید.
    ویرایش توسط احمد62 : 01-31-2015 در ساعت 10:05 AM

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : علاقه به فردی با شخصیت متفاوت

نقل قول نوشته اصلی توسط احمد62 نمایش پست ها
    سلام
    من احمد 30 ساله به خانمی علاقمند شدم که همکارم هستن. درباره ایشون یک مقدار تحقیق کردم تا اگر مناسبم بود باهاش ازدواج کنم اما متوجه شدم ایشون از نظر شخصیت فردی، شباهتی به من ندارن. مثلا من مذهبی هستم و ایشون غیرمذهبی، از نظر سطح اجتماعی، تحصیلات و مالی از من بالاتر هستن، 2 سال از من بزرگترن و خیلی تفاوتهای دیگه. اما خوبی های بسیاری هم دارن که شاید کمیاب باشه. با اینکه از نظر فکری به این باور رسیدم که ازدواج با ایشون به صلاح من و ایشون نیست اما نمیتونم از فکرشون بیام بیرون. به دلایلی امکان تغییر دادن کارم برام محیا نیست. خیلی به ایشون وابسته شدم و هر روز حالم داره بدتر میشه. من هر روز 8 ساعت با ایشون در یک اتاق تنها هستم و خیلی در روز با هم درباره مسائل کاری و غیر کاری صحبت میکنم و این مسئله باعث تشدید علاقه ام به ایشون میشه. مخصوصا از چند وقت پیش که ایشون خواستگار داشت ولی جور نشد و این موضوع خیلی ناراحتش کرده و بخاطر اعتمادی که به من داره خیلی با من درد و دل میکنه. کلا دوماهه زندگیم مختل شده، نه میتونم کارم رو عوض کنم تا فراموشش کنم و نه میتونم برم جلو و باهاش ازدواج کنم.
    لطفا راهنماییم کنید.
    خب وقتی نمیتونید چیزی رو تغییر بدید پس باید اونو بپذیرید و نگاهتون رو بهش تغییر بدید

اینکه شما هم کف هم نیستید شکی نیست و باید بتونید در این مورد با خودتون و دلتون کنار بیایت

در این مورد باید با مشاوره کردن خودتون رو از این همه فکر و خیال رها کنید

به قول معروف چیزی رو که نمیتونید به دست بیارید پس مال شما نیست ...

چون شرایط اجتماعی و فرهنگی شما متفاوته و در آینده میتونه زندگی شما رو به تنش بکشونه
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

3. 2 کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    6459
    تشکـر
    5,007
    تشکر شده 3,611 بار در 1,092 پست
    میزان امتیاز
    12

نقل قول نوشته اصلی توسط احمد62 نمایش پست ها
    من هر روز 8 ساعت با ایشون در یک اتاق تنها هستم و خیلی در روز با هم درباره مسائل کاری و غیر کاری صحبت میکنم و این مسئله باعث تشدید علاقه ام به ایشون میشه. مخصوصا از چند وقت پیش که ایشون خواستگار داشت ولی جور نشد و این موضوع خیلی ناراحتش کرده و بخاطر اعتمادی که به من داره خیلی با من درد و دل میکنه. کلا دوماهه زندگیم مختل شده، نه میتونم کارم رو عوض کنم تا فراموشش کنم و نه میتونم برم جلو و باهاش ازدواج کنم.
    لطفا راهنماییم کنید.
    به نظر من لازمه نحوه برخوردتون با ایشون رو تغییر بدین،

یه مدت سعی کنین سنجیده تر و رسمی تر صحبت کنین و در مورد مسائل غیر کاری هم صحبتی کمتری داشته باشین

اگه شما میزان صمیمیت را کم کنین ایشون هم متقابلا یه قدم رسمی تر میشه و همین باعث میشه بهتر بتونین به احساساتتون غلبه کنین و از وابستگی فاصله بگیرین
    امضای ایشان

5. 2 کاربران زیر از naghme بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    11577
    تشکـر
    2
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

از راهنماییتون ممنونم
    واقعا اینکه دیگران تصمیمم مبنی بر مناسب نبودن این مورد برای ازداوج رو تایید کنن خیلی بهم کمک میکنه چون بعضی وقتها فکر میکنم دارم اشتباه میکنم.
    ویرایش توسط احمد62 : 01-28-2015 در ساعت 11:31 AM

7. کاربران زیر از احمد62 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)