نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9

موضوع: خود ارضایی و....

1394
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12648
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

خود ارضایی و....

با سلام
    من دختری 25 ساله هستم...تقریبا از 18 سالگی خود ارضاییمیکردتا اینکه در سن 22 سالگی بعد از خود ارضایی که به حمام رفتم .بع از یک ساعت از بیرون امد حمام متوجه لکه خونی در لباس زیرخود شدم.خیلی ترسیده بود.اولش فکر کردم بخاطر نظافتی که در حمام کرده ا م بود...ولی بعد از2ماه که دکتررفتم گفت بله متاسفانه قستمی ا ز پرده ام از بین رفته است.حال من نمیدانم چیکار کنم؟ به کسی هم چیزی نگفتم.به مادرمم روم نمیشه بگم چون ایشون فشار خون دارند و ممکن است حالشون بدتر بشه....وقتی خوستگار میاد تمام ترس و استرس وجودم رومیگیره و بخاطر همین قضیه بیشترشونو رد میکنم....شما بگید چیکار کنم؟ دکتر هم دخترا رو معاینه نمیکن.من چه دکتری برم.. چی بهشون بگم منو معانه کنن..دفعه اول به ماما گفته بود نامزدم...
    تو رو خدا کمکم کنید دارم دیوونه میشم..

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12535
    تشکـر
    98
    تشکر شده 88 بار در 48 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : خود ارضایی و....

کاری نکن عزیزم گفتی قسمتی از بین رفته. ماما نگفت دراثر تکرار نکردن تقریبا به حالت اولش برمیگرده؟ حالا که 3 سال گدشته دوباره برو دکتر خودتو چک کن

3. کاربران زیر از مادرانه بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3033
    تشکـر
    1,448
    تشکر شده 2,948 بار در 1,084 پست
    میزان امتیاز
    12

وضعیت دشوار و سخت شما را درک می کنم
    شما مرتكب گناهي شده ايد كه راه خروج از بار معنوي و روحي آن، توبه و بازگشت به سوي پرودگار است؛

پشيماني شما از گذشته و عهد بستن با خداي غفار و كريم، براي عدم تكرار گذشته، مرهمي بر آلام روحي شما خواهد بود
    در رابطه با زندگي آينده،، بهترين كار اين است كه به زندگي روزمره و عادي خود بپردازيد؛ تحصيل، هنر، روابط فاميلي، ... و هرگاه كه خواستگاري برايتان آمد، با بررسي شرايط، نسبت به خواستگاري او پاسخ دهيد. در اين مورد نكاتي مطرح مي باشد، لطفاً به آنها توجه فرماييد:
    1. در اولين گام به يك پزشك متخصص زنان (خانم) مراجعه نماييد، تا او با يك معاينه سطحي، وضعيت شما را مشخص نمايد، يادتان باشد كه اظهار نظر در رابطه با پرده بكارت، يك كار تخصصي است و نظر خود فرد يا افراد عادي در اين زمينه هیچ اعتباری ندارد.

2. از لحاظ شرعي شما دختری پاک محسوب می گردید، چرا كه هيچ گونه رابطه جنسي نداشته ايد.

3. گفتن حقيقت به خواستگار، يعني اينكه پرده بكارتتان را از دست داده ايد، و اینکار لزومي ندارد.

4. خواستگاری كه به پرده بكارت اهميت زيادي مي دهد و پي گير اين موضوع مي باشد، طبعاً مورد مناسبي براي شما نخواهد بود و بهتر است كه با يك بهانه او را منصرف نماييد، اما اگر فردي، نسبت به اين مسأله حساس نبود، بهتر است كه به خواستگاري او پاسخ مثبت دهيد.

5. به هر ترتيب اگر شما خواستگاري داشتيد كه با در نظر گرفتن شرايط به او پاسخ مثبت داديد، پس از آن در هر مرحله اي از مراحل خواستگاري تا ازدواج كه يقين پيدا كرديد، امور به گونه اي دارد پيش مي رود كه ممكن است ماجرا فاش شود، بهترين كار اين است كه بدون مطرح كردن ماجرا و با يك بهانه ازدواج را بر هم بزنيد، چرا كه به هر حال مطرح كردن يك گناه، تبعاتي منفي خواهد داشت، چرا كه هم از لحاظ شرعي اعتراف به گناه در نزد غير خدا صحيح نمي باشد و هم اينكه ممكن است، فرد مذكور پس از آگاهي از راز شما، بخواهد از شما سوء استفاده يا اخاذي نمايد.

6. در رابطه با ترميم بكارت نيز جهت آگاهي شما اين بحث را مورد بررسي قرار مي دهيم :

- از لحاظ فقهي اكثر مراجع عظام تقليد اين عمل را حرام مي دانند و فقط برخي از مراجع مي فرمايند، اگر انجام اين عمل براي دختر ضروري باشد، مي تواند انجام دهد.
    - از لحاظ قانوني اين عمل جراحي مورد تاييد قانون نمي باشد، بنابراين انجام اين عمل هزينه مالي مشخصي نداشته و هر پزشكي طبق ميل خود هزينه مي گيرد و انجام اين عمل نيز به صورت پنهاني صورت مي گيرد.
    - پزشكان متخصص و يا پزشك قانوني در شرايط خاص مي توانند تشخيص دهند كه پرده بكارت يك دختر، ترميم شده است.

7. به هر ترتیب اگر به عقد مردی در آمدید و پس از مدتی او به نداشتن پرده بکارت پی برد، اگر حرف شما را مبنی بر اینکه شما رابطه نداشته اید و از دست دادن بکارت یک اتفاق بوده است، را باور نکرد، در این صورت پزشکی قانونی توان تشخیص این مساله را دارد و می تواند عدم رابطه و عدم دخول آلت را تایید کند.

5. کاربران زیر از farimah بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12485
    تشکـر
    210
    تشکر شده 88 بار در 48 پست
    میزان امتیاز
    10

عزیزم اول از همه به خودت قول بده که دیگه اینکارو برای همیشه ترک کردی
    و توبه کن به درگاه خدا
    بعدش پیش دکتر برو ماما بهتره بگو تازه نامزد کردم و یه رابطه داشتیم با درد و خونریزی
    حالا میخوام چک کنید
    بعدشم انقد خودتو بابتش نگران نکن بعضی از دکترا الکی میترسونن
    موفق باشی
    امضای ایشان
    در مقایسه با انسانهای سخت و روزهای سخت
    این
    انسانهای سختن که میمونن
    نه روزهای سخت

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12648
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

ممنون دوستان عزیز...
    ولی آخه مگه ماما ها نوع پارگی رو متوجه نمیش...ممکنه بگن دروغ گفتم...
    من زبانا توبه کردم البته یه ماهه که دیگه اینکارو نکردم ولی نمیدونم توبه م قبوله یا نه..

8. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12062
    تشکـر
    18
    تشکر شده 70 بار در 45 پست
    میزان امتیاز
    10

در رحمت وتوبه كردن پيش خدا هميشه بازه مطمئن باش خدا قبول مي كنه شما آدم كه نكشتي دوست عزيز. شما حتما به دكتر مراجعه كن

9. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    11276
    تشکـر
    28
    تشکر شده 66 بار در 46 پست
    میزان امتیاز
    10

اتفاق خیلی بزرگی نیافتاده که . خیلی ها هستن حتی پردشون رو کاملا از دست میدن . میشه ترمیمش کرد . دکتر هم دختر رو معاینه میکنه

10. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12502
    تشکـر
    2
    تشکر شده 17 بار در 15 پست
    میزان امتیاز
    10

سلام خواهرم مطمئن باش توبه ی شما قبول میشه به شرط اینکه دوباره سراغ این کار نرید اولش یکم سخته ولی به مرور زمان راحت میشید خدا خودش گفته اگر هزار بارم گناه کردید دوباره به سمت من بیایید خدا خیلی مهربونه راستی نماز اول وقت هم خیلی برای جلوگیری از گناه تاثیر داره سعی کنید زیاد تنها نباشید سعی کنید وقتی میرید حموم ذکر خدا رو فراموش نکنید مدت زمان حمومتون رو کوتاه کنید و در اخر یکی از سوالایی که در قیامت از انسان پرسیده میشه درباره چگونگی سپ کردن جوونیه موفق باشید

11. کاربران زیر از رضا1371 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

12. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12648
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

دوستان عزیز ممنونم از همدردی و راهکارهای خوبتون...
    بله من یه بار دیگه توبه کردم و الانم چند وقتیه که انجامش ندادم....
    من از چند تا از پزشکان سوال کردم و اونها گفتند دختر رو معاینه نمیکنن...نمیدونم به چه دکتری برم

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)