نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8

موضوع: همه کاره و هیچ کاره

1050
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12608
    تشکـر
    3
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

Lightbulb همه کاره و هیچ کاره

سلام به دوستان
    من 25 سال دارم ، از هجده سالگی کار کردم و در این هفت سال هرکاری رو امتحان کردم ، با دست خالی وارد شدم خودآموزی کردم و تو اون کار وارد شدم و بعد خیلی زود سراغ کار دیگه ای رفتم. نمی دونم که بالاخره میخوام چکاره بشم ؟ از طرفی می خوام برای خودم کار کنم و کارمند کسی نباشم ، لیسانس برق گرایش ict دارم و هیچ سرمایه ای هم جمع نکردم؟ اگه شما در این شرایط بودید چه کار می کردید؟؟
    مرسی
    ویرایش توسط dariushgvnd : 02-19-2015 در ساعت 12:26 AM دلیل: اضافه کردن برچسب

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    6459
    تشکـر
    5,007
    تشکر شده 3,611 بار در 1,092 پست
    میزان امتیاز
    12

پاسخ : همه کاره و هیچ کاره

سلام

به هرحال هر حرفه ای که تا الان انجام دادین به تجربه تون اضافه کرده و بیهوده نبوده

اما اگه میخواین پیشرفت کنین و سرمایه ای هم ذخیره کرده باشین، بهتره روی یک حرفه متمرکز بشین و چه بهتر که این حرفه در راستای تخصص و علاقه تون باشه

استقلال شغلی را هم که درموردش حرف زدین به مرور میتونین بدست بیارین در این مورد عجله نداشته باشین

من اگه بودم در راستای رشته تحصیلیم، درجایی که امکان پیشرفت و ترقی وجود داشته باشه شروع بکار میکردم
    امضای ایشان

3. 4 کاربران زیر از naghme بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    11276
    تشکـر
    28
    تشکر شده 66 بار در 46 پست
    میزان امتیاز
    10

ادما اینقد کار عوض میکنن کخ تهش بیکار میشن .
    ببین توی هر کاری رفتی و تلاش کردی به موفقیت میرسی شک نکن . حالا شما به هرچی علاقه داری از پایه شروع کن و چند ساله دیگه موفق خواهی شد

5. 2 کاربران زیر از RPSOAL بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12535
    تشکـر
    98
    تشکر شده 88 بار در 48 پست
    میزان امتیاز
    10

دوست عزیز منم برق خوندم و میدونم که یا باید پیمانکار بشی و سرمایه داشته باشی واسه خودت کار کنی و یا پارتی داشته باشی توی اداره جات بری که میگی دوست نداری واسه کسی کار کنی. بهت یک پیشنهاد میدم اگه دوست داشته باشی من رفتم دوره طلا سازی دیدم ما مهندس و ظریف کار هستیم و به تجربه دیدم که توی این شغل موفق هستیم.اگه بخوای حتما توی رشته خودت نباشه این کار ارزشمند و شیکیه/میتونی طلا سازی راه بندازی که کار دست است و سرمایه چندانی نمیخاد بعد هم که موفق شدی میتونی طلا فروش بشی

7. کاربران زیر از مادرانه بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12608
    تشکـر
    3
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط naghme نمایش پست ها
    سلام

به هرحال هر حرفه ای که تا الان انجام دادین به تجربه تون اضافه کرده و بیهوده نبوده

اما اگه میخواین پیشرفت کنین و سرمایه ای هم ذخیره کرده باشین، بهتره روی یک حرفه متمرکز بشین و چه بهتر که این حرفه در راستای تخصص و علاقه تون باشه

استقلال شغلی را هم که درموردش حرف زدین به مرور میتونین بدست بیارین در این مورد عجله نداشته باشین

من اگه بودم در راستای رشته تحصیلیم، درجایی که امکان پیشرفت و ترقی وجود داشته باشه شروع بکار میکردم

مرسی دوست عزیز ، این احساس دیر بودن خیلی حس بدیه ، خیلی ها مثل شما میگن الان شروع کن چندسال دیگه موفق میشی اما من به صورت وسواسی احساس می کنم که خیلی زود باید نتیجه کارامو ببینم، بازم ممنون

9. کاربران زیر از dariushgvnd بابت این پست مفید تشکر کرده اند

10. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12608
    تشکـر
    3
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط RPSOAL نمایش پست ها
    ادما اینقد کار عوض میکنن کخ تهش بیکار میشن .
    ببین توی هر کاری رفتی و تلاش کردی به موفقیت میرسی شک نکن . حالا شما به هرچی علاقه داری از پایه شروع کن و چند ساله دیگه موفق خواهی شد
    از نوع پاسخ شما فکر می کنم که منم دارم توی راه قبلا شما حرکت می کنم ، امیدوارم اگه شما موفق شدید برای منم در ادامه موفقیت باشه

11. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12608
    تشکـر
    3
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط مادرانه نمایش پست ها
    دوست عزیز منم برق خوندم و میدونم که یا باید پیمانکار بشی و سرمایه داشته باشی واسه خودت کار کنی و یا پارتی داشته باشی توی اداره جات بری که میگی دوست نداری واسه کسی کار کنی. بهت یک پیشنهاد میدم اگه دوست داشته باشی من رفتم دوره طلا سازی دیدم ما مهندس و ظریف کار هستیم و به تجربه دیدم که توی این شغل موفق هستیم.اگه بخوای حتما توی رشته خودت نباشه این کار ارزشمند و شیکیه/میتونی طلا سازی راه بندازی که کار دست است و سرمایه چندانی نمیخاد بعد هم که موفق شدی میتونی طلا فروش بشی
    راستش من بیشتر علاقه م به شبکه های اجتماعی ، اینترنت ، موبایلینگ و مالتی مدیا هست ، طلاسازی هم یک هنر هست که ارزشمنده ، ترجیح من حوزه هایی که خدمتتون عرض کردمه ، سپاس از شما که تجربه تون رو در اختیارم گذاشتین

12. کاربران زیر از dariushgvnd بابت این پست مفید تشکر کرده اند

13. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12535
    تشکـر
    98
    تشکر شده 88 بار در 48 پست
    میزان امتیاز
    10

​براتون ارزوی موفقیت توی شغل مورد علاقه تون رو میکنم.امید وارم نتیجه زحماتتون رو ببینین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد