نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: اشتباه پدر و مادرم

1078
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    11698
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

Unhappy اشتباه پدر و مادرم

سلام

اقا من برنامه نویسم و کلا تو کار برنامه نویسی و ساخت گیم هستم و گرافیک هم دارم یاد میگیرم
    همون طور که گفتم که گرافیک دارم یاد میگیرم یه بخش گرافیک یاد گیری اناتومی تصویر های اناتومی هم یه بدنه (مرد - زن) که طریقه ساخت انواع فرم بدن رو میگه ( نقاشیه و لباس هم نداره :| اما نه این که چیز مستهجنی باشه همون بدنه با یه روکش کرم :| یا بیرنگ یا اصلا گاهی فقط چند تا استخون :| )
    حالا ما تو اتاق بودیم داشتیم اناتومی میکشیدیم که یهو مادرم میاد :| منم زدم تصویر آموزشش بره پایین :|
    این مادر منم گیر داد چی داری اون تو که ازم مخفی میکنی :| :| :| :| :| من یدونه چیز مستهجن تو کامپیوترم داشته باشم اسمم رو عوض میکنم :|
    اره . . . حالا این جوری شد که اینا الان همش بد فکر میکنن در موردم :| :| :| و این که همش فکر میکنن این تو یه چیزی هست :|
    برای این که بهش ثابت کنم چیز خاصی نیست تصویر اناتومی رو هم نشونش دادم :| میگه نه تو داشتی یه چیز دیگه میدیدی :| :| :| :|

دروغ کم میگم بنابراین این دلیل نداشتن اعتماد نیست :| با هیچ کی ( موئنث) هم دوست نبودم :| شبکه های اجتماعی هم نمیزارن برم که دلیل بشه :| :| کلا پاک پاکم :d

الان دقیقا من چیکار کنم ؟

2. کاربران زیر از bar123 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    6459
    تشکـر
    5,007
    تشکر شده 3,611 بار در 1,092 پست
    میزان امتیاز
    12

پاسخ : اشتباه پدر و مادرم در مورد یک مسئله

نقل قول نوشته اصلی توسط bar123 نمایش پست ها
    سلام

اقا من برنامه نویسم و کلا تو کار برنامه نویسی و ساخت گیم هستم و گرافیک هم دارم یاد میگیرم
    همون طور که گفتم که گرافیک دارم یاد میگیرم یه بخش گرافیک یاد گیری اناتومی تصویر های اناتومی هم یه بدنه (مرد - زن) که طریقه ساخت انواع فرم بدن رو میگه ( نقاشیه و لباس هم نداره :| اما نه این که چیز مستهجنی باشه همون بدنه با یه روکش کرم :| یا بیرنگ یا اصلا گاهی فقط چند تا استخون :| )
    حالا ما تو اتاق بودیم داشتیم اناتومی میکشیدیم که یهو مادرم میاد :| منم زدم تصویر آموزشش بره پایین :|
    این مادر منم گیر داد چی داری اون تو که ازم مخفی میکنی :| :| :| :| :| من یدونه چیز مستهجن تو کامپیوترم داشته باشم اسمم رو عوض میکنم :|
    اره . . . حالا این جوری شد که اینا الان همش بد فکر میکنن در موردم :| :| :| و این که همش فکر میکنن این تو یه چیزی هست :|
    برای این که بهش ثابت کنم چیز خاصی نیست تصویر اناتومی رو هم نشونش دادم :| میگه نه تو داشتی یه چیز دیگه میدیدی :| :| :| :|

دروغ کم میگم بنابراین این دلیل نداشتن اعتماد نیست :| با هیچ کی ( موئنث) هم دوست نبودم :| شبکه های اجتماعی هم نمیزارن برم که دلیل بشه :| :| کلا پاک پاکم :d

سلام

خب دوست خوبم این شک مادرت عکس العمل به همون صفحه رو پایین دادنه دیگه

قبول کن شمام حرکت مشکوکی انجام دادی خب
    :|

اما به نظرم الان لازم نیست کار خاصی بکنی، فقط یک بار خیلی کامل توضیح بده چرا صفحه را داده بودی پایین و دقیقا موضوع اون تصویر چی بوده

و گفتن این جملات تاثیر گذار رو هم بهت پیشنهاد میکنم:

" مطمئن باشین من هیچ تصویر نامناسبی روی کامپیوتر و موبایلم نداشتم و ندارم،
    اما نه به این دلیل که از شما بترسم!!!

بلکه به دلیل اعتقادات شخصی خودم و اینکه که به هیچ وجه حاضر نیستم نگاهم و فکرم رو با این تصاویر آلوده کنم

از شما واقعا معذرت میخوام که با حرکت نابجایی که انجام دادم باعث شدم فکر کنین دارم چیزی رو ازتون قایم میکنم
    ولی امیدوارم این اشتباه من باعث نشه درمورد پسرتون زود قضاوت کنین و بهش بی اعتماد بشین
    :|
    چون رضایت و اعتماد شما برام خیلی مهمه."

(جملات با لحن جدی، محترمانه و کمی هم نادمانه باید ادا بشه، علی الخصوص جمله آخر
    )
    امضای ایشان

4. 2 کاربران زیر از naghme بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : اشتباه پدر و مادرم

نقل قول نوشته اصلی توسط bar123 نمایش پست ها
    سلام

همون طور که گفتم که گرافیک دارم یاد میگیرم یه بخش گرافیک یاد گیری اناتومی تصویر های اناتومی هم یه بدنه (مرد - زن) که طریقه ساخت انواع فرم بدن رو میگه ( نقاشیه و لباس هم نداره :| اما نه این که چیز مستهجنی باشه همون بدنه با یه روکش کرم :| یا بیرنگ یا اصلا گاهی فقط چند تا استخون :| )حالا ما تو اتاق بودیم داشتیم اناتومی میکشیدیم که یهو مادرم میاد :| منم زدم تصویر آموزشش بره پایین :|
    این مادر منم گیر داد چی داری اون تو که ازم مخفی میکنی :| :| :| :| :| من یدونه چیز مستهجن تو کامپیوترم داشته باشم اسمم رو عوض میکنم :|اره . . . حالا این جوری شد که اینا الان همش بد فکر میکنن در موردم :| :| :| و این که همش فکر میکنن این تو یه چیزی هست :|
    خب اگه شما خودتون رو جای پدر و مادرتون بذارید انصافا" با این حرکت بی اعتمادنمیشدید

به هر حال شما چاره ای جز به جلب اعتمادشون ندارید...

و اینکار بسیار سخته و باید تحمل کنید تا شرایط برای اعتماد پدر و مادرتون مهیا بشه...

سیستم رو در اختیارشون قرار بدید تا کامل بررسی کنند اینطوری میتونید کمی در جلب اعتمادشون قدم بردارید

در اتاق باز باشه و همه چی باز و آشکار باشه تا بتونید حساسیت رو از بین برده باشید
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد