نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: خواستگاری فامیلی

2045
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12648
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

خواستگاری فامیلی

با سلام
    من دختری 25ساله هستم..چند روزیه پسر خاله م که 28 سالش هست بمن پیام میده...پیام هایی که مفهومش دوست داشتن هست...من همیشه از وقتی پسر خاله م دانشگاه رفت متوجه و رفتار ایشون نسبت به خودم شدم ولی هیچ وقت ایشون بهم نگفت...راستش من اصلا به ازدواج بااین فرد فکر نکردم ..الانم نمیدونم چی بگم بهش...خونواده ایشون هم سطح باخونواده خودم هستن ..ولی خونواده پدر ایشون خیلی مذهبی هستن که اصلا دوست نداخرم..حتی شور خواهر این اقا هم خیلی مذهبیه سختی در اومد که خاله خودم هم از این موضوع ناراحته... مشل دیگه ایکه از نظر من هست اینه که نیمی ا ز فامیلهای پدری ایشون در روستا هستن و این با خونواده ما جور در نمیاد...ایشون استاد داشگاه هست و مدتی هم هست در یک ارگان دولتی استخدام شده..ولی حق الضحمه دانشگاه ایشون رو هر چند ماه یکبار میدن...حال من نمیدونم ایا ازنظر اقتصادی در سطح خوبی هست یا نه؟ البته ایشون هم از من بیشتر مذهبی هستن..نظر شما اگه خواستگاری کردمن چه جوابی به ایشون بدم ؟

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : خواستگاری فامیلی

نقل قول نوشته اصلی توسط nafasn نمایش پست ها
    با سلام
    من دختری 25ساله هستم..چند روزیه پسر خاله م که 28 سالش هست بمن پیام میده...پیام هایی که مفهومش دوست داشتن هست...من همیشه از وقتی پسر خاله م دانشگاه رفت متوجه و رفتار ایشون نسبت به خودم شدم ولی هیچ وقت ایشون بهم نگفت...راستش من اصلا به ازدواج بااین فرد فکر نکردم ..الانم نمیدونم چی بگم بهش...خونواده ایشون هم سطح باخونواده خودم هستن ..ولی خونواده پدر ایشون خیلی مذهبی هستن که اصلا دوست نداخرم..حتی شور خواهر این اقا هم خیلی مذهبیه سختی در اومد که خاله خودم هم از این موضوع ناراحته... مشل دیگه ایکه از نظر من هست اینه که نیمی ا ز فامیلهای پدری ایشون در روستا هستن و این با خونواده ما جور در نمیاد...ایشون استاد داشگاه هست و مدتی هم هست در یک ارگان دولتی استخدام شده..ولی حق الضحمه دانشگاه ایشون رو هر چند ماه یکبار میدن...حال من نمیدونم ایا ازنظر اقتصادی در سطح خوبی هست یا نه؟ البته ایشون هم از من بیشتر مذهبی هستن..نظر شما اگه خواستگاری کردمن چه جوابی به ایشون بدم ؟
    دوست عزیز قدم اول اینه که دو طرف به دل همدیگه بشینن تا بتونن وارد رابطه ای جدی و رسمی بشوند

ولی از صحبت های شما اینطور استنباط میشه که تمایلی به ازدواج با ایشون ندارید چون اختلافات مذهبی دارید و ایشون فردی متعصب هستند

وقتی چنین احساسی دارید خوب در موردش فکر کنید و تردید به خودتون راه ندید ...

شما برای خرید یک لباس اگر به دلتون نباشه در موردش اصلا" فکر نمیکنید ولی در این مورد بسیار مهم نباید دچار شک بشید

بهتره در این مورد با فردی در خانواده که میتونید بهش اعتماد کنید که معمولا" مادرتون هست مشورت کنید

شماره های اول سایت هم برای مشاوره تلفنی در خدمت شماست
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12535
    تشکـر
    98
    تشکر شده 88 بار در 48 پست
    میزان امتیاز
    10

مو ضو ع هایی که الان اذیتت میکنه توی زندگی مشکل اساسی میشه.خب اگه شرایط خانواده و مذهبی بودنشون برات سخته و نباید این قضیه رو دست کم بگیری چون بالا خره فامیلت میشن و رفت و امد لازمه.تازه خاله خودتون هم از شرایط خودش راضی نیست.یکی از راه های زندگی ارام داشتن اینه که با کسی ازدواج کنیم که شرایط فکری و خانواده و مدهب در یک سطح باشید

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12648
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

خیلی ممنون از نظراتتون...من هم دو دل هستم ولی با این نظرات شما یکمی نظرم قطعی تر شد...

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد