نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: عدم ثبات خلق

2765
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12647
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

عدم ثبات خلق

سلام
    دختری 22 ساله هستم . مدتی است که انگیزه چندانی برای انجام کارهام ندارم .یک لحظه خوب هستم و لحظه ی دیگه بد اما لحظه های بد بیش ترن .
    خیلی زیاد پیش می یاد کارهایی انجام بدم ، رفتاری داشته باشم که پشیمانی به دنبال داره .
    از تو جمع بودن و روبرو شدن با آدمها واهمه دارم و نمی تونم به خوبی ارتباط برقرار کنم .

خواهش می کنم راهنماییم کنید.

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : عدم ثبات شخصیتی

نقل قول نوشته اصلی توسط malih نمایش پست ها
    سلام
    دختری 22 ساله هستم . مدتی است که انگیزه چندانی برای انجام کارهام ندارم .یک لحظه خوب هستم و لحظه ی دیگه بد اما لحظه های بد بیش ترن .
    خیلی زیاد پیش می یاد کارهایی انجام بدم ، رفتاری داشته باشم که پشیمانی به دنبال داره .
    از تو جمع بودن و روبرو شدن با آدمها واهمه دارم و نمی تونم به خوبی ارتباط برقرار کنم .

خواهش می کنم راهنماییم کنید.
    دوست عزیز نداشتن انگیزه ناشی از نداشتن هدفی مشخص در زندگی شماست

اگر هدفی مشخص در زندگی داشته باشید مجبور خواهید شد برای رسیدن بهش برنامه ریزی کنید

یکی از دلایل میتونه کمالگرایی فرد باشه چون دوست داره در کمال صحت و درستی کاراشو انجام بده به همین خاطر هیچوقت هم کاری رو انجام نمیده

همین میتونه در شما حالتی رو به وجود بیاره که هیچوقت از کار خودتون راضی نباشید و هر کاری رو انجام میدید با شک و تردید بهش نگاه کنید

در صورتی که هر کسی توانایی هایی داره که میتونه با توجه به اون ظرافت خاصی رو در کارهاش انجام بده

بهتره با دوستی خوب و همراه بشید و در گروه های ساده پیاده روی و یا ورزشی ثبت نام کنید تا در کنار دیگران بودن رو یاد بگیرید

و با گفتگو کردن با این افراد بتونید از این انزوایی که هستید رهایی پیدا کنید
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد