نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

موضوع: رفتار در خواستگاری

1735
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12448
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

رفتار در خواستگاری

سلام من چند وقت پیش یه خواستگار از اشنایان داشتم مورد تخصیلکرده با موقعیت اجتماعی خیلی خوب ولی پیرشون من رو تا روز خواستگاری ندیده بود اولم با اسم نااشنا اومدن وقتی مامانش پسندید معرفی کردن منم که دوست نداشتم از اشنا ها خواستگار راه بدم برای اوردن پسرشون مخالفت کردم که باز هم با ارار خودشون پسرشون اومد با هم صبخت کردیم یدش نیومد البته من از رفتارش اینطور برداشت کردم روز بعد خواهرش تماس گرفت با خواهرم گفت خواهرت خیلی ساکت یوده یرادرم نظرش منفی بوده ولی مادرش غروی همون روز تماس گرن گفت که پسرم گفته نطر دخترتون یپرسم به دلایلی دو سه هفته بعد گفتیم برای دومین بار اومدن اول که نشست گفت فلان موضوع که جلسه اول گفته جوابی که من بهش دادم نگرانش کرده اخرم از رفتار خواهرش که باعث شده اولین بار ما فکر کنیم که حوابشون منفی عذر خواهی کرد خلاصه اون جلسه خدود دو ساعت صبخت کرد البته در این حین خواهرش صداش میکرد که دیگه بسه بریم یکی دو بار اهمیت نداد دفعه سوم گفت ببخشید خواهرم بچه ها شو گذاشته خونه نگرانه عجله داره باید بریم بعد ام رفت تو اتق یه شوخی ام کرد و شاد و شنگول بیرون رفت.تا اینج همه چیز معمولی بود تا اینکه یکی دو روز بعد خواهرش با خواهر من تماس میگیره میگه نظر خواهرت چیه من هر چی از برادرم میپرسم میگه از دختره بپرسید من اصلا نمی دونم از من خوشش میاد یا نه داماده خانوادشون هم گفته بود که پسندیده ولی چون تا حالا گسی جواب نه نداده میترسه دختر جوابش نه باشه ضایع بشه خواهرش با خودم تماس گرفت گفت فقط گفته که من همه چب رو پسندیدم ولی یه بار تلفنی می خواد باهات حرف بزنه خیلی هم اصرار کرد که یاهاش صمیمی تر صبحت کنم البته جلسه دوم گفته بود من خبلب مغرورم و از بالا بهش نگاه کردم خلاصه قرار تماس گذاشت ولی وقتی که منتظر تماسش بودم خواهرش خبر داد زنگ نمیزنه ... من موندم یه عالم سوال که فکرم رو مشغول کرده فکر میکنم دیگه یه چه تبپ ادمهایی میشه اعتماد کرد از روی طرز برخورد شون هم نمیشه همید نظرشون چبه البته پسر ساد ه ایی تو حرف زدن بود خودش هم ادعا میکرد خیلی مهربونه به نظر شما واقعیت ماجرا چی میتونه باشه؟لطفا مطلب رو -رو کامل رو سایت نذارید چون کامل توضیخ دادم تا ببینه متوجه میشه ممکنه من باشم ترجیخ میدم پاسختون خصوصی بهم بدید. با تشکر

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : رفتار در خواستگاری

نقل قول نوشته اصلی توسط narsis28 نمایش پست ها
    سلام من چند وقت پیش یه خواستگار از اشنایان داشتم مورد تخصیلکرده با موقعیت اجتماعی خیلی خوب ولی پیرشون من رو تا روز خواستگاری ندیده بود اولم با اسم نااشنا اومدن وقتی مامانش پسندید معرفی کردن منم که دوست نداشتم از اشنا ها خواستگار راه بدم برای اوردن پسرشون مخالفت کردم که باز هم با ارار خودشون پسرشون اومد با هم صبخت کردیم یدش نیومد البته من از رفتارش اینطور برداشت کردم روز بعد خواهرش تماس گرفت با خواهرم گفت خواهرت خیلی ساکت یوده یرادرم نظرش منفی بوده ولی مادرش غروی همون روز تماس گرن گفت که پسرم گفته نطر دخترتون یپرسم به دلایلی دو سه هفته بعد گفتیم برای دومین بار اومدن اول که نشست گفت فلان موضوع که جلسه اول گفته جوابی که من بهش دادم نگرانش کرده اخرم از رفتار خواهرش که باعث شده اولین بار ما فکر کنیم که حوابشون منفی عذر خواهی کرد خلاصه اون جلسه خدود دو ساعت صبخت کرد البته در این حین خواهرش صداش میکرد که دیگه بسه بریم یکی دو بار اهمیت نداد دفعه سوم گفت ببخشید خواهرم بچه ها شو گذاشته خونه نگرانه عجله داره باید بریم بعد ام رفت تو اتق یه شوخی ام کرد و شاد و شنگول بیرون رفت.تا اینج همه چیز معمولی بود تا اینکه یکی دو روز بعد خواهرش با خواهر من تماس میگیره میگه نظر خواهرت چیه من هر چی از برادرم میپرسم میگه از دختره بپرسید من اصلا نمی دونم از من خوشش میاد یا نه داماده خانوادشون هم گفته بود که پسندیده ولی چون تا حالا گسی جواب نه نداده میترسه دختر جوابش نه باشه ضایع بشه خواهرش با خودم تماس گرفت گفت فقط گفته که من همه چب رو پسندیدم ولی یه بار تلفنی می خواد باهات حرف بزنه خیلی هم اصرار کرد که یاهاش صمیمی تر صبحت کنم البته جلسه دوم گفته بود من خبلب مغرورم و از بالا بهش نگاه کردم خلاصه قرار تماس گذاشت ولی وقتی که منتظر تماسش بودم خواهرش خبر داد زنگ نمیزنه ... من موندم یه عالم سوال که فکرم رو مشغول کرده فکر میکنم دیگه یه چه تبپ ادمهایی میشه اعتماد کرد از روی طرز برخورد شون هم نمیشه همید نظرشون چبه البته پسر ساد ه ایی تو حرف زدن بود خودش هم ادعا میکرد خیلی مهربونه به نظر شما واقعیت ماجرا چی میتونه باشه؟لطفا مطلب رو -رو کامل رو سایت نذارید چون کامل توضیخ دادم تا ببینه متوجه میشه ممکنه من باشم ترجیخ میدم پاسختون خصوصی بهم بدید. با تشکر
    دوست عزیز اول از همه اینجا یک سایت عمومیه و تاپیک شما برای عموم نمایش داده میشه

ولی اگر به ویرایش نیاز داشته باشید میتونید از گزینه " ویرایش پست" در زیر صفحه متن خودتون رو اصلاح کنید

در مورد این خواستگار باید بگم هنوز تکلیفش با خودش روشن نیست و یکی از علت های این رفتار کمالگراییه

کمالگرایی و بدست اوردن 100درصد خواسته بدون عیب و نقص یکی از رفتارهایی هست که باعث میشه فرد در چنین انتخاب هایی دچار تردید بشه

اگر به ایشون علاقه ای ندارید پس تکلیفتون روشنه

ولی اگر علاقه ای هست و به دل شما نشسته بهتره برای مدت زمانی معین برای فکر کردن و جواب دادن به ایشون مهلت بدید

مشاوره کردن در این خصوص رو هم فراموش نکنید چون میتونه اطلاعاتی رو در اختیارتون قرار بده که چشم انداز آینده رو بهتر ببینید
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

3. کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12554
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام امیدوارم حالتون خوب باشه..من محیا هستم24سالمه و پارسال نامزدی کردم ولی بنا ب دلایلی این نامزدی 3 ماه بیشتر طول نکشید وهمه چیز تموم شد..اما با وجودی ک یک سالی میشه از این نامزدی نا موفق میگذره من هنوز نتونستم درست حسابی با این موضوع کنار بیام و مدام اتفاقایی ک واسم افتاده ...رفتارایی ک دیدم و حرفایی ک شنیدم توی ذهنم هست و من نتونستم این موضوع رو فراموش کنم ..شدم ی دختر عقده ای ک دیگه هیشکی چشمم نمیاد و از تمام پسرا بدم میاد اینم بگم ب خاطر موقعیت شغلی و خانوادگی ک دارم الان چند مورد خاستگار خوب دارم ولی اصلا نمیتونم ب ازدواج مجدد فکر کنم...تو رو خدا منو راهنمایی کنید

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12554
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

پس چرا کسی جواب منو نداده؟

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12584
    تشکـر
    737
    تشکر شده 206 بار در 120 پست
    میزان امتیاز
    10

عزیزم چرا فکر نکنی؟؟
    تو فقط نامزد بودی یعنی دورا شناخت رو طی میکردی که نشد
    مطمئن باش خوشبختی های بزرگتری رو پیش رو داری

7. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12294
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

دوست عزیز این اشتباه رو نکن به خاطر گذشته ایندتو خراب نکن مطمئن باش خدا خیلی دوستت داشته و ادامه رابطتون به صلاحت نبوده از فرصتات استفاده کن خیلیا بعد چندین سال زندگی جدا میشن و همه چیزو فراموش میکنن شما که فقط سه ماه باهم بودین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد