نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: انتخاب مردی با اخلاق خوب یا بد

1055
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12683
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

Unhappy انتخاب مردی با اخلاق خوب یا بد

سلام
    من دختری هستم 21 ساله.دانشجوی مهندسی شیمی.قبلا با یک پسری به مدت 2ماه رابطه داشتم...ولی فقط 3بار همدیگه رو دیدیم...هم دانشگاهی بودیم اون ارشد بود...ولی از چت آشنا شدیم و بار اول همدیگه رو تو دانشگاه دیدیم تا بشناسیم...بار دوم هم برام انگشتری آورده بود که دستم کنم...بار سوم هم که تو سالن دانشگاه همدیگه رو دیدیم...ولی اون از من چیزی میخواست که با اعتقادات من جور در نمیومد...خلاصه تموم کدیم...ولی همهی 2ماه و با هم جنگیدیم...یک ماه بعد توی چت با یه نفری آشنا شدم که شهرشون با من 300 کیلومتر فاصله داره...حرف زدیم تا اینکه وایسته شدیم و بعد از 4ماه اومد همدیگه رو دیدیم...می میردیم برا هم...ولی خیلی با هم سر اینکه من بهش عکس نمیدم و اونو نامحرم حساب می کنم دعوا می کردیم...اون 6سال از من بزرگتره و سربازی هم رفته و تو یه کارخونه ای مدیره یه بخشه...ما همدیگه رو خیلی می خوایم ولی این مدت خیلی با هم دعوا کردیم و قهر کردیم...ولی نمیتونیم زندگی رو بدون همدیگه تصور کنیم...کلا من 2بار از نزدیک دیدمش...ولی خیلی می ترسم که انتخابم اشتباه باشه و پشیمون بشم...واقعا نیاز به کمک دارم...من یه آبجی بزرگتر دارم که بخاطر اون نمیتونه بیاد خواستگاری...قراره بیاد با مامانم حرف بزنه...لطفا راهنماییم کنید... ممنون

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    تشکر شده 13,741 بار در 6,989 پست
    میزان امتیاز
    24

پاسخ : انتخاب مردی با اخلاق خوب یا بد

نقل قول نوشته اصلی توسط sepide.sh نمایش پست ها
    سلام
    من دختری هستم 21 ساله.دانشجوی مهندسی شیمی.قبلا با یک پسری به مدت 2ماه رابطه داشتم...ولی فقط 3بار همدیگه رو دیدیم...هم دانشگاهی بودیم اون ارشد بود...ولی از چت آشنا شدیم و بار اول همدیگه رو تو دانشگاه دیدیم تا بشناسیم...بار دوم هم برام انگشتری آورده بود که دستم کنم...بار سوم هم که تو سالن دانشگاه همدیگه رو دیدیم...ولی اون از من چیزی میخواست که با اعتقادات من جور در نمیومد...خلاصه تموم کدیم...ولی همهی 2ماه و با هم جنگیدیم...یک ماه بعد توی چت با یه نفری آشنا شدم که شهرشون با من 300 کیلومتر فاصله داره...حرف زدیم تا اینکه وایسته شدیم و بعد از 4ماه اومد همدیگه رو دیدیم...می میردیم برا هم...ولی خیلی با هم سر اینکه من بهش عکس نمیدم و اونو نامحرم حساب می کنم دعوا می کردیم...اون 6سال از من بزرگتره و سربازی هم رفته و تو یه کارخونه ای مدیره یه بخشه...ما همدیگه رو خیلی می خوایم ولی این مدت خیلی با هم دعوا کردیم و قهر کردیم...ولی نمیتونیم زندگی رو بدون همدیگه تصور کنیم...کلا من 2بار از نزدیک دیدمش...ولی خیلی می ترسم که انتخابم اشتباه باشه و پشیمون بشم...واقعا نیاز به کمک دارم...من یه آبجی بزرگتر دارم که بخاطر اون نمیتونه بیاد خواستگاری...قراره بیاد با مامانم حرف بزنه...لطفا راهنماییم کنید... ممنون

سلام عزیزم جای دیگه نبود واسه انتخاب همسر که رفتی تو چت
    توکه یه بار با یه نفر تو چت اشنا شدی و به هیجا رابطتتون نرسید حالا باز تو چت با یه نفر دیگه و کلا دوبار همو دیدین
    این اسمش به خدا عشق نیست وابستگی
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    3829
    تشکـر
    954
    تشکر شده 1,186 بار در 691 پست
    میزان امتیاز
    11

پاسخ : انتخاب مردی با اخلاق خوب یا بد

دوست عزیز در مورد ازدواج باید قبل از اینکه احساساتی رفتار کنید کمی با دید منطقی به اوضاع نگاه کنید

فاصله شهرهای شما از هم دوره و اون شناختی که باید خانواده ها داشته باشن رو ندارن

و وقتی شناخت نباشه اعتمادی هم نیست و مسلما" خانواده ها در این مورد مخالفت خواهند کرد

به هم خاطر بهتره برای اینکه بتونید راه درستی رو انتخاب کنید مشاوره حضوری مراجعه کنید

شما میتونید با شماره های اول سایت مشاوره تلفنی انجام بدید

http://forum.moshaver.co/f116/%D8%A2...B4%DA%A9-6827/
    ویرایش توسط mahsa42 : 02-21-2015 در ساعت 11:26 AM
    امضای ایشان
    خدا آن حس زيباييست كه در تاريكي صحرا
    زمانيكه هراس مرگ ميدزدد سكوتت را
    يكي همچون نسيم دشت مي گويد
    كنارت هستم اي تنها...

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد