نمایش نتایج: از 1 به 15 از 15

موضوع: دلایل طلاق ؟

2073
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    10141
    تشکـر
    6
    تشکر شده 5 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

دلایل طلاق ؟

محمد هستم سی ساله پنج ماهه نامزدکردم ازدواج به روش سنتی ، همسرم دانشجو و با همکلاسیا پسرش خیلی راحته ، چندتا دوست اجتماعی که پسرن هم داره ، خیلی باهام صادقه هیچی رو ازم پنهون نمیکنه ، ولی من نمیتونم این راحت بودنش رو تحمل کنم ، راحتی تا جاییکه اخر شب هم خونشون میره که چهارتا پسر دانشجوان ، میگه بهشون اعتماد داره حتی من رو هم برد بهشون معرفی کرد ، نمیدونم چرا نمیتونم با این قضیه کنار بیام ، بهم بگید مشکل کجاس چجوری حلش کنم ، لباسای نامناسب هم میپوشه بهم میگه غیرت به پوشش نیس

2. 2 کاربران زیر از mamad48 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9838
    تشکـر
    590
    تشکر شده 390 بار در 180 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : اینا دلیل طلاق میشن یا نه

این قضیه بعد از ازدواج به مراتب براتون سخت تر میشه و غیر قابل تحمل تر، اگر نمی تونی تحما کنی و بپذیری ازش جدا شو. اول بهش بگو اگر قبول نکرد که رفتارشو اصلاح کنه، جدا شو.

4. 4 کاربران زیر از prv بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    10141
    تشکـر
    6
    تشکر شده 5 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

من خودمم دانشجوبودم ولی این روابطو نداشتم ، میگم شاید من بسته فکر میکنم چون خانومم با مهمونی های مختلط هم مشکل نداره ولی با همه اینا مطمینم که به هیچ پسری تا حالا دل نبسته

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    10141
    تشکـر
    6
    تشکر شده 5 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط prv نمایش پست ها
    این قضیه بعد از ازدواج به مراتب براتون سخت تر میشه و غیر قابل تحمل تر، اگر نمی تونی تحما کنی و بپذیری ازش جدا شو. اول بهش بگو اگر قبول نکرد که رفتارشو اصلاح کنه، جدا شو.
    من خودمم دانشجوبودم ولی این روابطو نداشتم ، میگم شاید من بسته فکر میکنم چون خانومم با مهمونی های مختلط هم مشکل نداره ولی با همه اینا مطمینم که به هیچ پسری تا حالا دل نبسته

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    6691
    تشکـر
    18,649
    تشکر شده 9,823 بار در 3,399 پست
    میزان امتیاز
    16

سلام

معلومه از نظر فکری و فرهنگی خیلی با هم فرق میکنید که خوب نیست

باهمدیگه بشینین صبحت کنید و اگه تونستید تغییری تو همدیگه ایجاد کنید به زندگی ادامه بدین .

به نظر من رفتار های خانومتون غیر منطقی هستن ، نه نگرش شما ، زیاد ریلکس بودن هم خوب نیست .

اگه هم دیدین هیچکودومتون نمیتونید همدیگه رو درک کنید جلوی ضرر رو هر وقت بگیری منفعته . . .

سعی کنید با همسرتون جدی صحبت کنید و بگین که چقدر باعث ناراحتی شما میشه و چه عواقبی میتونه روی رابطته تون داشته باشه

شما توی دوران نامزدی هستین و این دوران برای شناخت همدیگه اس پس بهتره توی این دوران احساسی رفتار نکنید.

8. 3 کاربران زیر از reza1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    10141
    تشکـر
    6
    تشکر شده 5 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط reza1 نمایش پست ها
    سلام

معلومه از نظر فکری و فرهنگی خیلی با هم فرق میکنید که خوب نیست

باهمدیگه بشینین صبحت کنید و اگه تونستید تغییری تو همدیگه ایجاد کنید به زندگی ادامه بدین .

به نظر من رفتار های خانومتون غیر منطقی هستن ، نه نگرش شما ، زیاد ریلکس بودن هم خوب نیست .

اگه هم دیدین هیچکودومتون نمیتونید همدیگه رو درک کنید جلوی ضرر رو هر وقت بگیری منفعته . . .

سعی کنید با همسرتون جدی صحبت کنید و بگین که چقدر باعث ناراحتی شما میشه و چه عواقبی میتونه روی رابطته تون داشته باشه

شما توی دوران نامزدی هستین و این دوران برای شناخت همدیگه اس پس بهتره توی این دوران احساسی رفتار نکنید.
    مرسی از راهنماییتون ، ولی همسرم شش سال دانشجوییشو با همین رفتارا گذرونده که البته با مادرش هم به خاطر مخالفتاش مشکل داره ، یعنی حاضر نیس کوتاه بیاد میگه خودم مهمم که اینجوری راحت ترم ، احساس میکنم یکطرفه پای رابطمون وایسادم ، اگر از حرکتی ناراحت بشم میگه کنار بیا باهاش من همینم

10. کاربران زیر از mamad48 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

11. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8203
    تشکـر
    1,983
    تشکر شده 5,258 بار در 1,556 پست
    میزان امتیاز
    12

سلام
    دوست من راهی غیر از جدایی نیست
    چون شما رو این موضوع حساسیت داری و درست کردن این حساسیت کار آسونی نیست و نیاز به مشاوره های متعدد داره

فرض کنید وقتی که شما باهم ازدواج کنید و رابطه وابستگیتون 100 برابر آلان بشه
    واقعا شما فکر کردید میتونید این غیرت و تعصب و کنترل کنید ؟؟
    یا همسرتون به این فکر نمیکنن ک در آینده چ عذابی میکشید
    این رابطه از همین آلان هیچ نشانه ای از گذشت و فداکاری نداره
    پس در آینده با مشلات جدی خودتون چجوری میخواید کنار بیاید ؟؟
    نمیشه که بگیم من همینم که هستم

باهاش حرف بزنید و بهش بفهمونید این رابطه چشم انداز جالبی نداره
    امضای ایشان
    عشق مهمترین امتحان خداست ..
    فرزندان آدم و حوا چندهزار سال است که عشق را حل میکنند
    اما فقط کسانی قبول می شوند که عشق را زیبا بکِشند
    بقیه فقط عشق را می کِشند و می کُشند(ReePaa)

12. 2 کاربران زیر از Reepaa بابت این پست مفید تشکر کرده اند

13. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    6691
    تشکـر
    18,649
    تشکر شده 9,823 بار در 3,399 پست
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط mamad48 نمایش پست ها
    مرسی از راهنماییتون ، ولی همسرم شش سال دانشجوییشو با همین رفتارا گذرونده که البته با مادرش هم به خاطر مخالفتاش مشکل داره ، یعنی حاضر نیس کوتاه بیاد میگه خودم مهمم که اینجوری راحت ترم ، احساس میکنم یکطرفه پای رابطمون وایسادم ، اگر از حرکتی ناراحت بشم میگه کنار بیا باهاش من همینم

خب پس بقیه تصمیم با شماس . . .

میتونید بهشون بگین نمیتونم کنار بیام ، و باید جدا بشیم . . .

میتونید شما خودتون رو با شرایط سازگار کنید و به زندگی ادامه بدین . . .

---------------------------------------------

سازگار شدن شما و تغییر میتونه مشکلاتی رو هم به همراه بیاره

حتی اگه همسرتون بخواد تغییر کنه اونم باز مشکلاتی رو میتونه براش داشته باشه

در کل بهتر که قبل زندگی زناشوی همدیگه رو خوب بشناسید و به فکر تغییر نباشید

هر تصمیمی میخواید بگیرید قاطعانه و جدی بهش عمل کنید .

نظر شخصیه منه

14. 2 کاربران زیر از reza1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

15. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9838
    تشکـر
    590
    تشکر شده 390 بار در 180 پست
    میزان امتیاز
    10

به نظرم بسته فکر کردن معنایی نداره، چرا که شما درباره اعتقادات مذهبی و عرفی خودت صحبت می کنی، بستگی داره شما تا چه اندازه مذهبی فکر کنی و به اعتقادات مذهبی پایبندی.

نامزد شما این اعتقادات رو نداره، حالاپس چون نامزدت اینطوری نیست شما بسته فکر می کنی؟

من تو جامعه کم نبودم، ولی رفتار نامزد شما چیزی خیلی بیشتر از بسته فکر کردنه، زیاد دیدم که دختر دوست اجتماعی داشته باشه ولی تا حالا ندیدم که یه دختر تنهایی بره خونه چند تا پسر.

شما اگر دوست داری با برچسب بسته فکر کردن خودت رو فریب بده.

تو یک رابطه زوجی هر دوطرف برای رسیدن به توافق از خواسته های فردی دست بکشن ولی تو این رابطه شما فقط یک طرفه کوتاه میای. بعد از یه مدتی که علاقه دیگه

به شکل حالا پررنگ نیست، توافق و گذشته که باعث باقی موندن رابطه میشه، که نامزدت از الان از علایقش گذشت نمی کنه.

فرض کن ازدواج کردین، بعد ازدواج می تونی تحمل کنی همسرت با دوست های اجتماعی بره مسافرت و تفریح و تو رو تنها بزاره.

یا نامزد روشنفکرت می تونه تحمل کنه شما با دختر هایی دیگه ای به همین شکل رابطه داشته باشی. تنهایی بری خونه چند تا دختر.
    ویرایش توسط prv : 02-11-2015 در ساعت 12:43 PM

16. 2 کاربران زیر از prv بابت این پست مفید تشکر کرده اند

17. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    12210
    تشکـر
    112
    تشکر شده 329 بار در 212 پست
    میزان امتیاز
    0

با سلام یادمه جائی خوندم که نوشته بود دوست داشته شدن برای خانوما خیلی مهمه ودر دوران دوستی یانامزدی هم اگه تن به ************ میدن برای همینه که بیشتر مورد توجه و دوست داشته شدن قرار بگیرن ؛ همسر شما اگر چهرهای معمولی داره بطور غریضی میدونه که با چیزهای دیگه هم میتونه جلب توجه کنه ومورد توجه قرار بگیره ؛ واز این امتیاز ناخودآگاه داره استفاده میکنه وقدر مسلم اعتقادات مذهبیش کمه یا بسیار سطحیه ؛ مورد توجه دیگران بودن در یک خانم آنهم توسط پسریا جنس مخالف خبر خوبی نیست وزمینه هر کاری رو در آینده فراهم میکنه وزندگی هم یکی دو روز نیست ؛ چالشهای زندگی برای شما زیاد خواهد بود آماغیر ممکن نیست ؛ یک زن در زندگی -1 توجه همسر رو میخواد ؛؛ 2- قدرت جنسی مناسب وتوانائی ارضاء همسر 3-درآمد مناسب ورفاه 4- توانائی وتصور اینکه شوهرش تکیه گاه مطمئن ومناسبی باشه ؛ مورد 2و4 در مورد شما مثل کلید خواهد بود واگر درمورد 2 مشکلی نداشته باشید مورد چهارم خیلی حیاتی برای دوام زندگی وجلو گیری از خیانت آینده شما محسوب میشود تکیه گاه بودن شما به تحصیلات یا شغل نیست اینکه شما را برتر از خود بداند واگر جذبه یا توانائی فکری مناسب نداشته باشید تحصیلات وشغل اهمیت درجه دوم خواهد بود وباز اگر اینها هم نباشد ؛ باید به خود شما ایراد گرفت که چرا چنین انتخابی داشته اید ؟؟!!وطمع به چه چیزی در این خانم نموده اید ؟؟!!روایت است که در زندگی زناشوئی آنچه را هدف قرار دهید به همان خواهید رسید ونه بیشتر !!!

18. 3 کاربران زیر از ali502902700 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

19. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    10141
    تشکـر
    6
    تشکر شده 5 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط ali502902700 نمایش پست ها
    با سلام یادمه جائی خوندم که نوشته بود دوست داشته شدن برای خانوما خیلی مهمه ودر دوران دوستی یانامزدی هم اگه تن به ************ میدن برای همینه که بیشتر مورد توجه و دوست داشته شدن قرار بگیرن ؛ همسر شما اگر چهرهای معمولی داره بطور غریضی میدونه که با چیزهای دیگه هم میتونه جلب توجه کنه ومورد توجه قرار بگیره ؛ واز این امتیاز ناخودآگاه داره استفاده میکنه وقدر مسلم اعتقادات مذهبیش کمه یا بسیار سطحیه ؛ مورد توجه دیگران بودن در یک خانم آنهم توسط پسریا جنس مخالف خبر خوبی نیست وزمینه هر کاری رو در آینده فراهم میکنه وزندگی هم یکی دو روز نیست ؛ چالشهای زندگی برای شما زیاد خواهد بود آماغیر ممکن نیست ؛ یک زن در زندگی -1 توجه همسر رو میخواد ؛؛ 2- قدرت جنسی مناسب وتوانائی ارضاء همسر 3-درآمد مناسب ورفاه 4- توانائی وتصور اینکه شوهرش تکیه گاه مطمئن ومناسبی باشه ؛ مورد 2و4 در مورد شما مثل کلید خواهد بود واگر درمورد 2 مشکلی نداشته باشید مورد چهارم خیلی حیاتی برای دوام زندگی وجلو گیری از خیانت آینده شما محسوب میشود تکیه گاه بودن شما به تحصیلات یا شغل نیست اینکه شما را برتر از خود بداند واگر جذبه یا توانائی فکری مناسب نداشته باشید تحصیلات وشغل اهمیت درجه دوم خواهد بود وباز اگر اینها هم نباشد ؛ باید به خود شما ایراد گرفت که چرا چنین انتخابی داشته اید ؟؟!!وطمع به چه چیزی در این خانم نموده اید ؟؟!!روایت است که در زندگی زناشوئی آنچه را هدف قرار دهید به همان خواهید رسید ونه بیشتر !!!
    واقعا ممنون که راهنماییم کردین ، دوست ندارم به طلاق فکر کنم ، رو مورد چهار باید کار کنم امیدوارم که بتونم از راهنماییتون نهایت استفاده رو کنم

20. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    12210
    تشکـر
    112
    تشکر شده 329 بار در 212 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : دلایل طلاق ؟

خدایا شکرت

21. کاربران زیر از ali502902700 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

22. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9852
    تشکـر
    12
    تشکر شده 24 بار در 21 پست
    میزان امتیاز
    0

محمد هستم سی ساله پنج ماهه نامزدکردم ازدواج به روش سنتی ، همسرم دانشجو و با همکلاسیا پسرش خیلی راحته ، چندتا دوست اجتماعی که پسرن هم داره ، خیلی باهام صادقه هیچی رو ازم پنهون نمیکنه ، ولی من نمیتونم این راحت بودنش رو تحمل کنم ، راحتی تا جاییکه اخر شب هم خونشون میره که چهارتا پسر دانشجوان ، میگه بهشون اعتماد داره حتی من رو هم برد بهشون معرفی کرد ، نمیدونم چرا نمیتونم با این قضیه کنار بیام ، بهم بگید مشکل کجاس چجوری حلش کنم ، لباسای نامناسب هم میپوشه بهم میگه غیرت به پوشش نیس
    باسلام
    اگه این روندادامه پیداکنه به احتمال زیادکوچکترین خستگی همسرت ازتوویاتجربه برای حس جدیدزندگیت رومیتونه دگرگون کنه همسرت انسانه وانسان هاهم معصوم نیستند خودت روبزاجای اون چقدمیتونستی خودتوکنترل کنی باچنین شرایط فجیعی گناهی نکنی بایک یاچندین زن تنها باشی ولباس ها رنگارنگم بپوشی درعین حال خطایی نکنی
    لباس به غیرت نیس این توجیه واقعا خنده داره
    اجازه هرنوع بی بندوباری وتحریک توسط جنس مخالف بالباس های اون روبهش میدی بعدم تنها توجیه اینکه لباس به غیرت نیست این برای کسی قابل پذیرش نیست
    تاقبل ازاینکه پشیمون بشی نه یکدفعه ای کم کم بایدازبین ببری ازهمه مهم تراجازه نده شب تنها بره خونه دوستای دانشجوش اگرهم خواست بره توهم باهاش برودرحالی چنین رابطه ای باجنس مخالف تنها و...بسیارعجیب وتاسف باره

23. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12274
    تشکـر
    444
    تشکر شده 347 بار در 199 پست
    میزان امتیاز
    10

اين كه ميگه غيرت به لباس نيس كه چرت و پرته با اين حرف ميخواد دهن شمارو ببنده (ببخشيد كه اينطوري ميگم) شما هم به احترام ايشون ديگه جلوشو نميگيري ببينيد نامزدتون از لحاظ فكري باهاتون فرق داره بهترين كار اينكه بشينيد جدي راجع به اينده بحث كنيد اگه دوستتون داشته باشه حتما اين كارهارو ميزاره كنار

24. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12274
    تشکـر
    444
    تشکر شده 347 بار در 199 پست
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط ali502902700 نمایش پست ها
    خدایا شکرت
    لايك داري

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد