نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

موضوع: سردی دوست پسر

5303
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12123
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سردی دوست پسر

باسلام.من و پسری ک بعنوان عشقم تو زندگیم انتخابش کردم حدودا6 ماه هست ک باهمیم اما این اواخر رفتارش باهام سرد شده و دیگه ازم احوالی نمیپرسه ازم فاصله گرفته اما دلیلشو نمیدونم ولی به عشقش و خوبیاش شک نداشتم و ندارم و هنوزم مثه قبل دوسش دارم فقط از دستش دلگیرم و همه حرفامو توی یک دفتر نوشتم و میخوام ک اون دفتر رو بهش بدم تابخونه چون شهامت اینو ندارم ک رو در رو باهاش حرفامو بزنم اما الان دو دل شدم ک آیا اون دفتر رو بهش بدم یا نه چون دوسش دارم و نمیخوام ناراحتش کنم یا دلش برام بسوزه و برگرده اما اگ حرفای دلمو هم نزنم نمیتونم تورو خدا کمکم کنید تنها فرصتی که میتونم اون نوشته رو بدستش برسونم شنبه هست پس خواهشا زودتر جوابمو بدین ک آیا کار درستی کردم ک حرفامو توی یک دفترنوشتم و آیا این دفتر رو بدم یا نه؟ مرسی

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : سردی دوست پسر

نقل قول نوشته اصلی توسط فوزیه نمایش پست ها
    باسلام.من و پسری ک بعنوان عشقم تو زندگیم انتخابش کردم حدودا6 ماه هست ک باهمیم اما این اواخر رفتارش باهام سرد شده و دیگه ازم احوالی نمیپرسه ازم فاصله گرفته اما دلیلشو نمیدونم ولی به عشقش و خوبیاش شک نداشتم و ندارم و هنوزم مثه قبل دوسش دارم فقط از دستش دلگیرم و همه حرفامو توی یک دفتر نوشتم و میخوام ک اون دفتر رو بهش بدم تابخونه چون شهامت اینو ندارم ک رو در رو باهاش حرفامو بزنم اما الان دو دل شدم ک آیا اون دفتر رو بهش بدم یا نه چون دوسش دارم و نمیخوام ناراحتش کنم یا دلش برام بسوزه و برگرده اما اگ حرفای دلمو هم نزنم نمیتونم تورو خدا کمکم کنید تنها فرصتی که میتونم اون نوشته رو بدستش برسونم شنبه هست پس خواهشا زودتر جوابمو بدین ک آیا کار درستی کردم ک حرفامو توی یک دفترنوشتم و آیا این دفتر رو بدم یا نه؟ مرسی

دوست عزیز بهتره اینکارو نکنید و هیچ چیزی رو بین خودتون مبادله نکنید

ایشون در موقعیتی دوست شما بوده و قراردادی هم بینتون نبوده که بخوایت در موردش صحبت کنید

پس بهتره شما هم برای خودتون حرمت قایل بشید و ادامه ندید چون در این موارد بهتره درخواست از طرف شما نباشه

نوشتن نامه هم خوبه ولی برای ارامش خودتون پس بنویسید و 5 بار بخونیدش و بعد پاره کنید و دور بریزید

ولی چیزی به دست ایشون ندید چون ممکنه در آینده که شما رابطه ای رو شروع کنید همین نوشته برعلیه شما بکار گرفته بشه

پس خواهشا" از این احساسی شدن بیهوده خودتون رو رها کنید
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

3. 2 کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8961
    تشکـر
    7
    تشکر شده 34 بار در 19 پست
    میزان امتیاز
    0

اگه بهت توجه نمیکنه و سرد شده مفهومش اینه که کار ایشون با شما تموم شده ..باهاش رابطه ج ن س ی هم داشتی؟؟ اگه آره میشه گفت ازت سیر شده...پس نه خودتو کوچیک کن نه به قول فرخ عزیز مدرک بده دستش.. فراموشش کن...میدونم سخته اما میشه...

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    تشکر شده 13,740 بار در 6,988 پست
    میزان امتیاز
    24

شیش ماه؟؟برا شناخت یه رابطه همش شش ماه؟؟
    باید بگم کاملا در اشتباهی هنوز به سال نرسیده سرد شده پس بقیه عمرش هم نمیتونه به تو پایبند باشه طرف 5سال هست هنوز عشقشو نشناخته
    اینو فک نکن که کاملا میشناسیش کاملا در اشتباهی
    تا دیر نشده ازش جدا شو این تویی که اخرش داغون میشی دختر احساسی و زود وابسته میشه ..تو وابستشی عاشقش نیستی
    بذار برعهده خانوادت که همسر ایندتو انتخاب کنن
    خانواده بچه هاشون دوست دارنبراشون بهترین هارو انتخاب میکنن
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12015
    تشکـر
    15
    تشکر شده 5 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

میتونی دفتر رو بهش بدی ولی اگه اوضاع بدتر بشه یااونطور پیش بره که دیگه حرمت برات قائل نشه بفکر این باشه که از احساست نسبت بخودش استفاده کنه ضربه بزرگتری میخوری
    نمیخام نتیجه گیری کلی کنم ولی دخترا تو دوستیشون با پسرا وابسته میشن نه عاشق که اگرم عاشق بشن عشق
    یکطرفست و عاقبتشم همه میدونیم
    درباره جنس احساست به اون پسر و جنس احساس اون پسر بخودت بیشتر فکر کن
    درباره احساست بعداز قطع ارتباطتم اینو بدون که این گریه ها و دلتنگیها طبیعیه و احتیاج به زمان داری تا بتونی کنترلش کنی
    پس انتظار نداشته باش بعداز قطع ارتباط همه چی سرجاش باشه و احساسات ناخوشایند طرفت نیاد
    تو روابط دوست دختر و دوست پسر این احساسا زیاده و اکثرا بیراهه میرن پس
    لطفا درست و حسابی بهش فکر کن

7. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12123
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

با تشکر از راهنماییتون من هم دقیقا همین کار رو کردم چند بار از روی دفتر خوندم و آخرشم پارش کردم آخه من قبل از اینکه اونو بعنوان عشقم انتخاب کنم فقط باهم رفیق بودیم و احساس خاصی نسبت بهم نداشتیم و فقط باهام درد و دل و شوخی میکرد و من جمعا حدود یک ساله ک میشناسمش اما رابطه ک ب اصطلاح عشقی بود حدودا 6 ماه میشه خب راسیتش من اول نمیخواستم قبولش کنم و ای ردش میکردم وای چون خودکشی کرد و اسمم رو با تیغ روی دستش حک کرد و گریه کرد دیگه نتونستم دووم بیارم و قبولش کردم و واقعا درطول رابطه باهام صادق بود و هیچ خیانتی ازش ندیدم اما یکباره ب کلی تغییر کرد اره میدونم سخته ولی من هم دارم سعی میکنم فراموشش کنم و هم خودم برم سراغ زندگیم و هم اون هر طور ک خواست زندگی کنه چون سرکردن یا ی عشق یکطرفه واقعا مسخرست. بازم ممنونم ازتون:-)

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)