نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10

موضوع: عدم تفاهم جنسی با همسر

1935
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    10389
    تشکـر
    7
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

Unhappy عدم تفاهم جنسی با همسر

سلام به دوستای خوبم .
    من یه مشکلی دارم که واقعا اذیتم میکنه و اون اینه که همسرم حد اقل یک روز در میان تقاضای رابطه میکنه ولی اگه به خودم باشه هفته ای دوبار کافیه. ولی بخاطر همسرم قبول میکنم حتی ژل لوبریکانت هم گرفتم که اذیت نشم چون واقعا موقع رابطه اذیت میشم. این یک مشکل که بازم سعی کردم حلش کنم .مشکل بزرگترم اینه که من شاغل هستم و صبح ها 6/30 بیدار میشم و بعداز ظهرها 5 میرسم منزل. شاید 1 ساعت استراحت کنم و دویاره کار منزل و شروع میکنم ساعت 11 شب که میشه دیگه از خستگی چشمام باز نمیمونه و عمق فاجعه اینجاست که همسرم تو اون تایمی که مثلا از ساعت 6 یا 7 میاد خونه چیزی نمیگه یا موقع خواب . ساعت 2 یا 3 نصف شب منو بیدار میکنه
    حالا شما تصور کنید ادمی باشید که بی خوابی اذیتتون میکنه و وقتی این وقت شب بیدارتون کنن برای رابطه تا 1 ساعتم دیگه خوابتون نبره . تکلیف من چیه ؟ بارها بهش گفتم عزیزم توکه رابطه میخوای سر شب بگو نزار منکه خوابم برد بیا بیدارم کن من ساعت 6 هم باید بیدار شم صبح هم بیدار میشم اینقدر ازش عصبانیم که بداخلاقی میکنم همش
    ولی بازم فایده نداره دیشب از عصبانیتم مثل یه مرده بودم زودم بعدش گرفتم خوابیدم اخه رابطه اینجوری بدرد میخوره؟ بدون عشق بازی بدون آمادگی همش عجله فقط ارضا شدن و خوابیدن
    دیگه نمیدونم چکار کنم

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    5400
    تشکـر
    99
    تشکر شده 657 بار در 378 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : عدم تفاهم جنسی با همسر

نقل قول نوشته اصلی توسط marta13 نمایش پست ها
    سلام به دوستای خوبم .
    من یه مشکلی دارم که واقعا اذیتم میکنه و اون اینه که همسرم حد اقل یک روز در میان تقاضای رابطه میکنه ولی اگه به خودم باشه هفته ای دوبار کافیه. ولی بخاطر همسرم قبول میکنم حتی ژل لوبریکانت هم گرفتم که اذیت نشم چون واقعا موقع رابطه اذیت میشم. این یک مشکل که بازم سعی کردم حلش کنم .مشکل بزرگترم اینه که من شاغل هستم و صبح ها 6/30 بیدار میشم و بعداز ظهرها 5 میرسم منزل. شاید 1 ساعت استراحت کنم و دویاره کار منزل و شروع میکنم ساعت 11 شب که میشه دیگه از خستگی چشمام باز نمیمونه و عمق فاجعه اینجاست که همسرم تو اون تایمی که مثلا از ساعت 6 یا 7 میاد خونه چیزی نمیگه یا موقع خواب . ساعت 2 یا 3 نصف شب منو بیدار میکنه
    حالا شما تصور کنید ادمی باشید که بی خوابی اذیتتون میکنه و وقتی این وقت شب بیدارتون کنن برای رابطه تا 1 ساعتم دیگه خوابتون نبره . تکلیف من چیه ؟ بارها بهش گفتم عزیزم توکه رابطه میخوای سر شب بگو نزار منکه خوابم برد بیا بیدارم کن من ساعت 6 هم باید بیدار شم صبح هم بیدار میشم اینقدر ازش عصبانیم که بداخلاقی میکنم همش
    ولی بازم فایده نداره دیشب از عصبانیتم مثل یه مرده بودم زودم بعدش گرفتم خوابیدم اخه رابطه اینجوری بدرد میخوره؟ بدون عشق بازی بدون آمادگی همش عجله فقط ارضا شدن و خوابیدن
    دیگه نمیدونم چکار کنم
    خب زندگی مشترک یعنی درک متقابل همدیگه راستش عزیزم در این مورد باید شوهر شما بتونه شرایط شمارو درک کنه

چون وقتی مدتی به منوال بگذره شما از رابطه برقرار کردن سرد شده و تنفر پیدا میکنید که ایشون باید در این مورد اگاه بشه

پس مشکل رو با صحبت کردن حل و فصل کنید ... چون در این مورد باید بتونید به یک تفاهم مشترک در این رابطه برسید

3. 2 کاربران زیر از Bita moein بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    10395
    تشکـر
    1,130
    تشکر شده 1,749 بار در 636 پست
    میزان امتیاز
    11

سلام به دوستای خوبم .
    دیگه نمیدونم چکار کنم
    سلام
    مشخصا همسرتون كم مطالعه هست.بهترين راه حل اينه اگه نميتونيد همه حرفاتونو بهش بگيد اين راه ميتونه يكي از بهترين راهها باشه . تنهايي تشريف ببريد مشاوره.با مشاور محترم كامل مشورت كنيد و از ايشون بخواهيد براي جلسه آينده همسرتونو ببريد اونجا.به مشاور حرفهايي كه مدنظرتونه بگيد تا به همسرتون به طور انفرادي بگه.يعني شما بيرون باشيد تا كامل صحبت كنند.اينجوري همسرتون بيشتر اگاه ميشه.مطمينا تاثير اين حرف از مشاور خيلي بيشتره چرا كه ايشون متخصص اين امر هستند و اينكه هميشه براي ما مرغ همسايه غازه.حتما كتاب آنچه مردان بايد در مورد زنان بدانند رو براي ايشون و كتاب آنچه زنان بايد در مورد مردان بدانند رو براي خودتون بخريد و بخونيد.اين كتاب در 2 جلد مجزا و اثر باربارا دي آنجلس هست.
    حتما مشاوره بريد
    موفق باشيد

5. 2 کاربران زیر از خليلي بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    10389
    تشکـر
    7
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

ممنون ازاینکه جوابمو دادین
    راستش باهاش صحبت کردم حتی یه شبهایی خودم ساعتهای 7 و 8 ازش میپرسم میگم اگه دوست داری الان وقت هست میگه نه . میشینه پای لپ تابش . بازم نصف شب بیدارم میکنه همینطوره که میگی چون من همینجوریشم با یه شب در میون موافق نبودم فقط بخاطر اون انجام میدم دیگه بخواد استراحت و خواب شبم رو هم خراب کنه واقعا غیر قابل تحمل .اگه خانه دار بودم مهم نبود خوب صبحش میخوابیدم یعنی دیگه اینقدر خسته نبودم که به استراحت نیاز داشته باشم .

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    10395
    تشکـر
    1,130
    میزان امتیاز
    11

ممنون ازاینکه جوابمو دادین
    راستش باهاش صحبت کردم حتی یه شبهایی خودم ساعتهای 7 و 8 ازش میپرسم میگم اگه دوست داری الان وقت هست میگه نه . میشینه پای لپ تابش . بازم نصف شب بیدارم میکنه همینطوره که میگی چون من همینجوریشم با یه شب در میون موافق نبودم فقط بخاطر اون انجام میدم دیگه بخواد استراحت و خواب شبم رو هم خراب کنه واقعا غیر قابل تحمل .اگه خانه دار بودم مهم نبود خوب صبحش میخوابیدم یعنی دیگه اینقدر خسته نبودم که به استراحت نیاز داشته باشم .
    اينكه ميگيد " یه شبهایی خودم ساعتهای 7 و 8 ازش میپرسم میگم اگه دوست داری الان وقت هست میگه نه " به همسرتون اين حس رو ميده كه شما از روي اجبار ميخوايد پس نه...
    هرچند متوجه اينم نميشه كه نصف شبم شما مايل نيستيد.پيشنهادم علاوه بر موارد بالا اينه كه همون ساعت 7-8 بخاطر شما رابطه داشته باشيد.سعي كنيد تاثير ملاعبه در ارضاي كامل شما بفهمه.اين موارد بطور كامل با خوندن اون كتاب و مشاوره به ايشون اطلاع رساني ميشه.آقايون با انزال ارضا جنسي ميشن و ديگه كمتر به زنشون توجه ميكنن كه آيا اون ارضا شده يا نه.پس اين براي شما هم خوب نيست.سود ديگه اي كه داره اينكه خوابتون با نزديكي 7-8 تنظيم ميشه چون معمولا ديگه بيخيال رابطه 2-3 ميشه.چون بخاطر خستگي ايشونم خوابش عميق ميشه.در اين باره از مشاورم كمك بگيريد.

8. کاربران زیر از خليلي بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    10395
    تشکـر
    1,130
    میزان امتیاز
    11

جسارتاً كارتون چيه و آيا نياز مالي و ... به اين كار داريد؟
    آيا تمايلي از سوي شوهرتون براي نرفتن به سر كار داريد؟

10. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    10389
    تشکـر
    7
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

کارمند یه شرکت نیمه دولتی هستم حقوق و مزایای خوبی هم دارم. خوب الان خیلی تو شرایط مناسبی نیستیم که من کارمو ول کنم . ولی اگه دیگه اینجا قراردادمو تمدید نکنن جای دیگه نمیرم مخصوصا جاهای خصوصی اصلا. همسرم هم نه تاحالا چیزی نگفته که نرو سرکار. خوب شرایطمون جوریه که نمیشه نرم . شاید کار همسرم دائمی شه خودشم تمایل داشته باشه نرم

11. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    10395
    تشکـر
    1,130
    میزان امتیاز
    11

کارمند یه شرکت نیمه دولتی هستم حقوق و مزایای خوبی هم دارم. خوب الان خیلی تو شرایط مناسبی نیستیم که من کارمو ول کنم . ولی اگه دیگه اینجا قراردادمو تمدید نکنن جای دیگه نمیرم مخصوصا جاهای خصوصی اصلا. همسرم هم نه تاحالا چیزی نگفته که نرو سرکار. خوب شرایطمون جوریه که نمیشه نرم . شاید کار همسرم دائمی شه خودشم تمایل داشته باشه نرم
    بسيار خوب...
    انشاالله موفق باشيد.با اين حال انتظار ميره درك همسرتون از ي كارمند مناسب باشه چون شرايطتون همسانه تقريبا. حتما موارد قبلي رو بكار بگيريد. جواب ميده چون به ديگر به مراجعه كنندگان قبلي خودم گفتم و نتيجه نيز حاصل شده هست.فقط كلامي نگيد حسش نسبت به رابطه جنسي تحت الشعاع قرار بگيره.بگيد من ازينكه انقدر دوست داري باهم باشيم خيلي خوشحالم...
    در فرصتي ديگه بهش بگيد بهتره زمان رابطه اينجوري باشه مثلا تا قبل شام باشه كه هردومون براي فردا از همه نظر شارژ بشيم و يقينا يكي از عناصر شارژ خواب و ارامش روانيه.
    موفق و پيروز باشيد

12. کاربران زیر از خليلي بابت این پست مفید تشکر کرده اند

13. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    10389
    تشکـر
    7
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

خیلی خیلی ممنونم از راهنمائیتون
    پبروز و پایدار باشین
    حتما نتیجه رو بهتون میگم

14. کاربران زیر از marta13 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

15. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8961
    تشکـر
    7
    تشکر شده 34 بار در 19 پست
    میزان امتیاز
    0

شما که میگی با یه شب در میون رابطه داشتن مشکل داری خب راحت به خوابت ادامه بده اما بذار اون بنده خدا کارشو بکنه و خودشو راحت کنه...هروقت خودت نیاز و تمایل داشتی پاشو و از بودن باهم لذت ببرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد