نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8

موضوع: طلاق و شرایط جدا شدن

1651
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4481
    تشکـر
    2
    تشکر شده 25 بار در 19 پست
    میزان امتیاز
    10

طلاق و شرایط جدا شدن

با سلام خدمت دوست گرامی من پس از کلی کش و مکش دیگه بعد از 7 ماه کارم به جدایی کشید چون خانومم تعادل روانی نداره و چندین و چند بار منو کتک زد تا جایی که مجروحم کرد هر جوری رفتار کردم درست بشه نشد و فهمیدم سابقه مشکل روانی داره و پیش پزشک رفته قبلا حالا سوال من اینجاست الان مهریه رو اجرا گذاشته و پروندمون تو دادگاه تشکیل شده و هیچ ارتباطی نداریم ممکنه این موضوع تا جدایی 6-7 ماهی طول بکشه من تو این مدت میتونم با کسی دوست بشم که از این حال و هوای بد خارجم کنه؟ یا باید جدا که شدم اقدام کنم خودم خیلی رو این مسائل حساسیت دارم اما از یه طرفم تنهایی باعث میشه فکر و خیال کنم و اعصاب و روانم میریزه بهم هر روزم زنگ میزنن و تهدیدم میکنن به عناوین مختلف ممنون میشم راهنمایی کنید مرسی.

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8594
    تشکـر
    74
    تشکر شده 1,314 بار در 743 پست
    میزان امتیاز
    11

پاسخ : چگونگی نوع رفتار در حین جدایی..

نقل قول نوشته اصلی توسط سامان12 نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوست گرامی من پس از کلی کش و مکش دیگه بعد از 7 ماه کارم به جدایی کشید چون خانومم تعادل روانی نداره و چندین و چند بار منو کتک زد تا جایی که مجروحم کرد هر جوری رفتار کردم درست بشه نشد و فهمیدم سابقه مشکل روانی داره و پیش پزشک رفته قبلا حالا سوال من اینجاست الان مهریه رو اجرا گذاشته و پروندمون تو دادگاه تشکیل شده و هیچ ارتباطی نداریم ممکنه این موضوع تا جدایی 6-7 ماهی طول بکشه من تو این مدت میتونم با کسی دوست بشم که از این حال و هوای بد خارجم کنه؟ یا باید جدا که شدم اقدام کنم خودم خیلی رو این مسائل حساسیت دارم اما از یه طرفم تنهایی باعث میشه فکر و خیال کنم و اعصاب و روانم میریزه بهم هر روزم زنگ میزنن و تهدیدم میکنن به عناوین مختلف ممنون میشم راهنمایی کنید مرسی.
    سلام

متاسفم از آنچه که خواندم ولی ارتباط جدید شما در این موقعیت ممکنه باعث دلبستگی و وابستگی و یک ازدواج غلط دیگه بشه. حتما بهتر و عقلانی تره که تا صدور حکم طلاق و بعد از آن حداقل 6 ماه

صبر کنید و سپس اگه خواستید وارد رابطه جدید بشید.

توجه کنید که خانم شما بیمارند و نباید با بیمار بد برخورد کرد پس سعی کنید حداقل به عنوان یک شخص عادی با ایشون برخورد کنید و نه متقابله به مثل.

موفق باشید
    امضای ایشان
    وقتی که بدن فیزیکی بیمار شد باید به پزشک رجوع کرد

و وقتی که بدن روانی مجروح و بیمار شد باید به روانشناس رجوع کرد

3. کاربران زیر از شهرام2014 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : طلاق و شرایط جدا شدن

نقل قول نوشته اصلی توسط سامان12 نمایش پست ها
    خب همونطور که گفته شده هر ارتباطی در این مرحله میتونه مقدمات وابستگی شما و طرف مقابلتون بشه

بهتره تمرکزتون رو روی موضوع طلاقتون بذارید تا بتونید از این مرحله عبور کنید

چون برای پروسه طلاق شما باید مراحلی رو طی کنید پس مدتی صبور باشید

بسیار اتفاق افتاده که زوجین در حین انجام مراحل طلاق دوباره به هم رجوع کردن و با

برطرف کردن موانع تونستن زندگی خوبی رو برای خودشون بسازن
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

5. کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3033
    تشکـر
    1,448
    تشکر شده 2,948 بار در 1,084 پست
    میزان امتیاز
    12

بررسیها نشان داده آغاز رابطهای جدید بلافاصله بعد از طلاق احتمال به شکست کشیده شدن
    آن را افزایش میدهد و در عین حال، امکان شناخت درست و واقعی مسائلی را که باعث شکست رابطهی قبلی شما شده کم میکند
    و البته استرس و تنش را در طولانیمدت در شما افزایش میدهد.
    پس بهتر است بین طلاق و آغاز رابطهی جدید حداقل چند ماهی فاصله بیندازید و اگر این روزها احساس تنهایی و بی پناهی بهشدت شما را آزار میدهد، به فکر راههای بهتری برای کنار آمدن با آن باشید، راههایی مثل ورزش، صرف وقت با دوستان و اقوام، و یادگیری هنر و مهارتهـــــای جدید.

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4481
    تشکـر
    2
    تشکر شده 25 بار در 19 پست
    میزان امتیاز
    10

نه منظور من این بود تو شبکه های اجتماعی یه دوستی پیدا کنم که تو یه شهر دیگه هم باشه فقط به این منظور که باعث بشه از خانومم سرد بشم و فکر و خیال آزارم نده یه جورایی امید بهم بده

8. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12544
    تشکـر
    8
    تشکر شده 6 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

خب اونجوری بازم به اون طرف وابسته میشی,صبور باش.

موفق باشی

9. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12544
    تشکـر
    8
    تشکر شده 6 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

درضمن اگه خانومتو دوست داری,باید پیشش باشی ,بهش کمک کنی تا خوب شه,ممکنه بعدها نتونی کسی رو دوس داشته باشی و ضربه ی بزرگتری بخوری

بازم موفق باشی

10. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21206
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام شما که چند سال با اون شرایطی که گفتی صبر کردی، یه مقدار دیگه هم تحمل کن تکلیفت که کامل مشخص شد بعد اقدام کن، از لحاظ قانونی هنوز همسرته و اگر خدایی نکرده رابطه ای رو شروع کنی و بر حسب اتفاق همسرت متوجه بشه در آخر شما هستی انگشت اتهام به سمتت میره.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد