نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7

موضوع: جلب نظر مادر

1237
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12735
    تشکـر
    4
    تشکر شده 2 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

جلب نظر مادر

سلام
    من عضو جدیدم و احتیاج به راهنمایی دارم
    راستش من تو یه انجمن مثله اینجا چند تا دوست خوب دارم..دخترای خوبین یه یه سال و نیمی میشه باهاشون آشنام و کاملا بهشون اعتماد دارم..
    یکی شون که خیلی باهم دوستیم چند روز پیش از یاهو بهم پیام داد که اگه دوس دارم صلاح میدونم شمارمو بهش بدم و گفت که اگرم ندم ناراحت نمی شه و هر کاری فکر میکنم درسته رو بکنم
    از طرفی مادرم خیلی حساسه ..بهشم حق میدم ...میگه که ارتباط با دوستای اینترنتی به آی دی های ایمیل و ...محدود باشه بهتره
    ولی من خیلی دوست دارم که با این خانم (دوست کاربریم) تلفنی یا پیامکی ارتباط داشته باشم..به نظرم دختر خوب و فهمیده ای و من بهش اعتماد دارم همه جوره ..خیلی وقتام راهنمایی و کمکم کرده
    اما مشکلم اینجاس نمیدونم چطور با مادرم در میون بذارم ...میترسم ناراحت شه که اصلا دوس ندارم اینجوری شه
    شاید مشکل مسخره ای به نظرتون بیاد :'( اما من ازتون راهنمایی میخوام که بتونم کار درستو بکنم و سر خود عمل نکنم
    ممنون از وجودتون و سایت خوبتون

2. 2 کاربران زیر از tooska بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12735
    تشکـر
    4
    تشکر شده 2 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : راهنمایی لطفا

مرسی از این همه راهنمایی

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    9968
    تشکـر
    6,024
    تشکر شده 6,187 بار در 2,950 پست
    میزان امتیاز
    17

سلام دوست خوبم
    تا با کسی شناخت کامل نداشتی شماره ات را بهش نده
    مادرت حق داره ک نگرانته

5. 3 کاربران زیر از fateme.68 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    تشکر شده 13,740 بار در 6,988 پست
    میزان امتیاز
    24

نقل قول نوشته اصلی توسط tooska نمایش پست ها
    سلام
    من عضو جدیدم و احتیاج به راهنمایی دارم
    راستش من تو یه انجمن مثله اینجا چند تا دوست خوب دارم..دخترای خوبین یه یه سال و نیمی میشه باهاشون آشنام و کاملا بهشون اعتماد دارم..
    یکی شون که خیلی باهم دوستیم چند روز پیش از یاهو بهم پیام داد که اگه دوس دارم صلاح میدونم شمارمو بهش بدم و گفت که اگرم ندم ناراحت نمی شه و هر کاری فکر میکنم درسته رو بکنم
    از طرفی مادرم خیلی حساسه ..بهشم حق میدم ...میگه که ارتباط با دوستای اینترنتی به آی دی های ایمیل و ...محدود باشه بهتره
    ولی من خیلی دوست دارم که با این خانم (دوست کاربریم) تلفنی یا پیامکی ارتباط داشته باشم..به نظرم دختر خوب و فهمیده ای و من بهش اعتماد دارم همه جوره ..خیلی وقتام راهنمایی و کمکم کرده
    اما مشکلم اینجاس نمیدونم چطور با مادرم در میون بذارم ...میترسم ناراحت شه که اصلا دوس ندارم اینجوری شه
    شاید مشکل مسخره ای به نظرتون بیاد :'( اما من ازتون راهنمایی میخوام که بتونم کار درستو بکنم و سر خود عمل نکنم
    ممنون از وجودتون و سایت خوبتون

من دوست نتی خودم خیلی دارم البته همشون دخترن ها خیلی هاشون بد بودن خیلی هاشون عالی که الان نزدیک سه سال باهم در ارتباطیم

میخوام بگم دنیایی مجازی نمیشه صدردصد احتمال بدی خوب هستن
    خب مادرتون هم حق داره ترس داره اگه مامانت با این دختره هم صحبت بشه ببشینه کنارت حرفهاتونو ببینه شاید راضی بشه
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

7. 3 کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12735
    تشکـر
    4
    تشکر شده 2 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام فاطمه جون
    ممنون از کمکت
    اما من میگم حدود یک و نیم ساله میشناسمش...سه سال از من بزرگتره...خیلی وقتا باهاش حرف زدم ... خوبیش بهم ثابت شده...خیلی وقتا کمکم کرده..مادر حتی از طرف انجمن میشتاستش ...اما نگرانم که بهش می گم واکشی نشون نده ... با یکی دیگه از بچه ها قبلا در ارتباط بودم حرفی نزد..
    اه نمی دونم ...اصلا قاطی کردم

9. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    6459
    تشکـر
    5,007
    تشکر شده 3,611 بار در 1,092 پست
    میزان امتیاز
    12

سلام

من با یکی از بهترین و عزیزترین دوستام (دختر) از همین انجمن آشنا شدم و تلفنی هم درارتباطیم

اما موضوع اینه وقتی با کسی از طریق نت آشنا میشی هیچوقت کامل به حرفاش اعتماد نکن، حالا چه دختر باشه چه پسر، مخصوصا اگه هنوز از نزدیک ندیدیش

پس به نظر من بعد از یک سال و نیم اگه شماره هم بدی اشکال نداره، (مامانت درجریان باشن) اما حواست باید بیشتر از ارتباط با یه دوست معمولی جمع باشه
    امضای ایشان

10. 4 کاربران زیر از naghme بابت این پست مفید تشکر کرده اند

11. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12535
    تشکـر
    98
    تشکر شده 88 بار در 48 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : جلب نظر مادر

قبل از دادن شماره به مامانت بگو.میخای اول شماره مامانت رو بده بعدا که مامانت مطمین شد بگو شماره مو عوض کردم و شماره خودتو بده.ولی توی زندگیت به هیچ کس کاملا اعتماد نکن

12. 2 کاربران زیر از مادرانه بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد