نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10

موضوع: ریزش مو!

2285
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    11670
    تشکـر
    3
    تشکر شده 3 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

ریزش مو!

من 19 سالمه،متاسفانه ریزش موی ارثی دارم و خیلی از موهای سرم ریخته ولی تو نگاه اول زیاد مشخص نیست ولی همه میگن جلوی موهات خیلی کم پشت شده...
    واقعا نمیدونم چیکار کنم،فوق العاده اعتماد به نفسم اومده پایین،اصلا روی هیچ چیز نمیتونم تمرکز کنم، به خاطر همین مشکل شبا به زور میخوابم ینی تا بهش فکر میکنم خوابم میپره......من قبلا موهای فوق العاده پر پشت و خوش حالتی داشتم ولی الان...
    میخوام برم دکتر ولی از یه طرفی وضع مالی خوبی ندارم فکر نکنم بتونم از پسِ هزینه هاش بربیام از طرفی داروهایی که دکترا واسه ریزش مو میدن عوارض وحشتناکی داره!!!!!
    واقعا نمیدونم چیکار کنم!!!!! لطفا کمکم کنید...
    ویرایش توسط amirali456 : 02-17-2015 در ساعت 10:56 AM

2. کاربران زیر از amirali456 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    11670
    تشکـر
    3
    تشکر شده 3 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : ریزش مو!!! کمک کنید...

چرا هیشکی جواب نمیده...؟؟؟!!!

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    تشکر شده 13,741 بار در 6,989 پست
    میزان امتیاز
    24

پاسخ : ریزش مو!

نقل قول نوشته اصلی توسط amirali456 نمایش پست ها
    من 19 سالمه،متاسفانه ریزش موی ارثی دارم و خیلی از موهای سرم ریخته ولی تو نگاه اول زیاد مشخص نیست ولی همه میگن جلوی موهات خیلی کم پشت شده...
    واقعا نمیدونم چیکار کنم،فوق العاده اعتماد به نفسم اومده پایین،اصلا روی هیچ چیز نمیتونم تمرکز کنم، به خاطر همین مشکل شبا به زور میخوابم ینی تا بهش فکر میکنم خوابم میپره......من قبلا موهای فوق العاده پر پشت و خوش حالتی داشتم ولی الان...
    میخوام برم دکتر ولی از یه طرفی وضع مالی خوبی ندارم فکر نکنم بتونم از پسِ هزینه هاش بربیام از طرفی داروهایی که دکترا واسه ریزش مو میدن عوارض وحشتناکی داره!!!!!
    سلام
    ببین دایی منم شدیدا ریزش مو داشت اصلا موهای جلوش کاملا ریخت رفت مو کاش الان خیلی راضیه اصلا موهاش نمیریزه حیلی هم پر پشت شده
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

5. 2 کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

مهم ترین علت ریزش مو، ریزش موی ارثی و ژنتیکی و هورمونی است و به خصوص ژنتیک یک فاکتور بسیار مهم در ریزش مو است...

و احتمالاً باعث ریزش موهای جلو و کف سر می شود، ادامه داد: موهای پشت سر گیرنده برای هورمون های مردانه ندارد...

برای همین در کاشت مو، از موهای این قسمت استفاده می شود. در ریزش موی ارثی و تحت تاثیر ژنتیک، موهای افراد شاید در 18 سالگی و شاید در 30 سالگی در فاز ریزش قرار می گیرند...

این موضوع بستگی به زمان فعالیت ژن دارد که در افراد مختلف، متفاوت است و هنوز جواب برای آن وجود ندارد...

محلول ماینوکسیدیل در ابتدا به صورت آمپول های تزریقی بود و چون رگ را گشاد می کند و باعث کم شدن فشار خون می شود...

جهت تنظیم فشار خون استفاده می شد؛ اما مشاهده شد کسانی که از این دارو استفاده می کردند ....

دچار پر مویی می شدند. این دارو امروزه دیگر جهت تنظیم فشار خون استفاده نمی شود؛ اما از محلول آن در جهت درمان ریزش مو استفاده می کنند...

متأسفانه موهایی که وابسته به ماینوکسیدیل هستند، با قطع استفاده آن دچار ریزش می شوند....

بنابراین باید این محلول را به صورت طولانی مدت استفاده کرد...(حتما" تحت نظر پزشک باید انجام بشه تا نتیجه عکس نداشته باشد)...

اگر ریزش مو به مدت طولانی اتفاق بیفتد، حتماً باید بررسی در مورد مقدار آهن، کم خونی ها، کم کاری و پرکاری تیروئید...

مصرف داروهای مختلف و داروهای نیروزا در بدنسازی و همچنین بیماری هایی که فرد به آنها مبتلا است، انجام شود...

در ریزش موهای ارثی، حتی با تشخیص این مورد، تنها تا 60 ال 70 درصد موارد قابل درمان هستند....
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

7. 3 کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    11670
    تشکـر
    3
    تشکر شده 3 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

کسی دیگه نظری نداره؟کمکم کنید تو رو خدا!
    بعضی از دوستان میگن مو بکار،آخه من تو این سن و سال مو بکارم؟؟؟!!! بعدش همه اینو میدونن که موی کاشته شده تراکم نداره اونایی هم که مو میکارن انقدر تراکمش کمه که معلومه طرف کچله!
    .........................................
    با اینکه جلو سرم هنوز مو دارم بعضیا مسخرم میکننن حتی مادرم! به خدا دارم دیوونه میشم،نمیدونم چیکار کنم! دیگه نسبت به زندگی نا امید شدم! خسته شدم! دیگه به هیچیم نمیرسم! تمام فکر و ذهنمو درگیر خودش کرده! 5 دقیقه درس خوندن با تمرکز کامل برام شده آرزو! تا میام یه کاری بکنم یاد ریزش موهام میفتم کلا تمرکزمو از دست میدم! آخه من چه گناهی کردم که باید تو این سن و سال کچل بشم؟
    دیگه حتی دارم ایمانمم از دست میدم سر این جریان!
    تو رو خدا دوستان کمکم کنید! شاید نظرتون بتونه مشکلمو حل کنه

9. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12245
    تشکـر
    512
    تشکر شده 104 بار در 64 پست
    میزان امتیاز
    10

خب همین استرسیم که دارید یکی از علتشه حالا شما که پسرید انقد حساس نباشید الان نصفه جوونای ما یا موهاشون سفیده یا کچل شدند من خودمم موهام شدید میریزه انقد رفتم دنبالش دیگه خسته شدم یه مدتم محلول ماینوکسیدل زدم ول کردم دوباره ریخت قرص های زینکم خوردم ولی آخر فهمیدم علت ریزش موهای من تداخل هورمونیه باید اول اون درمان کنم بعد جلوی ریزشش بگیرم شماهم اول برید دنبال علت ریزششتون و بعد خیلی هزینه ایم نداره اکثر درمانگاهای دولتی بیمارستان های دولتی صبحا متخصص پوست و مو میاد که نیازی به ویزیت و پول آزمایش زیادم نیست ، سبوس برنجم خوبه یا بخور یا قبا حموم بریز رو سرت .

10. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    20633
    تشکـر
    3
    تشکر شده 15 بار در 13 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام ازمسائل درمان که بگذریم بایدتوجه کنیدکه هرکسی ممکن است به مرورزمان دچارمشکلاتی شودحالا چه ارثی وچه اتفاقی امامهم این است که شماخودتان راباورکنیدزمانی که شمافکرمی کنیدازخواب بلندمی شودیااعصابتان خوردمی شودهمان هایی که دارندآن حرف هارامی زنند درگیرزندگی خودشان هستندپس برای خودتان زندگی کنیدنه تصویری که دیگران برایتان ترسم می کنندشماازمشکلات مالی خودآگاهیدآنهابدون درنظرگرفتن مشکلات چه سهوی وچه عمدی آن حرفهارامیزنندشماتوجه نکنید.انسان هرچه قدرهم که دچارمشکلات باشد اگرخودش راباحرفهای مردم سرزنش نکندبسیاری ازمشکلات نمی تواننداورادلسردورنجیده خاطرکنند.موفق باشید

11. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15108
    تشکـر
    919
    تشکر شده 354 بار در 141 پست
    میزان امتیاز
    9

کسی دیگه نظری نداره؟کمکم کنید تو رو خدا!
    بعضی از دوستان میگن مو بکار،آخه من تو این سن و سال مو بکارم؟؟؟!!! بعدش همه اینو میدونن که موی کاشته شده تراکم نداره اونایی هم که مو میکارن انقدر تراکمش کمه که معلومه طرف کچله!
    .........................................
    با اینکه جلو سرم هنوز مو دارم بعضیا مسخرم میکننن حتی مادرم! به خدا دارم دیوونه میشم،نمیدونم چیکار کنم! دیگه نسبت به زندگی نا امید شدم! خسته شدم! دیگه به هیچیم نمیرسم! تمام فکر و ذهنمو درگیر خودش کرده! 5 دقیقه درس خوندن با تمرکز کامل برام شده آرزو! تا میام یه کاری بکنم یاد ریزش موهام میفتم کلا تمرکزمو از دست میدم! آخه من چه گناهی کردم که باید تو این سن و سال کچل بشم؟
    دیگه حتی دارم ایمانمم از دست میدم سر این جریان!
    تو رو خدا دوستان کمکم کنید! شاید نظرتون بتونه مشکلمو حل کنه
    وای وای !
    چرا این مسئله رو برا خودت اینقدر بزرگ کردی؟
    بنده ی خدا
    مردم سرطان میگیرن همه ی موهاشونو سر شیمی درمانی از دست میدن ولی با روحیه و توکل به مشکلشون غلبه میکنن. بعد شما سالمی داری راست راست برا خودت میگردی و از این حرفا میزنی؟؟؟؟؟؟
    حالا موهات ریخت که ریخت ! بگو به درک !
    نمیخوابی ، درس نمیخونی ، به خاطر ریزش موووووو؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    همچین میگه تو این سن و سال، انگار 91 سالشه !!!!!!!!!! شما فقط 19 سالته . این ادا ها چیه از خودت در میاری؟؟؟؟؟؟؟
    کی گفته تراکم کافی نداره و اینا؟؟؟؟؟
    هرچی تحملت بیشتر باشه و پول بیشتری بدی ، موهای پرپشت تری تحویل میگیری.
    اگه کاشت مو بد بود که رئیس دختر دایی منو ثروتمند نمیکرد که ... میگه تو کلینکشون روزانه 3-4 نفر فقط از کشورای اطراف میان برا کاشت!
    خب اگه هزینشو هم نمیتونی پرداخت کنی صبر کن ، در آمد که پیدا کردی برو دنبالش. شعار نمیدمااااااااااا. باید خودت پس انداز کنی اگر پشتوانه ی مالی نداری.
    اصن کچل هم بشی ! مگه چیه؟؟؟؟؟؟ به کسی آسیب میزنی؟؟؟؟؟ مثلا کچل ها رو بعضی جاها راه نمیدن ؟؟؟؟؟!!!!!!!!!
    والا تازگیا مد شده طرف موهاشو از ته میزنه ولی ریش میذاره ! خیلیم با کلاسه !!!
    الکی دیوونه بازی در نیاری هاااا . خودتو عذاب نده بیخودی. اگرم نگران اینی که از جذابیتت کم بشه ، نگران نباش. من که یه دخترم خیالتو راحت میکنم.اگه اعتماد به نفستو ببری بالاتر خیلی از بعضیا که کلی مو رو کله شونه جذاب تر میشی.
    پس دیگه به این مسائل الکی فکر نکن ، بشین قشنگ زندگی کن و لذت ببر . هرکی هم مسخره کرد ، بهش بگو داری یه ده میلیون بدی برم کاشت؟؟؟؟؟!!! طرف خود به خود سایلنت میشه !
    نبینم دیگه برا خودت غم و غصه ی الکی بتراشیاااااا

12. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12235
    تشکـر
    65
    تشکر شده 42 بار در 30 پست
    میزان امتیاز
    10

دلیل ریزش مو شرایط زندگی است.
    شرایط زندگی= رابطه جنسی سالم+ زیر بار مشکلات کمرشکن نبودن.
    پ.ن: شما سعی کن دنبال پول باشی تو این زمونه و حرفهای کسی رو جدی نگیری چون هیچکس در طول تاریخ نتوسته شخص دیگه ای رو از درون عوض کنه، با پولت میتونی به آرامش و رابطه جنسی بدون ترس برسی..
    البته بخوام در یک کلام بگم بیشترین علت خودارضایی شدید هست و در مقاطعی اثبات هم شده.
    امضای ایشان

13. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    14058
    تشکـر
    1
    تشکر شده 50 بار در 28 پست
    میزان امتیاز
    0

جدی .خو خوبه ولی میگن باید یه سنی بگذره

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)