نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: ازدواج فامیلی و اختلاف مذهبی

1055
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12587
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

ازدواج فامیلی و اختلاف مذهبی

سلام.من چندساله که با یه دختر خانمی که فامیلمونه دوستم البته قصدمون ازدواجه خیلیم همدیگه رو دوست داریم.خوانواده ی دختره خیلی مذهبین اما خانواده من مثل اونا زیاد مذهبی نیستن.اگه هم بخوام جلوی خانوادش ظاهر نمایی کنم حتما میفهمن.چون منو از بچگی میشناسن.ناگفته نماند که مادرشم میدونه ماباهم دوستیم خیلی هم ناراضیه تهدیدمم کرده.لطفا راهنماییم کنید

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12584
    تشکـر
    737
    تشکر شده 206 بار در 120 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : r

چطورین مذهبی هستن ولی با شما دوسته؟؟؟
    برادرم یا شما باید مثل خانواده اون بشی یا طرف مقابلتون باید مثل خانواده شما بشه در غیر این صورت بعد یه مدتی با مشکلات زیادی مواجه میشید

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    3829
    تشکـر
    954
    تشکر شده 1,186 بار در 691 پست
    میزان امتیاز
    11

پاسخ : ازدواج فامیلی و اختلاف مذهبی

نقل قول نوشته اصلی توسط rezatb نمایش پست ها
    سلام.من چندساله که با یه دختر خانمی که فامیلمونه دوستم البته قصدمون ازدواجه خیلیم همدیگه رو دوست داریم.خوانواده ی دختره خیلی مذهبین اما خانواده من مثل اونا زیاد مذهبی نیستن.اگه هم بخوام جلوی خانوادش ظاهر نمایی کنم حتما میفهمن.چون منو از بچگی میشناسن.ناگفته نماند که مادرشم میدونه ماباهم دوستیم خیلی هم ناراضیه تهدیدمم کرده.لطفا راهنماییم کنید
    خب شاید در اطرافتون افرادی رو ببینید که با اختلافات فرهنگی و مذهبی خانواده ها زندگی مشترکشون رو شروع کرده ان

اگر به این حالت فکر کنید باید هر دوی شما دور از خانواده ها زندگی کنید تا بتونید براساس روش خودتون زندگی خودتون رو بسازید این در حالتی هست که خانواده ها موافق باشند

ولی در حالتی که شما توضیح دادید خانواده ایشون موافق نیست و مسلما" در مراحل اولیه خواستگاری به مشکل برخورد میکنید

بهتره اگر برای ازدواج خودتون تصمیمی دارید از فردی معتمد و ریش سفید فامیل استفاده کنید تا لااقل درخواست شما رو به خانواده دختر بگه

تمام این موارد که گفته شد با این شرط هست که شما و دختر در یک سطح فرهنگی/مذهبی باشید
    امضای ایشان
    خدا آن حس زيباييست كه در تاريكي صحرا
    زمانيكه هراس مرگ ميدزدد سكوتت را
    يكي همچون نسيم دشت مي گويد
    كنارت هستم اي تنها...

4. کاربران زیر از mahsa42 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12535
    تشکـر
    98
    تشکر شده 88 بار در 48 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : ازدواج فامیلی و اختلاف مذهبی

برای ازدواج کسی رو انتخاب کنید که ازنظر مذهبی و فرهنگی در یک سطح باشید چون بعدا بامشکلات زیادی مواجه میشوید.

بعد از ازدواج زوجین به سختی از مواضع خودشون کنار میان مخصوصا اقایان

فکر نکنین عشق همه چی رو حل میکنه.اشتباه نکنین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد