نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10

موضوع: خیانت نامزدم

2650
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12283
    تشکـر
    0
    تشکر شده 3 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

خیانت نامزدم

سلام من 4 ماهه نامزد کردم صیغه محرمیت. و عید قراره عقد کنم من همسرم ی شخصیت شوخ و ب قول خودش دلقکه من تا دیشب هیچ مشکلی نداشتمو فک میکردم همه چیز آرومه تا اینکه عکس شوهرمو ب طور اتفاقی با دوست دخترش ک تو دوران مجردی باهاش بود و توی کافی شاپ بودن دیدم و بهش گفتم همه چیز بین ما تموم شد اعضای خونوادش و خودش از دیشبه 100 بار زنگ زدنو معذرت خواهی کردن و میگن ی فرصت دیگه بده . الان من نمیدونم باید چیکار کنم خودش میگه رفتم بگم ک متاهل شدم و اون اصرار کرد ک ببینه منو... الان نمیدونم باید چیکار کنم
    ویرایش توسط mahboobe : 02-12-2015 در ساعت 11:55 PM

2. 2 کاربران زیر از mahboobe بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    تشکر شده 13,740 بار در 6,988 پست
    میزان امتیاز
    24

پاسخ : خیانت نامزدم

یه چیز بگم نارحت نشیا ولی کارت خیلییییی خیلیییی اشتباه بود
    همه ادم ها اشتباخ میکنن نامزد شما بهتون خیانت اصلاااا نکرده چون رابطه با دوست دخترش قبل ارتباط با شماست و اصلا خیانت نیست
    و همه ادم ها باید بهشون یه فرصت داد
    ببین ما الان تو دوره قدیم زندگی نمیکنیم این روزها ارتباط دختر و پسر عادی شده قبل ازدواج
    اصلا نباید انقد سخت بگیری
    یهو زنگ زدی میگی همه چیز بهم خورد بدون اینکه چیزی بفهمی ...کارت اشتباست بهش یه فرصت بده ...موقعی میشه اسم این تایپک شمارو خیانت گذاشت که همسر شما بوده باشه و با کس دیگه هم درارتباط باشه ...ببین این چیز حیلی کدجیکیه بزرگش نکن واسه خودت ...خیلی چیز هارو هم واسه نگه داشتن زندگی باید مخفی کرد ..هرکس گذشته خودش به خودش مربوطه .....سخت گیر شو ولی نه اینکه یهویی نامزدی بهم بزنی
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

4. 4 کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12302
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام
    به نظر من فرصت بده هم به خودت هم به اون ,باهاش صحبت کن ,مطمئن شو از اینکه دلش پیش کسی نباشه,که پشیمونه,اگه مطمئن شدی برو جلو.

6. کاربران زیر از fatima70 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    3829
    تشکـر
    954
    تشکر شده 1,186 بار در 691 پست
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط mahboobe نمایش پست ها
    سلام من 4 ماهه نامزد کردم صیغه محرمیت. و عید قراره عقد کنم من همسرم ی شخصیت شوخ و ب قول خودش دلقکه من تا دیشب هیچ مشکلی نداشتمو فک میکردم همه چیز آرومه تا اینکه عکس شوهرمو ب طور اتفاقی با دوست دخترش ک تو دوران مجردی باهاش بود و توی کافی شاپ بودن دیدم و بهش گفتم همه چیز بین ما تموم شد اعضای خونوادش و خودش از دیشبه 100 بار زنگ زدنو معذرت خواهی کردن و میگن ی فرصت دیگه بده . الان من نمیدونم باید چیکار کنم خودش میگه رفتم بگم ک متاهل شدم و اون اصرار کرد ک ببینه منو... الان نمیدونم باید چیکار کنم
    خب دیگه هرچی در گذشته بین ایشون و اون دختر بوده تموم شده و الان این شما هستید که مالک قبلش شدید

عزیزم خب در این مورد فکر کن اگر واقعا" نیاز به زمان و مشاوره دارید تا بتونید به نتیجه گیری خوبی برسید پس حتما" اینکارو بکن

چون با شک و تردید وارد زندگی شدن اثرات بسیار مخربی بر روی روند اون خواهد گذاشت
    امضای ایشان
    خدا آن حس زيباييست كه در تاريكي صحرا
    زمانيكه هراس مرگ ميدزدد سكوتت را
    يكي همچون نسيم دشت مي گويد
    كنارت هستم اي تنها...

8. 2 کاربران زیر از mahsa42 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12283
    تشکـر
    0
    تشکر شده 3 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

من بالا گفتم ک همسرم تو دوران نامزدی رفتن و دوست دختر قبلیشو دیده ن قبلا.. من خودم شب خاستگاری بهش گفتم گذشتت ب خودت مربوطه و من با آینده زندگی میکنم

10. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    تشکر شده 13,740 بار در 6,988 پست
    میزان امتیاز
    24

من بالا گفتم ک همسرم تو دوران نامزدی رفتن و دوست دختر قبلیشو دیده ن قبلا.. من خودم شب خاستگاری بهش گفتم گذشتت ب خودت مربوطه و من با آینده زندگی میکنم

خب الان چیکار کردی کاملا بهم زدی؟؟
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

11. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12283
    تشکـر
    0
    تشکر شده 3 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

نه فعلا ن رو هوام کاری نکردم جوابشو 100 تا یکی میدم

12. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15996
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام من نامزدم به گوشیش خیلی حساسه تا میام گوشیشو ببینم 10 مین بعدش میگه بیا ببین چیزی نداره که خسته شدم بخدا

13. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    13463
    تشکـر
    204
    تشکر شده 881 بار در 415 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط مهرداد_770 نمایش پست ها
    سلام من نامزدم به گوشیش خیلی حساسه تا میام گوشیشو ببینم 10 مین بعدش میگه بیا ببین چیزی نداره که خسته شدم بخدا
    درود تاپیک جدا برای مشکلتون بزنید تاپیجهای دیگران وقدیمیو بالا نیارید جداگانه موضوع جدید بزنید درخدمتتونیم یاحق

14. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14045
    تشکـر
    964
    تشکر شده 1,477 بار در 547 پست
    میزان امتیاز
    10

سلام.ببینید در این که همسرتون کار اشتباهی کرده اصلا هیچ شکی نیست توش.البته به نظر من.

چون هیچ دلیلی نداره که ارتباط قبلش رو ادامه بده.اگر ازدواج کرده و شما هم بهش گفتید که گذشته ت مربوط میشه به خودت به نظر من کارشون اشتباه بوده.

چون اگر واقعا اگر هدفشون فقط دیدن طرف بوده عکس نمی انداختن با هم.

در ضمن بگم که این کارشون رو هم نمیشه خیانت گذاشت.

اما اشتباه بزرگتر از همسرتون، کار شماست که کردید.

بزرگترین اشتباه زنان جامعه ی ما این هست که به سرعت میدان رو خالی میکنن.

زمانی که شما عکس ایشون رو دیدید با اون دختر باید تغافل میکردید (یعنی غفلت میکردید )و به صورت غیر مستقیم همسرتون رو متوجه می ساختید که از اون عکس خبر دارید و از این کار اصلا خوشتون نمیاد و

اگر در صورت تکرار این کاری رو که الان کردید رو انجام میداد کار غیر معمولی نکرده بودید.

اما الان کار درستی نکردید و به سرعت هم با همسرتون رابطه تون رو محکم کنید و نذارید این قضیه به افراد دیگه خانواده تون و خانواده ش ارجا داده بشه.

مواظب باشید در این قضیه اقتدار همسرتون شکسته نشه که واقعا ضربه میخوره و این ضربه خوردن تاثیر خیلی بدی روی زندگی آینده تون داره.

و این رو هم بگم اگر برگشتید پیش همسرتون به هیچ عنوان به روش نیارید انگار نه انگار که چیزی دیدید.

15. 2 کاربران زیر از mahdianshakib بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد