نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

موضوع: بيماري جنسي همسر

1588
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12288
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

بيماري جنسي همسر

من ٣ ساله كه ازدواج كردم. ٢٨ سالمه و همسرم ٣٢ سالشه. قبل از ازدواج، بهم گفت زگيل تناسلي داره و به دكتر مراجعه كرده... و من با زدن واكسن ايمن ميشم...
    اون زمان فقط ٢٢ سالم بود. به خاطر عدم آموزش جنسي در ايران به حرف همسرم بسنده كردم و تحقيق بيشتري نكردم.

بعد از ازدواج، وقتي رابطه جنسي ناموفقمون شروع كرد به آزار دادن من، شروع به مطالعه كردم و از اون زمان از داشتن رابطه با او اكراه دارم... به طوري كه در تمام مدتي كه با هم سكس داريم، من گريه ميكنم بدون اينكه بذازم متوجه بشه...

طبق قانون آمريكا، بعد از ٢٦ سالگي اين واكسن زده نميشه و به همين دليل من هنوز واكسن نزدم... اما ميدونم كه بيماريش بهم منتقل نشده چون از كاندوم استفاده ميكنيم و جواب آزمايشم منفي بوده هميشه...
    ولي اگر هم واكسن بزنم از تصور تماس مستقيم باهاش حالم بد ميشه... و از طرفي دلم انقدر براش ميسوزه كه نميتونم با گفتن اين چيزا ناراحتش كنم....
    بايد بگم كه خيلي دوستش دارم ، و اونم خيلي دوستم داره... از نظر اخلاقي با هم سازگاريم... خوشحاليم... مهربون، موفق و روشن فكره... اصيل و وفاداره...
    اما اين مسأله با روح و روان من بازي ميكنه و براي من شده كابوس...
    رابطه ي جنسي پر از استرس و اكراه... به طوري كه ديگه همسرم برام هيچ جذابيتي نداره و بعد از رابطه هميشه درد دارم. بايد بگم كه من اصلا سرد مزاج نيستم و كاملا برعكسم... روزاي سختي رو مي گذرونم و نياز به كمك دارم....
    آيا ما بايد از هم جدا شيم ؟

2. کاربران زیر از Helen. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    11922
    تشکـر
    18
    تشکر شده 15 بار در 15 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : بيماري جنسي همسر

نقل قول نوشته اصلی توسط Helen. نمایش پست ها
    من ٣ ساله كه ازدواج كردم. ٢٨ سالمه و همسرم ٣٢ سالشه. قبل از ازدواج، بهم گفت زگيل تناسلي داره و به دكتر مراجعه كرده... و من با زدن واكسن ايمن ميشم...
    اون زمان فقط ٢٢ سالم بود. به خاطر عدم آموزش جنسي در ايران به حرف همسرم بسنده كردم و تحقيق بيشتري نكردم.

بعد از ازدواج، وقتي رابطه جنسي ناموفقمون شروع كرد به آزار دادن من، شروع به مطالعه كردم و از اون زمان از داشتن رابطه با او اكراه دارم... به طوري كه در تمام مدتي كه با هم سكس داريم، من گريه ميكنم بدون اينكه بذازم متوجه بشه...

طبق قانون آمريكا، بعد از ٢٦ سالگي اين واكسن زده نميشه و به همين دليل من هنوز واكسن نزدم... اما ميدونم كه بيماريش بهم منتقل نشده چون از كاندوم استفاده ميكنيم و جواب آزمايشم منفي بوده هميشه...
    ولي اگر هم واكسن بزنم از تصور تماس مستقيم باهاش حالم بد ميشه... و از طرفي دلم انقدر براش ميسوزه كه نميتونم با گفتن اين چيزا ناراحتش كنم....
    بايد بگم كه خيلي دوستش دارم ، و اونم خيلي دوستم داره... از نظر اخلاقي با هم سازگاريم... خوشحاليم... مهربون، موفق و روشن فكره... اصيل و وفاداره...
    اما اين مسأله با روح و روان من بازي ميكنه و براي من شده كابوس...
    رابطه ي جنسي پر از استرس و اكراه... به طوري كه ديگه همسرم برام هيچ جذابيتي نداره و بعد از رابطه هميشه درد دارم. بايد بگم كه من اصلا سرد مزاج نيستم و كاملا برعكسم... روزاي سختي رو مي گذرونم و نياز به كمك دارم....
    آيا ما بايد از هم جدا شيم ؟
    سلام دوست عزیز تا جایی که من میدونم زگیل تناسلی درمان داره درسته؟یعنی شوهرتون تمیتونه درمان شه؟

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12288
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

تا جایی‌ که من میدونم ویروس همیشه وجود داره. با لیزر یا فریز کردن می‌شه زگیل رو برداشت اما احتمال این که دوباره برگرده زیاده...

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8203
    تشکـر
    1,983
    تشکر شده 5,258 بار در 1,556 پست
    میزان امتیاز
    12

دوست من بهتر موقع آمیزش به خوبی ها و نقاط قوت همسرتون فکر کنید
    اینکه همیشه نطقه ضعف های ایشون و میبینید کار درستی نیست
    من میفهمم که شما خانم هستید و این موضوع روتون تاثیر منفی داره
    ولی قبول کنید دلیلتون برای طلاق اصلا قانع کنننده نیست چون میتونید با تغییر در افکار و نگرش و طرز فکرتون این مشکل و حل کنید
    امضای ایشان
    عشق مهمترین امتحان خداست ..
    فرزندان آدم و حوا چندهزار سال است که عشق را حل میکنند
    اما فقط کسانی قبول می شوند که عشق را زیبا بکِشند
    بقیه فقط عشق را می کِشند و می کُشند(ReePaa)

6. کاربران زیر از Reepaa بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    11922
    تشکـر
    18
    تشکر شده 15 بار در 15 پست
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط Helen. نمایش پست ها
    تا جایی‌ که من میدونم ویروس همیشه وجود داره. با لیزر یا فریز کردن می‌شه زگیل رو برداشت اما احتمال این که دوباره برگرده زیاده...
    عزیزم شما که میگی همیشه از کاندوم استفاده میکنین پس نگرانیتون واسه چیه؟اینجوری ویروس به شما منتقل نمیشه!
    درک میکنم به هرحال شرایط عادی نیس اما حیف نیست زندگی به این خوبی و در صورتی که با همسرتون هیچ مشکل و اختلافی ندارین به خاطر همچین چیزی که چاره هم داره از دست بدین؟

8. کاربران زیر از خانوم روانشناس بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    10133
    تشکـر
    990
    تشکر شده 9,053 بار در 2,070 پست
    میزان امتیاز
    12

زگیل تناسلی را جدی بگیرید.

در عین حال شما نیز در صورت معاینات دوره ای و منظم ومدیریت

درمان دقیق و صحیح می توانید از شانس غلبه سیستم ایمنی تان بر ویروس اچ پی وی برخوردار باشید و مانند بیمارانی از بیماران اینجانب باشید که پس از یکسال پیگیری ، دارای آزمایش PCR منفی گردیده اند.

با توجه به محدودیت نوبت های مطب

لطفا با تعیین وقت قبلی مراجعه فرمایید.

تعیین نوبت مطب:09333637893

021-88421294عصر روزهای فرد

https://www.facebook.com/pages/Mehra...68037533206873
    مطالب مرتبط :

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)