نمایش نتایج: از 1 به 34 از 34

موضوع: همجنسگرایی در وجود من!!!

5308
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12453
    تشکـر
    1
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

Wink همجنسگرایی در وجود من!!!

سلام.خسته نباشین.من نمیدونم چه حسی دارم ک اصلا نمیشه توصیفش کرد.!!!من با اینکه پسرم اصلا نمیتونم عاشق جنس مخالم (دخترا)بشم.!!!دلیلش چی میتونه باشه؟؟الآنم عاشق رفیقم و خیلی دوسش دارم ولی میترسم این موضوعو بهش بگم.اگه چند روز نبینمش خیلی دلم واسش تنگ میشه.درحدی که گریه میکنم.اصلا دوس ندارم با هیچ پسر دیگه ای قدم بزنه و صحبت کنه.فقط دوس دارم مال خودم باشه...دلیل این عشق چیه؟این یه نوع بیماریه یا عادته؟چیکار باید بکنم؟دارم دیوونه میشم. میشه راهنمایی کنید.ممنون

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    تشکر شده 13,741 بار در 6,989 پست
    میزان امتیاز
    24

پاسخ : همجنسگرایی در وجود من!!!

نقل قول نوشته اصلی توسط avatar_m نمایش پست ها
    سلام.خسته نباشین.من نمیدونم چه حسی دارم ک اصلا نمیشه توصیفش کرد.!!!من با اینکه پسرم اصلا نمیتونم عاشق جنس مخالم (دخترا)بشم.!!!دلیلش چی میتونه باشه؟؟الآنم عاشق رفیقم و خیلی دوسش دارم ولی میترسم این موضوعو بهش بگم.اگه چند روز نبینمش خیلی دلم واسش تنگ میشه.درحدی که گریه میکنم.اصلا دوس ندارم با هیچ پسر دیگه ای قدم بزنه و صحبت کنه.فقط دوس دارم مال خودم باشه...دلیل این عشق چیه؟این یه نوع بیماریه یا عادته؟چیکار باید بکنم؟دارم دیوونه میشم. میشه راهنمایی کنید.ممنون
    اول از همه یه عادته دوم از همه یه نوع بیماری
    دوست عزیز خوب کردی اصلا بهش نگو عاشقش هستی
    به نظر من یه مشاور حضوری برو خیلیی بهتره
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12495
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط avatar_m نمایش پست ها

سلام دوست عزیز، به نظر من بگرد دنبال یه کسی که بتونی باهاش باشی و اونم مثل خودت باشه. نزدیک به چند دهست که دیگه همجنسگرایی بیماری با اختلال روانی حساب نمیشه. لطفا شما هم خودت رو بیمار ندون و به هر چیزی که هستی افتخار کن.
    ویرایش توسط joje3abz : 02-17-2015 در ساعت 04:26 AM

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    12210
    تشکـر
    112
    تشکر شده 329 بار در 212 پست
    میزان امتیاز
    0

آیا اعتقاد وعقایدی داری ؛ اگر مسلمان باشی تمایلات شما اگر به فعل تبدیل بشه لواط محسوب میشه ؛ وآنقدر نزد خدا منفور بوده که شهری رو با همه موجوداتش نابود کرده ( شهر لوط )
    اگه همه چیز تو این دنیا باشه وخلاصه در عیش ونوش دنیوی ؛ اونوقت شاید بتونی هر کاری انجام بدی ولی تجربه عملی وجود داره که در همین دنیا هم به مشکلات وعقوبتهای سخت مبتلا خواهی شد ؛ و مهمتر اینکه در آخرت به عذاب سخت گرفتار میشی
    اگر قبلا" مفعول واقع شدید ؛ این موضوع در گرایش شما بی تاثیر نیست ولی برای غلبه به این گرایش حتما باید پیش روانشناس کاملا کار آزموده برید وگرنه زندگی آینده شما دچار انواع بحرانها خواهد شد و اعتیاد هم حتما شما رو درگیر خواهد کرد چون آش با جاشه واینجور حالا ؛ حول داره

5. 2 کاربران زیر از ali502902700 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12454
    تشکـر
    4
    تشکر شده 32 بار در 23 پست
    میزان امتیاز
    10

به نظر من امتحان کن ببین کدوم موردی ! و حتمن به یک ************ولوژیست ( مثلن دکتر مهرداد افتخار یا دکتر مهرابی ) و یا روان کاو مشورت کنید . شاید مشکل در جایی دارید که اصلن هیچ ربطی به این موضوع ندارد . اگر هم همجنس گرا باشید مشکلی نیست . مهم اینه که متوجه میشید که چطور برخورد کنید و چطور زندگی کنید . این شک ها برطرف می شوند.

7. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12453
    تشکـر
    1
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

دوست عزیز ‏ali502902700‏ من از بچگی به پسرا علاقه شدیدی داشتم.مفعول نبودم .فاعل بودم.کلا توی دلم ب دخترا هیچ حسی ندارم...

8. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    11159
    تشکـر
    4,306
    تشکر شده 2,986 بار در 1,492 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام
    وقتی بحث این چیزاپیش میادهمه حواسشون به بعدجنسی این مسئله معطوف میشه ولی کسایی که گی یالزبینن ازنظرروحیم تحت فشارن چون باکل ادمای جامعشون یه فرق بزرگ دارن وازطرف خیلیادرک نمیشن ویه جورایی تنهان به هرحال این ادماهمون ارامش واحساس امنیت وهمه حسای خوبی که بقیه باجنس مخالف تجربه میکنن باهم جنسشون میبینن
    من درمورداین اقایی که اینجاپست گذاشتن قضاوت نمیکنم چون نمیشه بااین چیزای کمی که میدونیم بگیم کسی هم جنس بازه شایداین اقاتوسن خاصی باشن یاشایدازسرتنهایی اینطورشده باشن یاشایدمشکل ازخانومای اطرافشون باشه یا هرچی
    ولی اگرم هم جنس بازباشن زندگی خیلی سخت میشه براشون چون هیچکس این ادمارودرک نمیکنه....

9. 2 کاربران زیر از ملکه شیشه ای بابت این پست مفید تشکر کرده اند

10. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    11806
    تشکـر
    58
    تشکر شده 83 بار در 34 پست
    میزان امتیاز
    10

سلام منم همجنس گرا هستم
    من یه دختر نوجوانم و مشاور مدرسم رو( که معلم ریاضی هم هست) خیلی دوست دارم یعنی عاشقشم

اولش چند ماه نگفتم اما اخرش بهش پی ام دادم و گفتم که خیلی دوسش دارم، اونم گفت که اونم من را دوست داره
    ما هم دیگر رو خیلی دوست داریم البته من بیشتر از اون قبل از اینکه بهش بگم خیلی اذیت می شدم تا دیگه نتونستم و گفتم
    تا زمانی که میگی مشکلی نیست ولی اگه نتونی بگی خیلی اذیت می شی برای همین بهتره به یه مشاور یا روانشناس مراجعه کنی
    .

ویرایش توسط یه نوجوان : 02-19-2015 در ساعت 09:06 PM
    امضای ایشان
    دلم هوای گریه کرده

11. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    11806
    تشکـر
    58
    میزان امتیاز
    10

البته نه که مشکلی نباشه؛هست
    چون گاهی فکر میکنم که اون من رو خیلی دوست نداره، و دوست دارم همیشه پیشش باشم و باهش صحبت کنم اما نمی شه
    من همیشه بهش فکر می کنم اما اون اصلا وقتش رو نداره که به من زیاد فکر کنه، اما همین که می دونه دوسش دارم و اونم من رو دوست داره خیلی خوبه، اما شما بهش نگو چون هم طرف مقابل پسره و هم این که ممکنه به دلیل هم سن بودنتون اون مغرور بشه و انتظاراتی از شما داشته باشه و یا این که ممکنه شما از اینکه بهش بگین خجالت بکشین، برای همین یک مشاور یا روانشناس مشاوره کنین
    فط من نمیدونم چیکار کنم که طرف مقابلم خودش مشاوه
    ویرایش توسط یه نوجوان : 02-19-2015 در ساعت 09:28 PM
    امضای ایشان
    دلم هوای گریه کرده

12. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    11806
    تشکـر
    58
    میزان امتیاز
    10

دوستان لطفا به منم راه حل بدین
    امضای ایشان
    دلم هوای گریه کرده

13. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3033
    تشکـر
    1,448
    تشکر شده 2,948 بار در 1,084 پست
    میزان امتیاز
    12

از نظر شرعي دوستي با جنس موافق و محبت ورزيدن به يکديگر اشکالي ندارد اما اگر تبديل شود به لذات شهوي و جنسي در هر مرتبه اي که باشد اعم از نگاه کردن، بوسيدن و تماس بدني، همه حرام است و بايد به جوانان تذکر داده شود تا حدود شرعي را در اينگونه ارتباطات دوستانه مراعات کنند و براي پيشگيري بايد قبل از اين که اينگونه وابستگي ها به انحراف جنسي و رفتاري تبديل شود نکات زير را رعايت نمود:
    - از نگاه هاي تند و خيره شدن به اندام يکديگر خودداري گردد زيرا همجنس بودن مجوزي نيست براي نگاه هاي شهوت آلود.
    - در محيط خوابگاه ها حتي الامکان بايد از پوشش مناسب استفاده کرد و از نيمه عريان شدن در مقابل ديگران اجتناب کرد.
    - پرهيز از آرايش هاي تند و تحريک کننده.
    - اجتناب از خوابيدن کنار هم و زير يک پتو.
    - اجتناب از گفتگوها درباره مسائل جنسي.
    علاوه بر اين بايد به دانشجويان آگاهي هاي لازم نسبت به مسائل شرعي داده شود و به آنها گوشزد شود که تحصيل رضايت خداوند در رعايت کردن حدود شرعي و اجتناب از شکستن اين حدود است و هرگز نمي توان با زير پا گذاشتن حدود الهي رضايت خداوند را به دست آورد.
    همچنين تذکر اين نکته ضروري است که افراط در اينگونه وابستگي ها به زندگي آينده آنها به صورت جدي آسيب مي رساند زيرا با هزينه کردن عواطف بيش از حد معمول با دوستان، باعث مي شود در آينده نتوانند روابط عاطفي وجنسي مطلوبي با همسر خود داشته باشند زيرا هر انساني داراي يک منبع محدودي از انرژي رواني است و همين طور که توانايي جسماني او محدود است انرژي هاي رواني او نيز محدود است بنابراين بايد اين انرژي ها را به موقع، به تدريج و با احتياط هزينه کرد.

14. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    11806
    تشکـر
    58
    میزان امتیاز
    10

چی کار کنم خیلی به همجنسم علاقه پیدا کردم هر چقدر میگذره بیشتر میشه همیشه و همیشه بهش فکر می کنم، واقعا عاشقش شدم
    خیلی دارم اذیت میشم
    یه روز نبینمش دلم خیی براش تنگ می شه
    مشکل اینجاست که همون طور که گفتم مشاور و معلم ریاضیمه و چون ازم بزرگ تره نمی تونم خیلی باهاش راحت باشم و این بیشتر اذیتم می کنه
    ویرایش توسط یه نوجوان : 02-19-2015 در ساعت 10:30 PM
    امضای ایشان
    دلم هوای گریه کرده

15. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12502
    تشکـر
    2
    تشکر شده 17 بار در 15 پست
    میزان امتیاز
    10

ببخشید خانم نوجوان از خودتون بیشتر بگید چند سالتونه رابططون با دوستاتون چطوریه تو خانواده کمبود محبت ندارین

16. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    11806
    تشکـر
    58
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط رضا1371 نمایش پست ها
    ببخشید خانم نوجوان از خودتون بیشتر بگید چند سالتونه رابططون با دوستاتون چطوریه تو خانواده کمبود محبت ندارین
    12 سالمه در قسمت مشکل من نوجوان در بخش مشاره های فردی رابطه با دوستام رو کامل توضیح دادم، خانواده خیلی خوب نمی تونن من رو درک کنن
    دو تا دوست صمیمی دارم که رابطم باهاشون خیلی خوبه
    اما این مشاور مدرسمون اخلاقش فوق العادس، خیلی مهربونه همیشه به ادم کمک می کنه فقط من نیستم که عاشقشم تقریبا همه ی بچه های مدرسه عاشقشن
    امضای ایشان
    دلم هوای گریه کرده

17. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12502
    تشکـر
    2
    میزان امتیاز
    10

ببخشید دوست دارید فقط با مشاور مدرستون صحبت محبت امیز کنید یا دوست دارید با هم...

18. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12535
    تشکـر
    98
    تشکر شده 88 بار در 48 پست
    میزان امتیاز
    10

یه نوجوان عزیز من حرف هات رو خوندم هنوز از شخصیتت سر در نیاوردم.نفهمیدم

19. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    11806
    تشکـر
    58
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط رضا1371 نمایش پست ها
    ببخشید دوست دارید فقط با مشاور مدرستون صحبت محبت امیز کنید یا دوست دارید با هم...
    یعنی چی؟
    امضای ایشان
    دلم هوای گریه کرده

20. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    11806
    تشکـر
    58
    میزان امتیاز
    10

ل
    نقل قول نوشته اصلی توسط مادرانه نمایش پست ها
    یه نوجوان عزیز من حرف هات رو خوندم هنوز از شخصیتت سر در نیاوردم.نفهمیدم
    پس از اول کامل توضیح میدم
    من یه دختر نوجوان 12 ساله هستم که مشاور مدرسم رو که یه خانمه خیلی دوست دارم، البته من کسی نیستم که زود عاشق کسی بشم جنس مخالف که اصلا، موافق هم این اولیشه،اما واقعا ایشون رو دوست دارم، البته فقط من نیستم، تقریبا همه بچه های مدرسه دوستش دارن، چون اخلاقش فوق العادس ، مثل یه دوسته، خیلی هم مهربون، من اول بهش نگفتم که خیلی دوسش دارم، ولی نتونستم تحمل کنم و بعد ا چند ماه بهش گفتم، اولش خوب بود، اما هر روز که میگذره بیشتر عاشقش میشم
    نمیتونم تحمل کنم خیلی دارم اذیت میشم.
    امضای ایشان
    دلم هوای گریه کرده

21. بالا | پست 19

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    11806
    تشکـر
    58
    میزان امتیاز
    10

خیلی دارم اذیت میشم ، لطفا کمکم کنید دوست دارم همیشه پیشش باشم عاشقشم اما نمیشه از طرفی نمی خوام گناه کنم، و چون اون ازم بزرگتره خیلی نمی تونم با هاش راحت باشم دارم دیوونه می شم کمکم کنید
    امضای ایشان
    دلم هوای گریه کرده

22. بالا | پست 20

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12502
    تشکـر
    2
    میزان امتیاز
    10

ببینید هر چقدر جلو تر برید بیشتر وابسته و عاشق میشید تنها راه حل اینکه ارتباططون رو با خانم مشاور به مرور زمان کمتر کنید اولش یکم سخته اما عادت میکنی اون فقط یه مشاوره نه چیز دیگه

23. بالا | پست 21

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12535
    تشکـر
    98
    میزان امتیاز
    10

عزیزم توی سن شما عاشق معلم و اساتید شدن عادیه ولی باید مشخص بشه که کشش در چه حدی است.

اخه جای دیگه هم نوشته بودین که ازسن خودتون بیشتر میفهمین و اصلا اهل شوخی نیستین اونم با دوستهای هم کلاسی.در ضمن شما با 12 سال اصولا باید کلاس ششم باشین

به نظر من با مامانتون مشورت کنین باهاش صحبت کنین.عزیزم شما هنوز خیلی کوچک هستی و الان بهترین مشاور مامانته

24. کاربران زیر از مادرانه بابت این پست مفید تشکر کرده اند

25. بالا | پست 22

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12453
    تشکـر
    1
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

...کسی که دارم ازش صحبت میکنم اصلا باهاش رابطه خوبی نداشتم چند بار باهاش دعوا گرفتم.اما بعد یک چند ماه باهم آشتی کردیم .و کم کم توی دلم یه حس عجیبی بهش پیدا کردم.الان عاشقشم و وابستشم و دوستش دارم ..من 18 سالمه و اون 19 سالس.من عاشقشم دوست ندارم با کسی بجز من دوست باشه.‏...هردوتامون پسریم و من خجالت میکشم بهش بگم عاشقشم.به نظر شما باید چیکار کنم..هرچه زمان میگذره من بیشتر اذیت میشم..بهش بگم یا نگم؟؟؟

26. بالا | پست 23

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12454
    تشکـر
    4
    تشکر شده 32 بار در 23 پست
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط یه نوجوان نمایش پست ها
    12 سالمه در قسمت مشکل من نوجوان در بخش مشاره های فردی رابطه با دوستام رو کامل توضیح دادم، خانواده خیلی خوب نمی تونن من رو درک کنن
    دو تا دوست صمیمی دارم که رابطم باهاشون خیلی خوبه
    اما این مشاور مدرسمون اخلاقش فوق العادس، خیلی مهربونه همیشه به ادم کمک می کنه فقط من نیستم که عاشقشم تقریبا همه ی بچه های مدرسه عاشقشن
    عزیزم منم در تمامی دوران مدرسه عاشق معلم میشدم یا در دوره راهنماییم عاشق هم کلاسی هامم میشدم .
    شما نگران نباش خیلی هم خوبه یکی رو دوست داشته باشی . بهش هم بگو . ولی نگو عاشقتم بگو دوستت دارم یا ازت خوشم میاد . اینطوری خودت لذت میبری با او بودن را و تیکه ای از اون طرف نمی افته بهت یا ترد نمیشی . ( من مدتی ترد شده بودم چون یکی رو دوست داشتم و لو رفته بود خیلی دوسش دارم همه ازم فراری بودن ولی اخرین شخصی که تاکنون دوستش داشتم رو بهش نگفتم که میشه زمان ترم اول دانشگام ! خیلی خوب بود )
    شما نگران نباش . به محضی که یک روز ناخوداگاه حتا با یک پسر حرفای معمولی بزنی اروم اروم بهتر میشی .
    در مورد معلم هاتونم اشکال نداره بهشون بگین خیلی دوستشون دارین اما بازم نگین عاشقشی ! چون اونا فکر میکنن با یک چیز عجیب رو به رو هستن ! و ممکنه کاری کنن ناراحت بشی . بیخیالش . عشق بورز به همکلاسی هات خیلی هم از پسرا بهترن . حالشو ببر صداشم درنیار . ( من بچه بودم دفتر خاطرات داشتم ، مینوشتم اون جا )
    موفق باشی گلم

27. کاربران زیر از MIMO بابت این پست مفید تشکر کرده اند

28. بالا | پست 24

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    11806
    تشکـر
    58
    میزان امتیاز
    10

عزیزم توی سن شما عاشق معلم و اساتید شدن عادیه ولی باید مشخص بشه که کشش در چه حدی است.

اخه جای دیگه هم نوشته بودین که ازسن خودتون بیشتر میفهمین و اصلا اهل شوخی نیستین اونم با دوستهای هم کلاسی.در ضمن شما با 12 سال اصولا باید کلاس ششم باشین

به نظر من با مامانتون مشورت کنین باهاش صحبت کنین.عزیزم شما هنوز خیلی کوچک هستی و الان بهترین مشاور مامانته
    نه من هفتمم
    امضای ایشان
    دلم هوای گریه کرده

29. بالا | پست 25

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12535
    تشکـر
    98
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط یه نوجوان نمایش پست ها
    نه من هفتمم
    بازم خیلی کوچیکی دختر گلم

30. بالا | پست 26

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    11806
    تشکـر
    58
    میزان امتیاز
    10

از همه به خاطر راهنماییاتون ممنونم. دیگه دوسش ندارم، یعنی دیگه هیچکی رو دوست ندارم، تو تایپک های دیگه گفتم که به خاطر مشکلاتم از همه متنفرم. بده ولی بهتر از اینه که عاشق یکی باشی که بهت توجه نداره
    امضای ایشان
    دلم هوای گریه کرده

31. کاربران زیر از یه نوجوان بابت این پست مفید تشکر کرده اند

32. بالا | پست 27

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    12210
    تشکـر
    112
    میزان امتیاز
    0

خدایا مارو ازشر شیطان وشیطان صفتان نجات بده و در پناه خودت حفظ کن

33. بالا | پست 28

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    6691
    تشکـر
    18,649
    تشکر شده 9,823 بار در 3,399 پست
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط ali502902700 نمایش پست ها
    خدایا مارو ازشر شیطان وشیطان صفتان نجات بده و در پناه خودت حفظ کن
    ببخشید چه ربطی داشت این حرف با موضوع ؟

هر سخنی جا و مکانی داره

34. بالا | پست 29

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    6691
    تشکـر
    18,649
    میزان امتیاز
    16

نوجوان هم همجنسگرا نیست فقط یک دختر که احساسات قوی داره و توی این سن نیاز به یک دوست از همجنس خودش داره

این که فکر میکنه حس همجنسگرای تو وجودش هست به خاطر اینه که هنوز اطلاعاتش کمه و حس های خودش رو نشناخته

طی زمان هم خودشو بیشتر میشناسه هم مسائل زندیگشو بهتر کنترل میکنه ، اقتضای سنش رو میرسونه این افکار و احساسات

شما یک دختر با درک احساسات بالا و منحصر به فردی ، اگه اطرافیانت اونطور که باید باهات برخود نمیکنن ناراحت نباش ، همیشه آرامشتون حفظ کن و انتظاراتت رو از اطرافیانت کمتر کن مخصوصاً همکلاسی های همسنت چون درکشون مثل تو نیست
    به خودت زمان بده و از زندگی لذت تا هم خودت رو بشتر بشناسی هم دنیای اطراف ، کلی چیز هستن که باید یادبگیری و درک کنی ، تو هنوز داری رشد میکنی ، به خاطر این مسائل و حرف بقیه خودت رو ناراحت نکن و نزار کسی باعث ناراحتیت باشه
    همیشه یادت باشه هیچ دلیلی برای ناراحتی وجود نداره ، و هیچ چیز غیر ممکن نیست

35. بالا | پست 30

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    13582
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

درود...
    یه نوجوون عزیز من فقط به خاطر شما و سن کمتون اینجا عضو شدم

خواهشا دقیق بیان کن ببینم منظور شما از عشق و عاشق دبیر شدنتون چیه
    طرف میخوای پایه لز باشه و واسه لز یا چون مهربونه و شما بهش علاقه مند شدین

36. کاربران زیر از kourosh_kabir بابت این پست مفید تشکر کرده اند

37. بالا | پست 31

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    6691
    تشکـر
    18,649
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط kourosh_kabir نمایش پست ها
    درود...
    یه نوجوون عزیز من فقط به خاطر شما و سن کمتون اینجا عضو شدم

خواهشا دقیق بیان کن ببینم منظور شما از عشق و عاشق دبیر شدنتون چیه
    طرف میخوای پایه لز باشه و واسه لز یا چون مهربونه و شما بهش علاقه مند شدین
    سلام دوست عزیز

صرفاً جهت اطلاع
    ایشون هیچ علاقه جنسی به هم جنس خودشون ندارن ، فقط چون از لحاظ عاطفی قوی و پر احساس هستن ، حس دوست داشتنشون هم حس دوستی بوده نه حس همجنسگرای یا همجنس بازی و . . .
    تو این سن هممون به یک دوست نیاز داریم ایشون هم دبیر خودشون رو مثل یک دوست دوست داشتن ، مخصوصاً هم یک دختر هستن و از لحاظ عافی قوی و پر احساس ، و شناختی هم نصبت به حس هاشون ندارن فکر کردن حسشون همجنس گراییه

ممنون از توجه شما بازم صبر کنید تا خودشون بیان و جواب بدن .

38. بالا | پست 32

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9006
    تشکـر
    20
    تشکر شده 27 بار در 11 پست
    میزان امتیاز
    0

خطاب به کسانی که این مشکل رو دارن:من نمیدونم واقعا چه خبرهشاید درکتون نکنم اما به خدا توکل کنین وسر نماز دعا کنین..
    خدا این کار رو نمیپسنده..فقط همین..خدا درمان همه ی دردها رو میدونه ودل های بیمار رو خوب میکنه.. فقط به خدا پناه ببرین..

39. بالا | پست 33

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    12210
    تشکـر
    112
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط reza1 نمایش پست ها
    ببخشید چه ربطی داشت این حرف با موضوع ؟

هر سخنی جا و مکانی داره
    کسی که باید ربطشو می فهمید فهمید وارد نشو

40. بالا | پست 34

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    6691
    تشکـر
    18,649
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط ali502902700 نمایش پست ها
    کسی که باید ربطشو می فهمید فهمید
    اگه قصدتون پایین شمردن کسی بوده حرفتون اصلاً مناسب نبود ، خواهش توی نوشتن بیشر دقت کنید تا پیام اشتباه برای مخاطب درک نشه ، و باعث ناراحتی کسی نباشید .

41. کاربران زیر از reza1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)