نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8

موضوع: تحمل معلم بداخلاق

4989
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    11806
    تشکـر
    58
    تشکر شده 83 بار در 34 پست
    میزان امتیاز
    10

تحمل معلم بداخلاق

سلام، من 12 سالمه و در یک مدرسه ی غیر انتفاعی درس می خونم،بعضی از معلمام فوق العادن، بعضیاشون رو می شه تحمل کرد اما واقعا از دست بعضی ها دارم رنج می کشم. انقدر بداخلاقن یا سرد و بی تفاوت که حتی از اون درس هم زده شدم، می دونم که تو زندگی همه جور ادمی پیدا می شه اما واقعا بعضیا رو نمی شه تحمل کرد.
    یکی از دوستام که توی یه مدرسه ی غیر انتفاع دیگه درس می خونه می گه که اخلاق همه ی معلماشون بده،نه فقط یه بداخلاقی معمولی بلکه حتی معلم ناسزا میگه و تحقیر می کنه، حالا من و دوستم باید چی کار کنیم؟

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : تحمل معلم بداخلاق

نقل قول نوشته اصلی توسط یه نوجوان نمایش پست ها
    سلام، من 12 سالمه و در یک مدرسه ی غیر انتفاعی درس می خونم،بعضی از معلمام فوق العادن، بعضیاشون رو می شه تحمل کرد اما واقعا از دست بعضی ها دارم رنج می کشم. انقدر بداخلاقن یا سرد و بی تفاوت که حتی از اون درس هم زده شدم، می دونم که تو زندگی همه جور ادمی پیدا می شه اما واقعا بعضیا رو نمی شه تحمل کرد.
    یکی از دوستام که توی یه مدرسه ی غیر انتفاع دیگه درس می خونه می گه که اخلاق همه ی معلماشون بده،نه فقط یه بداخلاقی معمولی بلکه حتی معلم ناسزا میگه و تحقیر می کنه، حالا من و دوستم باید چی کار کنیم؟

قرار نیست کار خاصی بکنید باید تحمل کنید ...

در ضمن اینو به یاد داشته باشید که قرار نیست برای همه عمر معلماتونو تحمل کنید شما برای ساعتی خاص حاضر میشید و بعد از مدتی هم معلم دیگه ای جایگزین میشه

پس شما باید فقط درستونو بخونید و تحمل کنید تا بتونید مسیر تحصیلتون رو بهتر بگذرونید
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8802
    تشکـر
    63
    تشکر شده 156 بار در 86 پست
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط یه نوجوان نمایش پست ها
    دوست عزیز فقط باید سعی کنی که اخلاق بد یک نفر روت تاثیر منفی نزاره.باید از زودرنجی و تاثیر پذیریت کم کنی طوری که اگه معلم یه چیزی گفت یا کار سختی خواست سریع ناراحت یا عصبی نشید.تنها کاری که میشه اینه بهش بهونه ندید که بیشتر عصبی بشه که باعث بداخلاقی بیشترش نشه !

معمولا دو شغل در جامعه بی اعصابن. یکی قشر معلمین و کسانی که با آموزش وتدریس سرو کار دارن یکی قشر نظامی ها ! البته همیشه هم اینطور نیست و شخصیت هرکس به خودش مربوطه ولی خب در اکثریت اینجور نشون میده....معلم ها هم چون قبل از استخدام معمولا اکثرا با علاقه وارد این شغل نمیشن و تجربه و آموزش کافی روانشناختی هم نمیبینن طرز برخورد با بچه هارو بلد نیستن یعنی انتظار اونها از یک بچه به اندازه انتظار از یک شخص بالغه و وقتی میبینن انتظار براورده نمیشه و اونطور که میخوان نیست عصبی میشن و میشه همین بداخلاقی چون از کنترل کردن و پیش برد صحیح بچه ها ناتوان میشن مجبورن با توپ و تشر و داد بیداد حرفشون رو به خورد بچه ها بدن.از طرفی هم باید بهشون حق داد چون همه بچه ها آروم و با ادب نیستن بعضی ها شیطون و انرژی هسته ای هستن و تحمل چنین انرژی برای یک فرد بالغ بخاطر کمبود حوصله و شور نشاط کمتره باید تا حدی هم درکش کرد.
    ولی خب در کل اگه میخواید این بداخلاقی بیشتر نشه یا کمتر بشه باید با ادب باشید و سعی کنید هرجوری که میگه رفتار کنید.چون اگه برعکس کاری که دوس نداره رو انجام بدید بیشتر تحریکش میکنید که به شما بداخلاقی بکنه

امیدوارم سنگین توضیح نداده باشم در حد درک بوده باشه

4. کاربران زیر از هوگر بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    11806
    تشکـر
    58
    تشکر شده 83 بار در 34 پست
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط هوگر نمایش پست ها
    دوست عزیز فقط باید سعی کنی که اخلاق بد یک نفر روت تاثیر منفی نزاره.باید از زودرنجی و تاثیر پذیریت کم کنی طوری که اگه معلم یه چیزی گفت یا کار سختی خواست سریع ناراحت یا عصبی نشید.تنها کاری که میشه اینه بهش بهونه ندید که بیشتر عصبی بشه که باعث بداخلاقی بیشترش نشه !

معمولا دو شغل در جامعه بی اعصابن. یکی قشر معلمین و کسانی که با آموزش وتدریس سرو کار دارن یکی قشر نظامی ها ! البته همیشه هم اینطور نیست و شخصیت هرکس به خودش مربوطه ولی خب در اکثریت اینجور نشون میده....معلم ها هم چون قبل از استخدام معمولا اکثرا با علاقه وارد این شغل نمیشن و تجربه و آموزش کافی روانشناختی هم نمیبینن طرز برخورد با بچه هارو بلد نیستن یعنی انتظار اونها از یک بچه به اندازه انتظار از یک شخص بالغه و وقتی میبینن انتظار براورده نمیشه و اونطور که میخوان نیست عصبی میشن و میشه همین بداخلاقی چون از کنترل کردن و پیش برد صحیح بچه ها ناتوان میشن مجبورن با توپ و تشر و داد بیداد حرفشون رو به خورد بچه ها بدن.از طرفی هم باید بهشون حق داد چون همه بچه ها آروم و با ادب نیستن بعضی ها شیطون و انرژی هسته ای هستن و تحمل چنین انرژی برای یک فرد بالغ بخاطر کمبود حوصله و شور نشاط کمتره باید تا حدی هم درکش کرد.
    ولی خب در کل اگه میخواید این بداخلاقی بیشتر نشه یا کمتر بشه باید با ادب باشید و سعی کنید هرجوری که میگه رفتار کنید.چون اگه برعکس کاری که دوس نداره رو انجام بدید بیشتر تحریکش میکنید که به شما بداخلاقی بکنه

امیدوارم سنگین توضیح نداده باشم در حد درک بوده باشه
    من شاید تونم تحمل کنم، اما دوستم نمی تونه هر وقت با هم حرف می زنیم دائم از رفتار های بد معلمش می گه چون حتی ناسزا هم میگه و دانش اموز رو تحقیر می کنه بهش چی بگم؟
    امضای ایشان
    دلم هوای گریه کرده

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42063
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

Unhappy پاسخ : تحمل معلم بداخلاق

سلام من 12 سالمه و تو مدرسه دولتی درس می خونم . معلم ما بعد از حدود دو هفته بعد عوض شده و یه معلمه خیلی بد اومده بجاش . که حتی ما رو تهدید های خشونت امیز میکنه و بهمون گفته دو تا کلاسور بخریم تا برای هر کتاب یه دفتر باشه کا این خییییلی هزینه داره . این معلم 28 سال سابقه کار داره و 60 سال سن . من تحمل این شخص رو ندارم که اعتراض ما رو لوس بازی میدونه . چی کار کنم

7. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42063
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

Unhappy تحمل معلم بداخلاق را ندارم

سلام من 12 سالمه و در یه مدرسه دولتی درس می خونم . 2 هفته بعد از شروع سال تحصیل معلم ما تغییر کرد و یه خانم فوق العاده بد دهن از تهران اومد با 28 سال سابقه کار . این معلم تهدید های خشونت امیز میکنه و نوع تدریس افتضاحی داره و در خواست کرده توی این گرونی 6 عدد دفتر بخریم . ایشون اعتراض ما رو لوس بازی میدونن و ما رو تهدید می کند که اروم باش ارومم . نا اروم باش نا ارومم . توهین کنی توهین می کنم . من تحملشو دارم چیکار کنم

8. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    40526
    تشکـر
    796
    تشکر شده 601 بار در 492 پست
    میزان امتیاز
    6

پاسخ : تحمل معلم بداخلاق را ندارم

نقل قول نوشته اصلی توسط eli12 نمایش پست ها
    سلام من 12 سالمه و در یه مدرسه دولتی درس می خونم . 2 هفته بعد از شروع سال تحصیل معلم ما تغییر کرد و یه خانم فوق العاده بد دهن از تهران اومد با 28 سال سابقه کار . این معلم تهدید های خشونت امیز میکنه و نوع تدریس افتضاحی داره و در خواست کرده توی این گرونی 6 عدد دفتر بخریم . ایشون اعتراض ما رو لوس بازی میدونن و ما رو تهدید می کند که اروم باش ارومم . نا اروم باش نا ارومم . توهین کنی توهین می کنم . من تحملشو دارم چیکار کنم
    سلام دختر عزیزم
    این تاپیک قدیمیه
    شما برو صفحه اصلی سایت و اونجا یه انجمن انتخاب کن بعدش ارسال موضوع جدید رو بزن و همین چیزایی که اینجا نوشتی اونجا کپی پیست کن!
    یه عنوان هم براش بنویس و ارسال رو بزن گلم
    امضای ایشان
    به طبیعت بگو حواسش جمع باشد

اگرچه کلی دیر ای تقدیر

اما با دستان و شاخهایم امده‌ام!

اما بخاطر جنگ جنى با حيواناتت به سركردگی سگی ت

مجبور شده ام سُم به پاى شعرم بكوبم

شاخ دراورده باشد هنر

و دُمى بافته ام در اخر مغزم

چون جنگ حیوان با حیوان زبان مشترک میخواست

9. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    42147
    تشکـر
    0
    تشکر شده 7 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

احترام معلم واجبه

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)