نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: شناخت بهتر نامزد خودرای

957
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12024
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

Question شناخت بهتر نامزد خودرای

سلام به همه ... من تو شهر کوچیکی هستم با یه خانواده ی مذهبی و سرشناس. برا همین امکان مشاوره حضوری ندارم. از راهنمایی هاتون خوشحال میشم
    دوست پسرم قبل از دوستیمون بهم پیشنهاد ازدواج داد (همکار بودیم) رد کردم. پیشنهاد داد یمدت آشنا شیم. زیاد هم بدم نمیومد. درنهایت قبول کردم. امتیاز مثبتش موقعیت تحصیلیشه. نمازو قرآن و حق و ناحق براش مهمه ولی اعتقاد داره از جوونیش باید لذت ببره. وقتی همکار بودیم خیلی ها از تیپش انتقاد میکردن الان به نظرایی که درمورد ظاهرش میدم عمل میکنه و اینطور که نشون میده خیلی دوسم داره. قبلا شنیده بودم توی کار مشکلاتی ایجاد کرده بوده برا همکارا... با خودش در اون موردا صحبت نکردم تا بحال. من بخاطر اعتقاداتم ترجیح میدم که اولین و آخرین مرد باشه تو زندگیم. از ظاهرم خیلی زیاد تعریف میکنه و تو این مدت تقریبا اعتمادم بهش جلب شده که هوا و هوس نیست. قراره عید با خانوادش صحبت کنه برای خواستگاری ولی یه مشکلی هست فقط. خانوادم سنتی هستن و نباید از دوستی ما چیزی بفهمن. منم استرس زیادی دارم که متوجه بشن. از طرفی عقلانی نمیبینم که بخاطر استرسم سریع تصمیم بگیرم. خودم بهش عادت کردم و نمیتونم جدا شم.. حدود هفت ماهه که دوستیم و تا حالا مشکلی نداشتیم. ضمن اینکه ایشون راهش دوره از من و به احتمال بالایی اگه بیاد خواستگاریم پدرم ردش میکنه.... ممنون میشم راهکاری واسم بذارید که بدونم چطور بیشتر بشناسمش و چطور استرسمو کمتر کنم. راستی با شناختی که ازش دارم بنظرم کمی خودرای هستش چطور مطمئن شم؟ خودش سر یه ماجرایی میگفت ناراحت میشم کسی رو حرفم حرف بزنه!!!!!!!!
    ببخشید زیاد شد ... راه دیگه ای برا مشاوره ندارم ((((((

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3033
    تشکـر
    1,448
    تشکر شده 2,948 بار در 1,084 پست
    میزان امتیاز
    12

پاسخ : چطور بیشتر بشناسمش

عزیزم اول از همه سعی کن احساساتتو کنار بزاری !!واسترستو مدیریت کنی
    عکس العمل هاشو تو اتفاقهای مختلف خوب دقت کن . ببین واقعا عکس العمل هاش در برخورد های مختلف چطوره؟ایا کسی هس که بتونه یه زندگی رو به دوش بکشه؟مسئولیت پذیره؟یه سری کاراتو بهش محول کن ببین چطور انجام میده ولی در عوض حسابی ازش تشکر کنی
    سعی کن از لابه لای حرفاش در مورده خانوادش یه اطلاعات کمی به دست بیاری که یه شناخت کلی در مورده خانوادش داشتی باشی که تا به موقع اش تحقیقاته جامع انجام بگیره
    البته اگه بتونی ای رابطه رو قطع کنی و بزاری همه چی از طریق خانوادهها پیش بره خیلی بهتره خیلیی!چون بالاخره تو دوستی یه عیب های از چشم دو طرف پوشیده میشه و اینکه خانواده ها خیلی بهتر میتونن تصمیم بگرین

3. کاربران زیر از farimah بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    3829
    تشکـر
    954
    تشکر شده 1,186 بار در 691 پست
    میزان امتیاز
    11

پاسخ : شناخت بهتر نامزد خودرای

نقل قول نوشته اصلی توسط Ala123 نمایش پست ها
    سلام به همه ... من تو شهر کوچیکی هستم با یه خانواده ی مذهبی و سرشناس. برا همین امکان مشاوره حضوری ندارم. از راهنمایی هاتون خوشحال میشم دوست پسرم قبل از دوستیمون بهم پیشنهاد ازدواج داد (همکار بودیم) رد کردم. پیشنهاد داد یمدت آشنا شیم. زیاد هم بدم نمیومد. درنهایت قبول کردم. امتیاز مثبتش موقعیت تحصیلیشه. نمازو قرآن و حق و ناحق براش مهمه ولی اعتقاد داره از جوونیش باید لذت ببره. وقتی همکار بودیم خیلی ها از تیپش انتقاد میکردن الان به نظرایی که درمورد ظاهرش میدم عمل میکنه و اینطور که نشون میده خیلی دوسم داره. قبلا شنیده بودم توی کار مشکلاتی ایجاد کرده بوده برا همکارا... با خودش در اون موردا صحبت نکردم تا بحال. من بخاطر اعتقاداتم ترجیح میدم که اولین و آخرین مرد باشه تو زندگیم. از ظاهرم خیلی زیاد تعریف میکنه و تو این مدت تقریبا اعتمادم بهش جلب شده که هوا و هوس نیست. قراره عید با خانوادش صحبت کنه برای خواستگاری ولی یه مشکلی هست فقط. خانوادم سنتی هستن و نباید از دوستی ما چیزی بفهمن. منم استرس زیادی دارم که متوجه بشن. از طرفی عقلانی نمیبینم که بخاطر استرسم سریع تصمیم بگیرم. خودم بهش عادت کردم و نمیتونم جدا شم.. حدود هفت ماهه که دوستیم و تا حالا مشکلی نداشتیم. ضمن اینکه ایشون راهش دوره از من و به احتمال بالایی اگه بیاد خواستگاریم پدرم ردش میکنه.... ممنون میشم راهکاری واسم بذارید که بدونم چطور بیشتر بشناسمش و چطور استرسمو کمتر کنم. راستی با شناختی که ازش دارم بنظرم کمی خودرای هستش چطور مطمئن شم؟ خودش سر یه ماجرایی میگفت ناراحت میشم کسی رو حرفم حرف بزنه!!!!!!!!
    ببخشید زیاد شد ... راه دیگه ای برا مشاوره ندارم ((((((
    خب باید بدونید تا با کسی معاشرت نکنید نمیتونید اونو کامل بشناسید

به همین خاطره که دوران نامزدی رو برای این مورد قرار داده اند ....

در مورد خانواده به هرحال میتونید دلیل قانع کننده ای دانشگاه و یا مسافرت رو بهونه کنید

ولی به حرال فردی معتمد در خانواده باید از این موضوع باخبر باشه تا بتونه در این مورد به شما کمک کنه

در مورد اخلاقیات هم میتونید در مشاوره هم میتونید در مورد خوددرای بودنش به نتیجه برسید

پس پله پله جلو برید تا بتونید در هر مرحله ای موانع رو حل و فصل کنید
    امضای ایشان
    خدا آن حس زيباييست كه در تاريكي صحرا
    زمانيكه هراس مرگ ميدزدد سكوتت را
    يكي همچون نسيم دشت مي گويد
    كنارت هستم اي تنها...

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد