نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8

موضوع: شکست عاطفی

1614
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12638
    تشکـر
    0
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

شکست عاطفی

من دختری هستم کاملا مذهبی با اعتقادات محکم.تا به حال با هیچ پسری دوس نشدم .چند ماه پیش یکی از همکلاسی های دانشکده ام به من اظهار علاقه کرد و شدیدا پیگیر بود. من حرف های عاشقانه اش را باور کردم و حدود 3 ماه دوست بودم البته با خیال ازدواج. اما وقتی این موضوع را فهمید به همه چیز پشت پا زد و رفت . حالا من موندم با یه دنیا احساس ..وابستگی..تقریبا یه ماهه که کارم گریه شده .حس میکنم با احساسم بازی شده .. به قلبم خیانت شده ..حتی یه لحظه خاطراتشو نمیتونم فراموش کنم ..بدشانسی همیشه هم تو دانشکده همو میبینیم .این موضوع روی درسم تاثیر بد گذاشته من شاگرد اول کل دانشکده بودم قبلا.. چندبار به خودکشی فکر کردم چون شدیدا غرورم له شده چون من موقع رفتنش التماس میکردم اما اون.. حماقت کردم...شدیدا به مشاوره نیاز دارم .. ممنون اگه کمک کنید..

2. کاربران زیر از fatemeh.m بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12502
    تشکـر
    2
    تشکر شده 17 بار در 15 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : یه حماقت ساده

سلام ببخشید دلیاش چی بوده که پشت کرده

4. کاربران زیر از رضا1371 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12638
    تشکـر
    0
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

وقتی فهمید من دختری نیستم که فقط اهل دوستی باشم .

6. کاربران زیر از fatemeh.m بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12502
    تشکـر
    2
    میزان امتیاز
    10

پس خدا رو شکر کنید که کمکتون کرده اگه شما رو با حرفای عاشقانه خام میکرد و به یه جای خلوت میبرد و... اونوقت میخواستید چکار کنید همچین پسری واقعا عاشق نبوده چون عاشق هیچوقت معشوقشه ناراحت نمیکنه عاشق معشوقش تنها نمیزاره عاشق در راه رسیدن به معشوق هر سختی رو تحمل میکنه خواهرم عاشقی فقط به حرف نیست اگه دختر مذهبی هستید از خدا بخواید که همون طور که بهتون کمک کرد از دستش راحت شدید یاد و خاطرشم از ذهنتون دور کنه

8. کاربران زیر از رضا1371 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12638
    تشکـر
    0
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

منم همین فکرو دارم.. هفته صدبار میرم حرم.. نماز های مختلف میخونم ..قران ..دعا ..ذکر.. به خدا هزار تا راه رو امتحان کردم ..اما اونقد تو شوکم که باورم نمیشه کسی اینقد ساده یه دختر مغرور و سخت مثل منو فریب داده باشه ..من با این دوستی به خدا خیانت کردم بابت این عذاب میکشم و اینکه خیلی احساس خرج این شخص کردم .. من نمیتونم خودمو بابت این گناه ببخشم بابت این مورد چیکار کنم ؟؟//

10. کاربران زیر از fatemeh.m بابت این پست مفید تشکر کرده اند

11. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    11806
    تشکـر
    58
    تشکر شده 83 بار در 34 پست
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط fatemeh.m نمایش پست ها
    منم همین فکرو دارم.. هفته صدبار میرم حرم.. نماز های مختلف میخونم ..قران ..دعا ..ذکر.. به خدا هزار تا راه رو امتحان کردم ..اما اونقد تو شوکم که باورم نمیشه کسی اینقد ساده یه دختر مغرور و سخت مثل منو فریب داده باشه ..من با این دوستی به خدا خیانت کردم بابت این عذاب میکشم و اینکه خیلی احساس خرج این شخص کردم .. من نمیتونم خودمو بابت این گناه ببخشم بابت این مورد چیکار کنم ؟؟//
    چون توبه کردین لازم نیست نگران باشین
    برای فراموشیش هم به این فکرکنین که عاشقتون نبوده که ترکتون کرده
    خدا رو شکر کنین که این رابطه تموم شده و به گناه کشیده نشده
    امضای ایشان
    دلم هوای گریه کرده

12. کاربران زیر از یه نوجوان بابت این پست مفید تشکر کرده اند

13. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2920
    تشکـر
    1,589
    تشکر شده 2,212 بار در 443 پست
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط fatemeh.m نمایش پست ها
    من دختری هستم کاملا مذهبی با اعتقادات محکم.تا به حال با هیچ پسری دوس نشدم .چند ماه پیش یکی از همکلاسی های دانشکده ام به من اظهار علاقه کرد و شدیدا پیگیر بود. من حرف های عاشقانه اش را باور کردم و حدود 3 ماه دوست بودم البته با خیال ازدواج. اما وقتی این موضوع را فهمید به همه چیز پشت پا زد و رفت . حالا من موندم با یه دنیا احساس ..وابستگی..تقریبا یه ماهه که کارم گریه شده .حس میکنم با احساسم بازی شده .. به قلبم خیانت شده ..حتی یه لحظه خاطراتشو نمیتونم فراموش کنم ..بدشانسی همیشه هم تو دانشکده همو میبینیم .این موضوع روی درسم تاثیر بد گذاشته من شاگرد اول کل دانشکده بودم قبلا.. چندبار به خودکشی فکر کردم چون شدیدا غرورم له شده چون من موقع رفتنش التماس میکردم اما اون.. حماقت کردم...شدیدا به مشاوره نیاز دارم .. ممنون اگه کمک کنید..
    سلام آبجی
    لازم نیس اینقدر به خودتون سخت بگیرید همه دخترا هرچقدرم محکم باشن وقتی صحبت از علاقه و این چیزا میشه کم میارن و خیال ازدواج تو سرشون میفته.
    این چیزا رو نمیشه فراموش کرد به قلبتون خیانت شده خودتون هم تقصیر دارید باید همون اول موضوع ازدواج رو مطرح میکردید که اگه طرف میخواست همون موقع از طریق خونواده و راه و رسمش اقدام میکرد.بهرحال کاریه که شده،بافکر گذشته و خاطرات و... چیزی عوض نمیشه شما که مذهبی هستید چرا از خدا ناامید شدید و بفکر خودکشی افتادید؟شما هنوز چیزی از دست ندادید و خداروشکر رابطتون تموم شده.
    قبل از اینکه با این آقا دوست بشین چی داشتین؟خونواده،دوستاتون،ت فریحاتون و خدا.هنوزم اینا رو دارید و البته قلبتون هم محکم تر شده و دیگه چنین اشتباهی نمیکنید.به این چیزا فکر کنید.

من معمولا تو این موارد نظری نمیدم ولی منو یاد یه شخص خاصی انداختید. امیدوارم حرفام بدردتون خورده باشه
    ویرایش توسط ASSASSIN : 02-19-2015 در ساعت 10:50 PM
    امضای ایشان

"Be the Change you wish to see in the World"

14. کاربران زیر از ASSASSIN بابت این پست مفید تشکر کرده اند

15. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12502
    تشکـر
    2
    میزان امتیاز
    10

چون توبه کردین مطمئن باش خدا گناهت میبخشه خدا خودش گفته به توبه کنید و به سمت من بیایید تا گناهاتون رو ببخشم فقط دیگه فریب همچین پسرایی رو نخورین اگه پسری بهتون ابراز علاقه کرد بهترین راه اینکه ادرس بدید بیان خواستگاری و خانواد ها در جریان باشن

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)