نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: مشکلات عصبی شوهر

1887
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    11730
    تشکـر
    1
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

مشکلات عصبی شوهر

با سلام من 6 ساله ازدواج کردم چون نامادری داشتم یک ازدواج زود و بی فکر داشتم شوهرم اوایل ک اصلا سر کار نمیرفت و من رو هم کتک میزد و هیچ وقت وارد جمع نمیشه تازگیها معلوم شده مشکل اعصاب شدیدی داره و قرص مصرف میکنه بسیار بد اخلاق شده و با کوچکترین اعتراضی میگه طلاق بگیر ولی من ی دختر دارم و نمیخوام زندگی بچم خراب شه چی کار کنم گاهی وقتا دوس دارم خود کشی کنم

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    3829
    تشکـر
    954
    تشکر شده 1,186 بار در 691 پست
    میزان امتیاز
    11

پاسخ : مشکلات عصبی شوهر

نقل قول نوشته اصلی توسط faeze69 نمایش پست ها
    با سلام من 6 ساله ازدواج کردم چون نامادری داشتم یک ازدواج زود و بی فکر داشتم شوهرم اوایل ک اصلا سر کار نمیرفت و من رو هم کتک میزد و هیچ وقت وارد جمع نمیشه تازگیها معلوم شده مشکل اعصاب شدیدی داره و قرص مصرف میکنه بسیار بد اخلاق شده و با کوچکترین اعتراضی میگه طلاق بگیر ولی من ی دختر دارم و نمیخوام زندگی بچم خراب شه چی کار کنم گاهی وقتا دوس دارم خود کشی کنم
    عزیزم برای مشکلی که نباید به فکر خودکشی بیفتید باید بدونید در زندگی تمام مخلوقات مشکلات وجود داره

بهتره اول از همه شرایط و تکلیف خودتون رو در زندگی بدونید تا بتونید بهتر تصمیم گیری کنید

شما یا از این شرایط ناراضی هستید و یا با اون خو گرفتید این دو مورد رو باید بتونید برای خودتون مشخص کنید

اگر خو گرفته باشید پس نارضایتی شما بی مورده و چاره ای جز به صبر ندارید ولی اگر در پی تغییر باشید باید بدونید

میخوایت ایشون رو تغییر بدید که کاری بسیار سخته و خودش باید بخواد که تغییر کنه

ولی در مقابل شما هستید که با توکل به خدا باید در خودتون ایجاد امید کنید شما زنده هستید و امروز رو دارید

و میتونید با داشتن امروز فردارو بسازید پس در این مورد با خودتون کنار بیایت و ببینید چه چیزی رو میخوایت دنبال کنید
    امضای ایشان
    خدا آن حس زيباييست كه در تاريكي صحرا
    زمانيكه هراس مرگ ميدزدد سكوتت را
    يكي همچون نسيم دشت مي گويد
    كنارت هستم اي تنها...

3. کاربران زیر از mahsa42 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد