نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10

موضوع: فوق زود انزالی

3212
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12220
    تشکـر
    21
    تشکر شده 6 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

فوق زود انزالی

سلام.من 23 سالمه و از 12 13 سالگی خود ارضایی میکنم.اوایل نمیدونستم یه چه دردی میخوره فقط بخاطر حرفای همکلاسیام اینکارو میکردم.
    اون موقع اوج لذت وجود داست ولی مایعی خارج نمیشد.چون از این کار لذت نمیبردم سعی میکردم هر چه زود تر انجامش بدم و باعث زود انزالی" onclick="replacer_hook(332)" target="_blank" href="http://forum.moshaver.co/f147">زود انزالی شد به حدی که الان برای خود ارضایی به کمتر از یک دقیقه برای ارگاسم زمان نیاز دارم
    به همین خاطر میدونم که تو زندگی مشترک به مشکل بر میخورم.به نظر شما دوستان باید چکار کنم؟راهی هست که قبل از ازدواج مشکل خودمو بر طرف کنم؟خود ارضایی رو کم کردم در حد هفته ای یا ده روزی یه بار ولی همچنان ادامه داره.
    ممنون میشم کمکم کنید

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12632
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : فوق زود انزالی

سلام دوست عزیز قضیه روشوخی نگیر استمنا یه نوع اعتیاد میمونه با این شرایط اگه ازدواج هم کنی خاطرت جمع باشه احساس رضایت از زندگی نداری وزندگی دختر مردم رو هم تباه می کنی حتما به یه روانشناس یا روانپزشک ماهر مراجعه کن خودت رو از شرش نجات بده از این که بخوای اینارو به یه دکتر بگی شرم نکن چون اکثر جوونا بهش مبتلا هستند. بعدش هم برا تقویت نیروی جنسی به سایت دکتر کرد افشار(کیمیا مهر طب)مراجعه کن قسمت تدابیر مطالب خوبی نوشته .حتما یه نوبت هم پیش دکتر کرد افشار(تو طب سنتی حرف برا گفتن داره) بگیر بهت خیلی کمک میکنه (نمیخوام ته دلت رو خالی کنم ولی به نظر من اگه رابطه جنسی موفقی توزندگی زناشویی نداشته باشی انسان با خدایی هم نمی تونی باشی) اراده ات را قوی کن با ورزش تغذیه صحیح افکار مثبت

3. کاربران زیر از بشقسه بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12497
    تشکـر
    1,041
    تشکر شده 580 بار در 275 پست
    میزان امتیاز
    10

ضمن عرض سلام و احترام

راه حل شما دوست گرامی : ورزش , ورزش , ورزش ...

تا جاییکه میتونید زندگیتون رو پر کنید از ورزش های سالم و سعی کنید بیشتر وقت زندگیتون رو به این امر اختصاص بدید...نه ورزش سخت و طوری که خودکشی کنین...خیر...

ورزش سالم و تقریبا سبک اما پیوسته و طولانی مدت...اول یواش یواش از کم شروع کنین بعدا که بدنتون کم کم اماده شد میتونین زمان و حرکات رو بیشتر و سختتر کنین..

بهترینشون دویدن در هوای آزاد و بعد انجام حرکات کششی و حرکاتی که عضلات کمر و پهلو و شکم و ران رو تقویت میکنه.با مشاوره کساییکه تو این امر تجربه دارن حرکات مناسب این بخشهارو یاد بگیرین

از هر فرصتی برای ورزش کردن استفاده کنید.اگر میخواید یه مسیری رو طی کنید و برای رسیدن به مقصد عجله ندارین پس بجای استفاده از وسیله ی نقلیه پیاده اون مسیر رو طی کنید.یا حتی با دویدن ملایم

فراموش نکنین که شما تو اوج دوران جوونی هستید و باید از هر فرصتی برای سلامتی بدن و اندام ورزیده و مقاوم استفاده کنید و البته در کنار ورزش یه سری شرایطی هم هست که باید به شدت رعایت کنید

دیگه باید اراده کنید که سمت اون کار نرید.از هر تصویر یا صدا یا تفکر یا چیزیکه باعث تحریک شما میشه باید دوری کنید و بیشتر از همه مراقب افکارتون باشید.تمام فکر و ذهنتون در وهله ی اول ورزش و سلامتی

جسمتون باشه.غذاهای مفید و سالم اتفاده کنید.میوه های خاصی مثل موز و انجیر و سیب و حتما در کنار وعده های غذاییتون این قبیل چیزهارو استفاده کنید : سیر.کنجد.سبوس گندم.لبنیات (بسیار مهم )

بیشتر از غذاهایی استفاده کنید که سبزیجات دارن و نه از غذاهای روغن دار و چرب .بطور کلی هر ماده ای که به سلامت و استحکام استخون بندی و قدرت جسمانی شما اضافه میکنه.

میتونید با وعده قضایی نهار و شام مثلا برای هر وعده 1 حبه سیر رو ریزریز کنین و با 1 کاسه ماست مخلوط کنید و کنار غذا استفاده کنید.هیچ معجزه ای بزرگتر و مفیدتر از سیر برای سلامتی انسان نیست

البته به شرطی که ورزش رو فراموش نکنید.اگر کسی فعالیت روزمره ی لازم رو نداشته باشه اون مقدار مصرف سیر که بالاتر گفتم میتونه به شدت براش مضر باشه.ورزش و فعالیت مداوم فراموش نشه

و باز هم تاکید میکنم در تمام این مدت باید سعی کنین سمت هیچ حرکته تحریک آمیزی از لحاظ جنسی نرین.تا میتونین با ورزش حواس خودتون رو پرت کنید از اون افکار.نمیدونم آدم معتقدی هستید یا نه

اما در هر صورت میتونین از توسل به اعتقادات و تکالیف شرعی در این راه کمک بزرگی بگیرین.آرامشی که به انسان میده قابل مقایسه با هیچ آرامشی نیست و در تقویت قدرت اراده کمک بسیاری میکنه

سخن آخر.هر اونچه که میدونستم و لازم بود رو گفتم.دیگه در آخر تصمیم با شماست و همه چی بر میگرده به قدرت خواستن و اراده ی شما.با پزشکان و مشاوران دیگه ای هم که تجربه دارن باز هم مشورت کنید

و این رو هم اضافه کنم.چیزهایی که بنده گفتم در اخر فقط مربوط به مبحث زودانزالی" onclick="replacer_hook(55)" target="_blank" href="http://forum.moshaver.co/f147">زودانزالی نمیشه .بلکه در کل شمارو از لحاظ فیزیکی و روحی و شخصیتی دگرگون و از این رو به اون رو میکنه.به شرطی که در مدت

زمان زیاد و پیوسته و با پشتکار لازم انجام بشه و اینم فراموش نکنید که : آدمیزاد اگر بخواد و اراده کنه میتونه کوهها رو جابجا کنه و غیرممکنهارو ممکن.دیگه اون مشکلی که شما گفتی پیشکش.مهم خواستنه

سلامت و سربلند باشید.
    ویرایش توسط YAshin.SAhAkiyAn : 02-19-2015 در ساعت 07:06 PM
    امضای ایشان
    If You Always Put Limits On Everything You Do
    Physical Or Anything Else
    It Will Spread Into Yor Work And Into Yor Life
    There Are No Limits
    There Are Only Plateaus , And You Must Not Stay There

You Must Go Beyond Them

5. 2 کاربران زیر از YAshin.SAhAkiyAn بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12220
    تشکـر
    21
    تشکر شده 6 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

اینجوری ک شما دو بزرگوار گفتین وضعم خیلی خرابه.خدا کمکم کنه.ندونسته دچار این قضیه شدم.خدا آخر عاقبتمو به خیر کنه

7. کاربران زیر از saeed7 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12220
    تشکـر
    21
    تشکر شده 6 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

آیا شخص دیگه ای هم به این حد دچار زود انزالی شده؟به نظر شما مشکل من رفع شدنیه؟
    من ناراحت زود انزالی هستم.ترک خود ارضایی که آسونه.آیا به حالت عادی برمیگردم؟

9. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7052
    تشکـر
    6,692
    تشکر شده 1,280 بار در 640 پست
    میزان امتیاز
    11

بله برمیگردی فقط باید اینکارو بزاری کنار به خانومت فکر کن گناه داره اخ

10. 2 کاربران زیر از satare بابت این پست مفید تشکر کرده اند

11. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12632
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

قطعا حل شدنی هست خیلی راحت حل میشه پیشنهاد میکنم به دکتر کرد افشار مراجعه کنی

12. کاربران زیر از بشقسه بابت این پست مفید تشکر کرده اند

13. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3033
    تشکـر
    1,448
    تشکر شده 2,948 بار در 1,084 پست
    میزان امتیاز
    12

بهتره سری به این پست بزنید امیدوارم براتون مفید باشه
    http://forum.moshaver.co/f111/%D8%B9...87%D8%A7-3679/

14. کاربران زیر از farimah بابت این پست مفید تشکر کرده اند

15. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12220
    تشکـر
    21
    تشکر شده 6 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

خدا هیچکس رو درگیر خودارضایی نکنه.از دوستانی ک اینکارو تا حالا نکردن عاجزانه میخوام حتی امتحانش هم نکنن

16. کاربران زیر از saeed7 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

17. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12076
    تشکـر
    15
    تشکر شده 58 بار در 42 پست
    میزان امتیاز
    10

به porseman.org مراجعه کن این لینک یک سایت است در قسنت پرسش و پاسخ زیر گروه روانشناسی سوالت را مطرح کن پاسخی مفصل و کاربردی به ایمیلت ارسال میشه ... من ایمان دارم که درمان میشی...

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)