نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9

موضوع: طلاق و حضانت فرزند

1977
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12428
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

طلاق و حضانت فرزند

سلام ،مشکل مربوط به حضانت فرزند هستش ،پس از مشخص شدن رابطه نامشروع شوهر با یکی از افراد فامیل تصمیم به جدایی گرفته شد.البته شوهر کلا فرد بی کفایتی است که بعد از گذشت 12 سال زندگی مشترک هنوز خانه و زندگی مستقلی برای زن و فرزند دختر 10 ساله اش مهیا نکرده و در این سالها در خانه پدر زن زندگی می کردند .حالا که زن و شوهر تصمیم به طلاق توافقی دارند آیا گذشتن از مهریه برای حضانت کار درستی است یا خیر ؟

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    11276
    تشکـر
    28
    تشکر شده 66 بار در 46 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : طلاق

بله اگر که فکر میکنید بچه شما با مادرش زندگی بهتری خواهد داشت پس همینکار را انجام دهید .

3. کاربران زیر از RPSOAL بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : طلاق و حضانت فرزند

نقل قول نوشته اصلی توسط azroso نمایش پست ها
    سلام ،مشکل مربوط به حضانت فرزند هستش ،پس از مشخص شدن رابطه نامشروع شوهر با یکی از افراد فامیل تصمیم به جدایی گرفته شد.البته شوهر کلا فرد بی کفایتی است که بعد از گذشت 12 سال زندگی مشترک هنوز خانه و زندگی مستقلی برای زن و فرزند دختر 10 ساله اش مهیا نکرده و در این سالها در خانه پدر زن زندگی می کردند .حالا که زن و شوهر تصمیم به طلاق توافقی دارند آیا گذشتن از مهریه برای حضانت کار درستی است یا خیر ؟
    خب این بستگی به خود شما داره که چه تصمیمی بگیرید به هرحال اگر تمایل دارید فرزندتون در کنارتون باشه میتونید از فشار مهریه برای گرفتن حق حضانت استفاده کنید

هر چند اگر بتونید عدم کفایت رو ثابت کنید دادگاه در صورتی که شما کار و موقعیت مناسب تری داشته باشید حضانت رو به شما خواهد داد

که تمام این موارد به تشخیص قاضی دادگاه خانواده است و ادله ای که شما در اختیار دادگاه قرار میدهید
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

5. 3 کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    9968
    تشکـر
    6,024
    تشکر شده 6,187 بار در 2,950 پست
    میزان امتیاز
    17

سلام
    مهریه تون را بگیرید ک فک نکنه هم خیانت کرده و هم از دادن مهریه خلاص شده باید تاوان بده.
    برای بچه هم شکایت کنید و ی وکیل خوب بگیرید ک عدم کفایت همسر را ثابت کنه

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    12210
    تشکـر
    112
    تشکر شده 329 بار در 212 پست
    میزان امتیاز
    0

لا یُکَلف الا وسعها
    خداوند با بیان اینکه هیچکی بیش از آنچه وسع اوست تکلیف نخواهد شد ؛ وضع امثال شمارو مشخص نموده ودر زنگی اجتماعی نیز همین قانون حاکمه و شما تا اونجائی میتونید به خوشبختی دخترتون کمک کنید که 1- تمکن مالی داشته باشید 2- ازدواج مجدد به این زودیها نکنید 3-در صورت ازدواج بحرانهای ناشی رو بتونید مدیریت کنید 4- خلاء عاطفی ناشی از نبود پدر رو جبران کنید 5- بحرانهای ناشی از بلوغ دختر تونو در زمان خودش مهار کنید ووووو
    آیا استطاعتشو دارید ؟؟ اگر اشتباه کنید و در آینده دخترتون گناهانی مرتکب بشه یا مشکلاتی براش پیش بیاد گناهش تماما" به عهده شماست . پس به کجا چنین شتابان ؟؟
    مهریه حق شماست واگر همسرتون دچار گناه کبیره شده پرداخت اون یا زندان بهترین جا برای عبرت گیری وفکر آخرتش هست ودر این فاصله فعلا" بچه پیش شماست ودر این فاصله زمانی شماهم خودتونو محک بزنید ببیند میتونید وضعیتو ادامه بدید یانه !!
    اگر مطالب دیگه ای هم هست که شما میدونید وخدای خودتون ؛ روی اونا هم عمیقا" فکر کنید ودر نهایت توکل به خداکنید ودر مقابل مشیت الهی تسلیم باشید واگه واقعا به خدا اعتماد کنید یقین بدونید به بهترین وجه شمارو عاقبت به خیر میکنه
    علت اینکه حضرت ابراهیم در آتش نمرود افتاد ونسوخت این بود که با تمام وجود وبی کم وکاست تسلیم اراده خدابود و مشکل من وشما در مقابل این حادثه هیچه .

دستمزد مشاوره شما 200 صلوات محمدیه و مشمول ضمه می باشید . پیروز باشید

8. 2 کاربران زیر از ali502902700 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12513
    تشکـر
    1
    تشکر شده 9 بار در 8 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام پسری هستم ۱۵ ساله نزدیک به یک سال هست که از خودم نا امید شدم احساسی پوچی دارم یه خلا یا ...
    تقریبا یک سال پیش بود که با دختری هم سن خودم دوست شدم(در شبک ی اجتماعی)احساس وابستگی شدید بهش پیدا کردم اما بعد از چند مدا میونمون بهم خورد.من خیلی ضربه ی روحی بدی دیدم.هنوزم که هنوزه عذاب میکشم وقتی بهش فکر میکنم.دقیقا یک ماه بعد از اینکه دوستی مون بهم خورد (اون بهم زد)من رفتم سمت خونشون.(نارمک)از کوچشون و خونشون عکس گرفتم و بعد از طریق یکی از دوستاش براش فرستادم.میخواس بش ثابت کنم که دوسش دارم اما اون بی توجه بود.اون کس دیگه ای رو دوست داشت و جالب اینجاست که اون اقا پسر بهش محل نمیداد.
    .
    .
    .
    میخوام فراموش کنم این بچه بازیا و مسخره بازیارو اما نمیتونم.وقتی به فکرش میوفتم دیوونه میشم.مثه روانی ها شدم .اکانت های زیادی داره تو شبکه های اجتماعی .و من هر روز همشونو چک میکنم و از حالش با خبر میشم.اسفند ماه تولدشه میخواستم واسش کادو بگیرم و یه جوری بهش برسونم...خلاصه اون همچنان بی تفاوته.اولا خیلی خوب بود اما نمیدونم یهو چی شد.
    من از یه چیز زورم میگیره .از اینکه چرا با وجود این که اون پسره بهش بی محلی میکنه باز این میره سمتش؟اخه چیه من از اون کمتره؟اعتماد به نفسم اومده زیر صفر.نمیتونم با دیگران ارتباط برقرار کنم.واقعا نمیدونم چیکار کنم.به نظر شما من چیکار کنم اصلا نمیتونم فراموشش کنم.دوسش دارم اما اون بی اعتناس بی تفاوته.
    خواهشا کمکم کنید.
    Email:ariakarimi93@gmail.com
    Viber_whats App:09212069452

10. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12906
    تشکـر
    1
    تشکر شده 4 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام .فرزند دختر به اینکه مادرش کنارش باشه بیشتر احتیاج داره.البته وجود پدرش هم بعدا لازم میشه اما بهتره با مادر زنگی کنه چون دختر نمیتونه خیلی از مسایل زنانه رو که براش پیش میاد با پدرش درمیون بذاره...ولی باز هم اگر امکان داره با میانجی گری بزرگترها و خانواده وتعهد دادن همسرتون برگردبه زندگی.بخاطر یک اشتباه که ممکنه از خودمونم سر بزنه نباید یک زندگی رو از هم پاشید

11. کاربران زیر از bastan بابت این پست مفید تشکر کرده اند

12. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12519
    تشکـر
    93
    تشکر شده 37 بار در 25 پست
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط ali502902700 نمایش پست ها
    لا یُکَلف الا وسعها
    خداوند با بیان اینکه هیچکی بیش از آنچه وسع اوست تکلیف نخواهد شد ؛ وضع امثال شمارو مشخص نموده ودر زنگی اجتماعی نیز همین قانون حاکمه و شما تا اونجائی میتونید به خوشبختی دخترتون کمک کنید که 1- تمکن مالی داشته باشید 2- ازدواج مجدد به این زودیها نکنید 3-در صورت ازدواج بحرانهای ناشی رو بتونید مدیریت کنید 4- خلاء عاطفی ناشی از نبود پدر رو جبران کنید 5- بحرانهای ناشی از بلوغ دختر تونو در زمان خودش مهار کنید ووووو
    آیا استطاعتشو دارید ؟؟ اگر اشتباه کنید و در آینده دخترتون گناهانی مرتکب بشه یا مشکلاتی براش پیش بیاد گناهش تماما" به عهده شماست . پس به کجا چنین شتابان ؟؟
    مهریه حق شماست واگر همسرتون دچار گناه کبیره شده پرداخت اون یا زندان بهترین جا برای عبرت گیری وفکر آخرتش هست ودر این فاصله فعلا" بچه پیش شماست ودر این فاصله زمانی شماهم خودتونو محک بزنید ببیند میتونید وضعیتو ادامه بدید یانه !!
    اگر مطالب دیگه ای هم هست که شما میدونید وخدای خودتون ؛ روی اونا هم عمیقا" فکر کنید ودر نهایت توکل به خداکنید ودر مقابل مشیت الهی تسلیم باشید واگه واقعا به خدا اعتماد کنید یقین بدونید به بهترین وجه شمارو عاقبت به خیر میکنه
    علت اینکه حضرت ابراهیم در آتش نمرود افتاد ونسوخت این بود که با تمام وجود وبی کم وکاست تسلیم اراده خدابود و مشکل من وشما در مقابل این حادثه هیچه .

دستمزد مشاوره شما 200 صلوات محمدیه و مشمول ضمه می باشید . پیروز باشید
    دقیقا

13. کاربران زیر از دوست مهربون بابت این پست مفید تشکر کرده اند

14. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    13219
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

منم همسرم بهم خیانت کرده و دو بچه سه ساله و سه ماهه دارم
    با وجود اینکه از دستش ناراحتم ولی به خاطر بچه هام گذشت جردم ولی اون دست بردار نیست خیانت نمیکنه ولی بسیار بد دهنه و چند وقتیه که خیلی رفیق باز و بی مسوولیت شده و اگه اعتراض کنم میگه طلاقت میدم و بچه هارم ارت میگیرم
    لطفا راهنماییم کنید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد