نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

موضوع: فكر كردن به خواستگار قبلي بعد از ازدواج

1896
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12586
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

فكر كردن به خواستگار قبلي بعد از ازدواج

با سلام و خسته نباشيد.من مدت سه ساله كه ازدواج كردم و الان هم باردار هستم.قبل از ازدواجم پسرخاله پدرم خواستگارم بود و دوستش داشتم اونم منو دوست داشت.اما فاميلهامون از حسودي نذاشتن كه ما با هم ازدواج كنيم.اونم با دخترعموم ازدواج كرد و حالا در همسايگي ما زندگي ميكنند.هروقت كه ميبينمش دلم ميلرزه و اونم ي جور خاصي بهم نگاه ميكنه.بيشتر وقتها به خاطر ديدنش ميرم پشت پنجره.هركاري ميكنم بهش فكر نكنم نميتونم.من دوست ندارم گناه كنم ايا فكر كردن به اون گناه؟چيكار كنم فراموشش كنم؟

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12584
    تشکـر
    737
    تشکر شده 206 بار در 120 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : فكر كردن به خواستگار قبلي بعد از ازدواج

عزیزم وقتی تعهدنامه ازدواج رو امضا کردی باید همون جا همه فکر و روحتو به شوهرت بدی باید همسرت همه دنیات بشه
    بجای اینکه به اون فکر کنی به شوهرت فکر کن
    به همه خوبیهاش
    به بچه ای که تو راه داری فکر کن بزار وقتی بزرگ شد از شما الگو بگیره و بهتون افتخار کنه

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

نقل قول نوشته اصلی توسط ليلي نمایش پست ها
    با سلام و خسته نباشيد.من مدت سه ساله كه ازدواج كردم و الان هم باردار هستم.قبل از ازدواجم پسرخاله پدرم خواستگارم بود و دوستش داشتم اونم منو دوست داشت.اما فاميلهامون از حسودي نذاشتن كه ما با هم ازدواج كنيم.اونم با دخترعموم ازدواج كرد و حالا در همسايگي ما زندگي ميكنند.هروقت كه ميبينمش دلم ميلرزه و اونم ي جور خاصي بهم نگاه ميكنه.بيشتر وقتها به خاطر ديدنش ميرم پشت پنجره.هركاري ميكنم بهش فكر نكنم نميتونم.من دوست ندارم گناه كنم ايا فكر كردن به اون گناه؟چيكار كنم فراموشش كنم؟
    خب مسلما" سخته که به کسی که در اولین قدم بهش علاقه پیدا کردید رو فراموش کنید

ولی اگر به تقدیر توجه کنید متوجه خواهید شد اگر قرار بود که با این شخص ازدواج کنید مسلما" مقدماتش فراهم میشد

فکر تغییر اتفاقاتی که خارج از حوزه اختیارات ماست فکری بیهوده است چون فقط بر ناراحتی و اضطراب خودمون اضافه میکنیم

دوست عزیز شاید برای شما ترک کردنش سخت باشه ولی باید اینکارو انجام بدید چون تمام روح و روانت رو ازاده خواهد کرد

و تا وقتی که در نزدیکی هم زندگی میکنید این وضعیت وجود داره اگر بخوایت واقعا" این حس و حال از ذهنتون خارج بشه باید از هم دور باشید و

همدیگرو نبینید تا مرور زمان بتونه اثار خاطرات گذشته رو در ذهن شما کمرنگ کنه
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

4. کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    12210
    تشکـر
    112
    تشکر شده 329 بار در 212 پست
    میزان امتیاز
    0

در صحبت هاتون از کلمه گناه استفاده کردین و این یعنی اعتقاد و تعهد و این که در خواست مشاوره دارین تا اعتقاداتتونو حفظ کنید ؛ بسیار با ارزش و ستودنیه

توجه داشته باش که شیطان برای گمراه کردن انسان ؛ قسم یاد کرده واز هیچ تلاشی برای وسوسه شما یا طرف مقابل فرو گزار نخواهد کرد و حتی شرایط و فضای گناه هم حتما" ( بی برو برگرد ) براتو ن محیا و پیش خواهد آمد .
    اینکه خداوند می فرماید ماشمارا برای امتحان آفریدیم و چند روز دنیا را به لذت ابدی نفروشید ؛ حکایت حال شما را دارد و قدر مطلق یقین بدونید که اگر فریب شیطان رو بخورید ؛ بلافاصله پشیمان خواهید شد

ودر عین پشیمانی؛ شیطان باز هم شمارو تشویق به تکرار خواهد کرد وبعد از چند نوبت تکرار به حالت بی بند وباری خواهید رسید و روزی غرق شدن خود را متوجه خواهید شد که دیگر چیزی برای شما باقی نمانده است ؛ پس امروز با همت و نیت ونذر یکی از ائمه ؛ به خدا توکل کنید و این احساس رو از ریشه خشک کنید
    خداوند می فرماید بخوانید مرا تا اجابت کنم شما را پس به خاطر خودت و سرنوشت وزندگیت ؛ به خدا با تمام وجود توکل کن انشاالله موفق میشی
    علت نسوختن حضرت ابراهیم در آتش نمرود فقط وفقط توکل به خدا وتسلیم در مقابل اراده حق بود وهرکس بتونه به همون اندازه به خدا توکل کنه امروز هم در هیچ آتیشی نخواهد سوخت

علی الحساب 100 صلوات محمدی دستمزد ما و بر ضمه شماست پیروز باشی

6. کاربران زیر از ali502902700 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    13174
    تشکـر
    3
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

اگر واقعا هم رو میخواستید نباید از اول ازدواج میکردید
    حتما قسمت هم نبودید
    شوهرتون چه گناهی داره، بچه توی شکمتون
    میدونید در این دوران اگه به کس دیگه ای فکر کنید چه تاثیرات بدی روی بچه تون میگذاره
    حتی میگند اگه در حین شکل گیری نطفه، پدر یا مادر به کس دیگه ای فکر کنند بچه در آینده ... میشه
    پس حتما به خدا توکل کنید و ازین افکار شیطانی خودتون رو پاک کنید
    برای ماهم دعا کنید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد