نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: رفتار مشکوک خواهر و خواستگارم

1270
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12739
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

رفتار مشکوک خواهر و خواستگارم

من واقعا یه مدت دوست دارم برم پیش یه مشاور اما واقعا نمیدونم کجا باید برم
    خاستگار من همکار خواهرم هست واسه همین خیلی با هم راحت هستن منم با این موضوع اولا مشکلی نداشتم اما الان میبینم اول از وقتی شوهر خواهرم رو این پسره حساس شد خواهرم ازش مخفی میکرداگه اون ما رو میاورد خونه. اما الان میبینم هم پسره هم ابجیم خیلی وقتا از منم پنهان میکنن با اینکه کار خواهرم دیگه اونجا نیست اما خیلی وقتا میاره میرسونتش و به منم نمیگن نمیدونم باید چیکار کنم تا حالا خودمو زدم به بیخیالی اما امشب واقعا خواب نمیرم از فکر:-(

2. کاربران زیر از Tanhaaaa بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : رفتار مشکوک خواهر و خواستگارم

نقل قول نوشته اصلی توسط Tanhaaaa نمایش پست ها
    من واقعا یه مدت دوست دارم برم پیش یه مشاور اما واقعا نمیدونم کجا باید برم
    خاستگار من همکار خواهرم هست واسه همین خیلی با هم راحت هستن منم با این موضوع اولا مشکلی نداشتم اما الان میبینم اول از وقتی شوهر خواهرم رو این پسره حساس شد خواهرم ازش مخفی میکرداگه اون ما رو میاورد خونه. اما الان میبینم هم پسره هم ابجیم خیلی وقتا از منم پنهان میکنن با اینکه کار خواهرم دیگه اونجا نیست اما خیلی وقتا میاره میرسونتش و به منم نمیگن نمیدونم باید چیکار کنم تا حالا خودمو زدم به بیخیالی اما امشب واقعا خواب نمیرم از فکر:-(
    دوست عزیز برای مشاوره میتونید با شماره های اول سایت مشاوره تلفنی/حضوری انجام بدید

ولی در مورد خواهرتون باید بگم ایشون اونقدر عاقل و بالغ هستند که بتونن در مورد این جور مسایل با احتیاط رفتار کنن

ولی شما به عنوان یک خواهرش میتونید در موقعیت مناسبی در این مورد به ایشون گوشزد کنید

و یا در این مورد با فردی معتمد و قابل اعتماد مشورت کنید تا بتونه با خواهرتون صحبت کنه

وگرنه بیشتر از حد صحبت نمیتونید ایشون رو نصیحت کنید
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد