نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: افسردگی

1000
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12437
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

Lightbulb افسردگی

با سلام دوستان، از اینکه این فرصت برام پیش اومد تا بتونم مشکلما با شما در میون بگذارم ممنونم
    من پسری 17 ساله هستم الان یک ماهی هست که از امتحانات میان ترم گذشته ، من خیلی درس خون بودم اما به علت نا معلومی بعد از امتحانات دچار افسردگی شدم ، دیگر علاقه ای به درس خوندن ندارم فقط میخوام و با دیدن تلویزیون و بازی کامپیوتری وقتما بگذرونم، بعضی وقت ها هم در خلوت گریه میکنم و دعا میکنم زود تر مرگم برسه، اخه چند شبی به دلیل ناراحتی اهنگ های سیاوش قمیشی را گوش میدادم، این اهنگ ها که میدونید پر از موج منفیه ، فکر کنم این اهنگا باعث تشدید این افسردگی شد برای همین گوش دادن به این اهنگ ها را کنار گذاشتم ، خیلی دوست دارم دوباره مثل قبل از امتحانات درس بخونم حتی برای خودم برنامه ریزی هم کردم ولی نمیدونم چرا اشتیاقم به درس به شدت کم شده و نتیجه امتحانام برام اصلا مهم نیست، لطفا کمک کنین

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : افسردگی

نقل قول نوشته اصلی توسط mskarimi نمایش پست ها
    با سلام دوستان، از اینکه این فرصت برام پیش اومد تا بتونم مشکلما با شما در میون بگذارم ممنونم
    من پسری 17 ساله هستم الان یک ماهی هست که از امتحانات میان ترم گذشته ، من خیلی درس خون بودم اما به علت نا معلومی بعد از امتحانات دچار افسردگی شدم ، دیگر علاقه ای به درس خوندن ندارم فقط میخوام و با دیدن تلویزیون و بازی کامپیوتری وقتما بگذرونم، بعضی وقت ها هم در خلوت گریه میکنم و دعا میکنم زود تر مرگم برسه، اخه چند شبی به دلیل ناراحتی اهنگ های سیاوش قمیشی را گوش میدادم، این اهنگ ها که میدونید پر از موج منفیه ، فکر کنم این اهنگا باعث تشدید این افسردگی شد برای همین گوش دادن به این اهنگ ها را کنار گذاشتم ، خیلی دوست دارم دوباره مثل قبل از امتحانات درس بخونم حتی برای خودم برنامه ریزی هم کردم ولی نمیدونم چرا اشتیاقم به درس به شدت کم شده و نتیجه امتحانام برام اصلا مهم نیست، لطفا کمک کنین

خب در اولین قدم برنامه ورزشی مرتبی حتی در حد یک پیاده روی رو با دوستی صمیمی ترتیب بده

خودتون به گوش دارن به اهنگ های بدون کلام و کلاسیک و ارامشبخش عادت بده

متاسفانه یکی از بدترین نوع موسیقی هایی که ما ایرانی ها داریم اینه که اهنگ شاده ولی متن شعر بسیار افسرده و ناراحت کننده است

در ادامه پیوند معنوی خودتو با خدا بیشتر کن چون نیاز هست که انسان در این مواقع به عالمی ماورایی و معنوی وصل بشه

هر وقت چنین حالتی برات به وجود اومد حتما" موقعیت خودتو تغییر بده و به کاری مشغول شو تا اون حس و حال از بین بره

سعی کن همیشه در جمع باشی چون تنهایی و انزوا تاثیرات بسیار بدی رو روی شما خواهد گذاشت
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12506
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : افسردگی

رابطه ات را با خدا بیشتر کن و همیشه به این فکر کن که ممکن است این یک ازمایش است.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد