نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: عشقمون نابود شده

1122
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4537
    تشکـر
    2
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

Unhappy عشقمون نابود شده

با سلام . خلاصه بخوام بگم با همکلاسی ارشدم سه ساله آشنا هستم و تازه به مرحله خواستگاری اصلی رسیدیم. ولی اخلاقش عوض شده و بر خلاف عشق شدیدی که داشتیم و میگه هنوزم هست دیگه مثل قبل به حرفام گوش نمی کنه فوری جبهه می گیره. از اول زندگیش با دیدن زن برادرهایش تصویر غلط و مشابهی از آن ها برای همسر خودشم در نظر گرفته بود. بر خلاف تصور من که همیشه می گفتم من رابطه خوبی خواهم داشت فکر می کنه من باهاشون مشکل دارم. وقتی هنوز حرفی نزدم فوری جبهه می گیره بعد از یه بحث بزرگ و بهتر بگم دعوا، اعتراف می کنه که اشتباه کردم و پیش داوری کردم. مثلا دیروز گفت می خواد واسه خواهراش عیدی لباس بخره گفتم این عید نخر بذار واسه تولداشون گفت نه من می دونم عید بخرم بهتره و می تصمیم دارم بعد از ازدواج واسه خواهرای تو هم اینکارو بکنم. گفتم می خوای بگی من حسودم که میگی واسه اونا هم می خرم؟ من چون مراسم بله برون و عقد داریم گفتم فعلا نخر واسه تولدشون بخر.(چون تازه سه ماهه رفته سرکار و اومدن خواستگاری. اینم بگم که خواهراش بچه هم نیستن که عیدی بخوان 40 سالشونه و مجرد و شاغل ) بهش گفتم تولدشون هم یه چیز بهتر می خری هم مناسبتش بهتره ولی داد و بیداد کرد که تو نمی خوای من کاری بکنم واسشونو و تو می خوای بگی من مشکل مالی دارم. ولی من تا مجبورم نکنه نمیگم اینو.آخه خیلی مراعاتشو می کنم چون خونوادش اصلش حمایت مالی نمی کنن. من از خیلی خواسته هام گذشتم ولی بهونه های الکی آوردم حتی گفتم سرویس عقد رو بذار واسه عروسی و اینکه حتی آینه شمدون فعلا نگیریم نه جاشو دارم نه اینکه حمل کردن و بردنش بعد از ازدواج به شهری که قراره زندگی کنیم آسونه. میگه تو اون موقع واضح گفتی مشکل مالی داری. در صورتی که من داشتم بهونه های الکی می آوردم که اینو حس نکنه. حس نکنه مشکل مالی داری. بعد از بحثم گفت کی کفته باید تو همه زمینه ها باهات مشورت کنم؟ هیچ مردی با زنش مشورت نمی کنه. حالا جالبه بدونید چون هیچوقت نظر نمی خواست و مشورت نمی کرد چند روز قبلش بحثمون شده بود. اونوقت سر لباس خریدن بهم میگه کی نظر خواست ازت؟ اصلا من نظر نخواستم ازت. آخر دعوا گفتیم دیگه تمومه ولی من نمی تونم ولی اینجوری هم نمی خوام باشه رابطمون. خواهشا خواهشا کمک کنید که چیکار کنم؟اشتباه من چیه؟ یا من باید چیکار کنم؟آخه اون کامل عوض شده

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3033
    تشکـر
    1,448
    تشکر شده 2,948 بار در 1,084 پست
    میزان امتیاز
    12

پاسخ : عشقمون نابود شده

خب عزیزم مشکلاتی که گفتی خیلی هم بزرگ نیست مشکلات مالی تو هر خانواده ای وجود داره
    وظیفه ما زن ها هم درک کردنه همسرمونه با گذشت کردن با کم کردنه خواسته هامون
    واینکه شما فعلا سرویس طلا یا آینه شعمدون نخواستی نشونه درکه بالایی که داری
    اما با برداشتی که از حرفاتون کردم نامزدتون از اینکه همیشه به حرفاتون گوش کرده خسته شده
    به نظرم بهتره که توبعضی از کاراشون دخالت نکنید وبزارید خودشون تصمیم بگیرن

3. کاربران زیر از farimah بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12535
    تشکـر
    98
    تشکر شده 88 بار در 48 پست
    میزان امتیاز
    10

عزیزم عشقتون کجاش نابود شده؟اول زندگی تا با علایق و خصوصیات هم اشنا بشین یک کم با هم کشمکش دارین.خیلی توی هر کار همسرت مخصوصا کارهایی که می خواد با عشق و علاقه انجام بده مخالفت نکن.می دونم تو هم داری واسه خوشبختی زندگیتون تلاش میکنی ولی بعضی وقتها لازمه نظرتو ندی

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12798
    تشکـر
    0
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

با سلام دوست عزیز بهتر قبل ازدواج و قطعی شدنش پیش یه مشاور خوب برین من از همین الان میگم تو زندگی به مشکل بر میخورین
    ایشون مشکل روانی دارن که حالا به دلایلی ایجاد شده حتما پیش یه مشاور برین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد