نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: ازدواج و اختلاف سنی

1553
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5983
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

ازدواج و اختلاف سنی

با سلام
    من خواستگاری دارم که 8 سال از خودم بزرگتره . از لحاظ مذهبی ، تحصیلات و شرایط مالی به هم می خوریم . ضمنا واسه من قد هم مساله مهمی بوده که خوشبختانه ایشون قد بلند هم هستن. فقط یه مشکلی هست اونم اینکه ایشون یه مقدار موهای سرشون سفید شده و (اگر چه نقش صورتشون اصلا زشت نیست.) ولی سنشون بیشتر از اون چیزی که هستن نشون می ده و می ترسم در اینده به دلم نشینه .خانوادم هم گاهی میگن تو حیفی و... جوونی یه چیز دیگه است!
    نمی دونم آیا واقعا اختلاف سنی 8 سال زیاده؟
    می خواستم راهنمایی ام کنین. به نظر تون اگه دیدم از لحاظ اخلاقی هم به هم می خوریم، دیگه به این موضوع اینقدر گیر ندم؟!

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : ازدواج و اختلاف سنی

نقل قول نوشته اصلی توسط sara68 نمایش پست ها
    با سلام
    من خواستگاری دارم که 8 سال از خودم بزرگتره . از لحاظ مذهبی ، تحصیلات و شرایط مالی به هم می خوریم . ضمنا واسه من قد هم مساله مهمی بوده که خوشبختانه ایشون قد بلند هم هستن. فقط یه مشکلی هست اونم اینکه ایشون یه مقدار موهای سرشون سفید شده و (اگر چه نقش صورتشون اصلا زشت نیست.) ولی سنشون بیشتر از اون چیزی که هستن نشون می ده و می ترسم در اینده به دلم نشینه .خانوادم هم گاهی میگن تو حیفی و... جوونی یه چیز دیگه است!
    نمی دونم آیا واقعا اختلاف سنی 8 سال زیاده؟
    می خواستم راهنمایی ام کنین. به نظر تون اگه دیدم از لحاظ اخلاقی هم به هم می خوریم، دیگه به این موضوع اینقدر گیر ندم؟!
    دوست عزیز اینطور که از صحبت های شما مشخصه مشکل شما سن ایشون نیست

مشکل بخاطر اینه که ایشون نتونسته به دل شما بشینه و شما در این مورد تردید دارید ...

پس بهتر اول از همه خوب در این مورد فکر کنید ...

نظر خانواده بسیار مهمه چون ازدواج شما علاوه بر پیوند دونفر پیوند دو خانواده ام هست

در ضمن باید در این مورد مشاوره ازدواج مراجعه کنید و با تشریح کامل درخواست خودتون و

مشخصات ایشون به نتیجه ای مطلوب برسید ... مشاور میتونه شمارو از این حالت تردید بیرون بیاره
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد