نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

موضوع: بيحوصلگی و عصبي شدن همسرم

5734
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8995
    تشکـر
    0
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

بيحوصلگی و عصبي شدن همسرم

سلام خانوم من خود به خود بيحوصله و عصبي ميشه يعني دو روز يه بار عصبي ميشه بدون اينكه دليلي داشته باشه مثلا ديروز رفتيم خريد شاد و شنگول برگشتيم خونه شام خورديم بعدش حالش بهم خورده يه دختر يه ساله داريم اونو كتك بارون كرده خوابيديم نميدونم چيكار كنم هر چقدر هم با مهربوني باهاش رفتار ميكنم باز درس نميشه

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8995
    تشکـر
    0
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : بيحوصله و عصبي شدن همسرم

همسرم 22 سالش من 27 سالمه انگار زندگي ما برعكس شده من شدم زن اون شده مرد بخدا ديگه خسته شدم از دستش

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4385
    تشکـر
    1,425
    تشکر شده 866 بار در 371 پست
    میزان امتیاز
    10

سلام ...
    با توجه به این مطلب که خانوم ها یک هفته قبل از قاعدگی و در طی این دوران تنش های عصبی و روانیشون تحت تاثیر قرار میگیره و قدرت کنترل ضعیف میشه....
    ممکنه دلیل این عصبانیتها قرار گرفتن در این دوران باشه که میشه برای حفظ آرامش از جوشانده های گیاهی آرام بخش یا مراجعه به پزشک مربوطه کنترل این دوران رو به دست گرفت...
    اما...
    اگر دلیلی غیر از این امر طبیعی داشته باشه باید زمانی که ایشون در آرامش کامل هستن و به قولی شاداب هستند باهاش صحبت کنید و دلیل عصبانیت های ناگهانیش رو بپرسید....
    اگه از نظر خودش هم عصبانیتش بی دلیل صورت میگیره حتما به یک مشاور و روان درمان خوب مراجعه کنید ....
    اگر بعد از زایمان این رفتار در ایشون شدت گرفته ممکنه هنوز درگیر افسردگی پس از زایمان باشه که بهتره هرچه زودتر به حالات ایشون رسیدگی و توجه بشه ...
    در هر صورت مطمعنا ایشون با این رفتار خودش بیشتر در عذابه پس بهتره کمکش کنید تا برای آرامش خودتون و همسرتون و خانواده راه کنترل و درمان رو پیدا کنید....
    مشاوره حضوری راه حل مناسبی برای درمان هست...
    شاااااد باشییییید.....
    امضای ایشان

4. کاربران زیر از zbahane بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8594
    تشکـر
    74
    تشکر شده 1,314 بار در 743 پست
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط shahyad543 نمایش پست ها
    سلام خانوم من خود به خود بيحوصله و عصبي ميشه يعني دو روز يه بار عصبي ميشه بدون اينكه دليلي داشته باشه مثلا ديروز رفتيم خريد شاد و شنگول برگشتيم خونه شام خورديم بعدش حالش بهم خورده يه دختر يه ساله داريم اونو كتك بارون كرده خوابيديم نميدونم چيكار كنم هر چقدر هم با مهربوني باهاش رفتار ميكنم باز درس نميشه
    سلام

حتما باید ریشه یابی بشه این اختلال رفتاری ایشون. با مهربانی رفتار کردن شما این مشکل حل نخواهد شد. و هر چه سریعتر اینکار انجام بشه بهتره. چون با هر بار کتک زدن فرزندتان توسط همسرتان

این طفل معصوم آسیبهای شدید بیشتری خواهد خورد. که در آینده همه شما را گرفتار خواهد کرد.

موفق باشید
    امضای ایشان
    وقتی که بدن فیزیکی بیمار شد باید به پزشک رجوع کرد

و وقتی که بدن روانی مجروح و بیمار شد باید به روانشناس رجوع کرد

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8802
    تشکـر
    63
    تشکر شده 156 بار در 86 پست
    میزان امتیاز
    10

فکر کنم اگه چک کنی ببینی دلیلش در خودشه یا از بیرون بهترین راه حل باشه سعی کن بفهمی دلیل عصبی شدنش چیه ؟ اگه از محیط باشه ممکنه از رفتارهای تو و یا سایرین( مثلا تاثیر گرفتن از محیط کار /تاثیر از محیط خانواده شما یا خودش و... و...)
    بعضی اوقات دلایل مربوط به خود طرفه مثلا شاید زندگی متاهلی براش سخته معمولا دخترهای امروزی اینطورن چون تجربه کاردرخانه رو ندارن و تا زمان ازدواج مسئولیتی رو قبول نمیکنن یک باره وارد زندگی میشن و فشار رسیدگی به خونه نگهداری بچه مسئولیت شوهر خانه بچه و...روی شونه هاشون سنگینی میکنه و احساس ضعیفی میکنن.سعی کنید کمک کارشون باشید و بهش اطمینان بدید که کنارشون هستید

همیشه تصور اولتون رو بر خوش بینی بزارید و سعی کنید به طرف کمک کنید و بهش فرصت بدید خودشو بازسازی کنه حداقل بهش یکسال فرصت بدید.اگه کم کم متوجه شدید ناراحتی وعصبانیت و پرخاشگریش دلیلش مربوط به چیزهایی که ذکر کردم نیست پس دلایل دیگه ای داره ممکنه ریشه در کودکی فرد داشته باشه یا ریشه در این که بدون انتخاب ازدواج کرده و... به هرحال دید اولتون رو خوشبینانه بزارید و سعی کنید شما زندگی رو مدیریت کنید. و با رفتارتون کاری کنید که خودش شرمنده از رفتارهاش بشه....

7. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

نقل قول نوشته اصلی توسط shahyad543 نمایش پست ها
    دوست عزیز " خشم " یک احساس است و "عصبانیت"یک رفتار است ناشی از از احساس خشم

و "عصبیت " یک هویت یا شخصیی که دارای مجموعه صفاتی می باشد...

و این صفات میتونه اکتسابی باشه و به همین خاطر باید عامل این عصبیت رو پیدا کنید

ایشون نیاز فوری به مشاوره داره هر چند گاهی تغییرات هورمونی میتونه روی این روال تاثیر گذار باشه

ولی اگر مسایلی روانی در این بین دخیل باشه باید حضورا" با مشاوری مجرب در این مورد مشورت کنید

بطور مثال : نوع استدلال هایی که برای خودش در نظر میگیره و اینکه حق داره در بیشتر موارد استقلال داشته باشه

و به خودش حق میده که برای رسیدن به رضایت هر رفتاری رو داشته باشه به همین خاطر در این مورد باید حتما" از نظرات مشاوره روانشناس استفاده کنید
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)