نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: سرد مزاجی شوهرم

1121
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    11922
    تشکـر
    18
    تشکر شده 15 بار در 15 پست
    میزان امتیاز
    10

سرد مزاجی شوهرم

سلام بیوگرافیمو تو موضوع قبلی نوشتم اما دوباره برای اونایی که اون موضوعو ندیدن به صورت خلاصه مینویسم...
    من 22سالمه همسرم 25سالشه!2سال و نیمه ازدواج کردیم و تو عقدیم!
    اوایل ازدواج از لحاظ جنسی خوب بود زیاد رابطه داشتیم اما چند وقته به زور هفته ای یک بار شده شایدم بیشتر شه تازه من پیش قدم میشم.من فوق العاده گرم مزاجم وقتی ازش میخوام و اون قبول نمیکنه و میگه خستم و خوابم میاد و ...خیلی ناراحت میشم اعصابم به هم میریزه خیلی برام سخته تحمل کنم و غریزمو سرکوب کنم بعد اون شب تا صبح حالم خیلی بده.
    تازگیا هم که وقتی ارضامیشه دیگه پا میشه لباساشو میپوشه و میره اصلا به من توجه نمیکنه توجه نمیکنه چه قدر منتظر بودم کارش که تموم شد دیگه نمیخواد قبلا اینجوری نبود اصلا منو پس نمیزد به منم توجه میکرد تو س.ک.س نمیدونم چرا اینجوری شده...
    تازه زیاد هم قبل رابطه عشق بازی نداریم واقعا دارم عذاب میکشم!
    من یک زنم اگه شوهرم این نیازمو برآورده نکنه چه کارکنم؟زنا فقط میتونن یک شوهر داشته باشن وگرنه خیانته و...خود ارضایی گناه داره...پس یک زن با این وجود باید چه کار کنه؟
    به خودم میرسم آرایش میکنم سعی میکنم تحریکش کنم اما فایده نداره

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6252
    تشکـر
    216
    تشکر شده 191 بار در 126 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : سرد مزاجی شوهرم

غذاهاشو درست کن. چرب و فلفلی کن. کله پاچه بخورید و اینکه از میوه های با طبع سرد استفاده نکنید. میوه های گرم بخورید مثل موز و اینا. کشمش و مویز و گردو هم تاثیر خوبی داره

البته من برعکس اینا عمل میکنم چون گرم مزاجی شوهرم خیلی اذیتم میکنه. سعی کن یه مدت زیاد سمتش نری و ازش فاصله بگیری. من خودم همش میخوام شوهرم یه فرصت کوچیک بهم بده

تا یه بارم که شده من برم طرفش اما انقدر اون میاد که منو سرد میکنه و من استقبال نمیکنم. ازش فاصله بگیر و بهش مهلت بده. حتی اگه یه هفته یا بیشتر هم طول کشید عیبی نداره.

3. کاربران زیر از sepideh.t بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد