نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: مشکل برقراری رابطه با خانواده شوهر

1212
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12302
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

مشکل برقراری رابطه با خانواده شوهر

با سلام
    من 23 سالمه و شوهرم 25 سالشه ما دخترخاله وپسر خاله هستیم و حدود یکسال هست که عقد کردیم,با اینکه خانواده همسرم فامیل نزدیک من هستند اما هنوز مرا تحویل نمیگیرند و مثل غریبه ها با من رفتار میکنند ,یکی از دلایل آن این است که دو ماه بعد از عقد ما یکی از خواهر شوهرهایم با برادر جاری من ازدواج کرده و خواهرشوهر وجاری من خود را مقابل من قرار داده اند,این را بارها از رفتار وگفتار خود آنها دیده و شنیده ام,مادر شوهرم را هم به سمت خود کشیده اند و خلاصه من و شوهرم را یکطرف قرار داده اند و کل خانواده شوهرم در طرف مقابل آیا شما میتونید راه حلی برای ایجاد صمیمیت با خانواده شوهرم پیشنهاد کنید؟

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : مشکل برقراری رابطه با خانواده شوهر

نقل قول نوشته اصلی توسط fatima70 نمایش پست ها
    با سلام
    من 23 سالمه و شوهرم 25 سالشه ما دخترخاله وپسر خاله هستیم و حدود یکسال هست که عقد کردیم,با اینکه خانواده همسرم فامیل نزدیک من هستند اما هنوز مرا تحویل نمیگیرند و مثل غریبه ها با من رفتار میکنند ,یکی از دلایل آن این است که دو ماه بعد از عقد ما یکی از خواهر شوهرهایم با برادر جاری من ازدواج کرده و خواهرشوهر وجاری من خود را مقابل من قرار داده اند,این را بارها از رفتار وگفتار خود آنها دیده و شنیده ام,مادر شوهرم را هم به سمت خود کشیده اند و خلاصه من و شوهرم را یکطرف قرار داده اند و کل خانواده شوهرم در طرف مقابل آیا شما میتونید راه حلی برای ایجاد صمیمیت با خانواده شوهرم پیشنهاد کنید؟
    خب گاهی بهترین کا هیچ کار کردنه

یعنی شما برای اینکه تلاش کنید نظرشون رو جلب کنید به زندگی مشترک خودتون برسید و اهمیتی برای رفتارشون قائل نباشید

وقتی خریدار رفتار و گفتارشون نباشید دیگه دلیلی برای موضع گیری وجود نخواهد داشت

بلاخره این اختلاف بین طرف های شما ایجاد میشه و شما میتونید از این فرصت برای مطرح کردن خودتون استفاده کنید

وگرنه هر کاری انجام بدید چیز به چیزی دیگه سوء تعبیر خواهد شد
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    12210
    تشکـر
    112
    تشکر شده 329 بار در 212 پست
    میزان امتیاز
    0

اگر پذیرفته شدن بین آنها برایتان مهم است باید از مقداری پول دست کشیده ودر یک فاصله زمانی با ترتیب دادن چند بار مهمانی ؛ پختن نظری ؛ مهمانی هفتگی واز این قبیل موارد آن هم با گزینش درست مهمانها ؛ شرایط سمیمی ایجاد کنید ودر این مراسم نیز هندوانه هائی را هم زیربغل برخی افرا د قرارداده و با زبان بازی وجودشان را پر رنگ و مهم جلوه دهید ( اکثر ایرانیها نیاز به توجه وتمجید دارند ) مطمءن باشید موقتا" مشگل شما حل میشود و استمرار آن بستگی به رفتار خود شما خواهد داشت و اگر نتوانستید استمرار آن را حفظ کنید ؛دیگر کمی هم باید به رفتار خود شک کنید ؟؟!!
    ویرایش توسط ali502902700 : 02-14-2015 در ساعت 06:39 PM

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    9968
    تشکـر
    6,024
    تشکر شده 6,187 بار در 2,950 پست
    میزان امتیاز
    17

سلام
    بهترین رفتار سردبودن و بی تفاوت بودن نسبت به آنهاس
    مثلا اگه رفتی خونه مادرشوهرت اونا راجع به موضوعی حرف میزنن شما سکوت کنین و ازتون اگه سوالی کردن سنگین و کوتاه جواب بدین و به شوهرتون محبت کنین و طوری به همدیگه احترام بگذارین جلوشون ک انگار اونا مهم نیستن
    ازدواج دوطرفه معمولا اولش داغ و پرحرارت هست و کم کم رو به سردی میره نگران نباشید و فقط کمی بی تفاوت و سنگین رفتار کنید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد