نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

موضوع: سیگار کشیدن مرد

3296
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12485
    تشکـر
    210
    تشکر شده 88 بار در 48 پست
    میزان امتیاز
    10

Question سیگار کشیدن مرد

همسرم از دوران مجردیش بدلیل داشتن رفقای سیگاری گاهی سیگار میکشید
    وقتی با هم رابطه دوستی برقرار کردیم یعنی توی سن 20 سالگی میگفت که از سیگار بدش نمیاد ولی چون من مخالف شدید بودم نمیکشید و میدونست که شرط من برای ازدواج اینه که اهل دود نباشه
    بعد از ازدواج گاهی اوقات میومد خونه بوی قلیون میداد و میگفت که با همکارام کشیدم که باز من مخالفت شدید میکردم بعد یه مدت چون دیدم 2 هفته یکبار قلیون میکشه دیگه خیلی باهاش بحث نمیکردم
    بعد از قلیون حالا رسیده به سیگار
    توی هفته 2بار میکشید و با هر ترفندی یکاری میکرد که من نفهمم ولی الان کار بجایی رسیده که هر وقت بحثمون میشه میره بیرونو سیگار میکشه و وقتی باهاش قهرم خیلی بدتر میکنه
    حالا من سوالم اینه بنظر شما من به باباش بگم؟ چون همسرم خیلی از باباش حساب میبره البته خود پدرش هم سیگاریه ولی میگم شاید از باباش بترسه یا به پدر خودم بگم؟
    چون من اصلا نمیتونم این رفتارشو تحمل کنم
    و اینکه از طرفی هم میترسم به باباش بگم راه رو برای دخالتهای بعدیه باباش تو زندگیمون باز کنم
    چون باباش تا قبل هم خیلی تو زندگیمون دخالت میکرده
    جهت اطلاع ما 2 سال و نیم ازدواج کردیم
    27 سالمونه
    ویرایش توسط mahtab1366 : 02-22-2015 در ساعت 03:23 PM
    امضای ایشان
    در مقایسه با انسانهای سخت و روزهای سخت
    این
    انسانهای سختن که میمونن
    نه روزهای سخت

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7493
    تشکـر
    9
    تشکر شده 11 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : سیگار کشیدن مرد

منم 27 سالمه و 2 سالو نیمه ازدواج کردم. شرایط شمارو داشتم و گفتم. تازه پدرشوهرم سیگاری نیست. و کمکم که نکردن هیچ تازه خودمم خراب کردم. شوهرم قول داد ولی کارشو ادامه داد. چون تا خودش نخواد نمیشه. و میگه من لذت می برم با اینکه می دونه من چقدر حساسم.
    شاید محبت زیاد و به روی خود نیاوردن موثر باشه و این که بعد مدتی بشینی و باهاش منطقی حرف بزنی.
    هرچند که شوهر من کار خودشو می کرد. تو باید بتونی که خودتو بزنی به بی خیالی تا اون جری نشه و طوری رفتار کنی که انگار اعتماد داری که شوهرت دیگه این کارو نمیکنه. حتی اگر بو می داد به روش نیار چون با برخورد غیر منطقی و عصبانیت و گفتن به خونواده ها کمتر که نه بیشتر میشه. و فک میکنه تو آبروشو پیش پدرش بردی. اگر هم خواستی بگی قبلش بهش بگو مجبور میشم خونواده ها رو در جریان بذارم و عواقبشم بگو.

3. 2 کاربران زیر از ایشتار بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

نقل قول نوشته اصلی توسط mahtab1366 نمایش پست ها
    همسرم از دوران مجردیش بدلیل داشتن رفقای سیگاری گاهی سیگار میکشید
    وقتی با هم رابطه دوستی برقرار کردیم یعنی توی سن 20 سالگی میگفت که از سیگار بدش نمیاد ولی چون من مخالف شدید بودم نمیکشید و میدونست که شرط من برای ازدواج اینه که اهل دود نباشه بعد از ازدواج گاهی اوقات میومد خونه بوی قلیون میداد و میگفت که با همکارام کشیدم که باز من مخالفت شدید میکردم بعد یه مدت چون دیدم 2 هفته یکبار قلیون میکشه دیگه خیلی باهاش بحث نمیکردم بعد از قلیون حالا رسیده به سیگار توی هفته 2بار میکشید و با هر ترفندی یکاری میکرد که من نفهمم ولی الان کار بجایی رسیده که هر وقت بحثمون میشه میره بیرونو سیگار میکشه و وقتی باهاش قهرم خیلی بدتر میکنه حالا من سوالم اینه بنظر شما من به باباش بگم؟ چون همسرم خیلی از باباش حساب میبره البته خود پدرش هم سیگاریه ولی میگم شاید از باباش بترسه یا به پدر خودم بگم؟چون من اصلا نمیتونم این رفتارشو تحمل کنمو اینکه از طرفی هم میترسم به باباش بگم راه رو برای دخالتهای بعدیه باباش تو زندگیمون باز کنم
    چون باباش تا قبل هم خیلی تو زندگیمون دخالت میکرده جهت اطلاع ما 2 سال و نیم ازدواج کردیم27 سالمونه
    درسته که سیگار کشیدن برای شما غیرقابل قبوله ولی اونقدر حاد نیست که شما پای خانواده ایشون رو به میون بیارید ...

بهتره در فرصتی مناسب با همسرتون در این مورد صحبت کنید به هرحال ترک کردن این سیگار نیاز به اراده ایشون داره

و اینکه ایشون اگر در خونه سیگار بکشه بهتر از اینه که بیرون از خونه همراه رفقا چنین کاری رو انجام بده و خطراتی رو در این بین متوجه خودش کنه
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

5. کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

e.v

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12485
    تشکـر
    210
    تشکر شده 88 بار در 48 پست
    میزان امتیاز
    10

جالبه که شرایطمون مثل هم عزیزم
    به باباش نگفتم
    خودشم سیگاری نیس که همیشه بکشه وقتی باهاش قهر میکنم لج میکنه با من میره سیگار میکشه یعنی نقطه ضعفمو پیدا کرده
    نقل قول نوشته اصلی توسط ایشتار نمایش پست ها
    منم 27 سالمه و 2 سالو نیمه ازدواج کردم. شرایط شمارو داشتم و گفتم. تازه پدرشوهرم سیگاری نیست. و کمکم که نکردن هیچ تازه خودمم خراب کردم. شوهرم قول داد ولی کارشو ادامه داد. چون تا خودش نخواد نمیشه. و میگه من لذت می برم با اینکه می دونه من چقدر حساسم.
    شاید محبت زیاد و به روی خود نیاوردن موثر باشه و این که بعد مدتی بشینی و باهاش منطقی حرف بزنی.
    هرچند که شوهر من کار خودشو می کرد. تو باید بتونی که خودتو بزنی به بی خیالی تا اون جری نشه و طوری رفتار کنی که انگار اعتماد داری که شوهرت دیگه این کارو نمیکنه. حتی اگر بو می داد به روش نیار چون با برخورد غیر منطقی و عصبانیت و گفتن به خونواده ها کمتر که نه بیشتر میشه. و فک میکنه تو آبروشو پیش پدرش بردی. اگر هم خواستی بگی قبلش بهش بگو مجبور میشم خونواده ها رو در جریان بذارم و عواقبشم بگو.
    امضای ایشان
    در مقایسه با انسانهای سخت و روزهای سخت
    این
    انسانهای سختن که میمونن
    نه روزهای سخت

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12303
    تشکـر
    1
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط mahtab1366 نمایش پست ها
    جالبه که شرایطمون مثل هم عزیزم
    به باباش نگفتم
    خودشم سیگاری نیس که همیشه بکشه وقتی باهاش قهر میکنم لج میکنه با من میره سیگار میکشه یعنی نقطه ضعفمو پیدا کرده
    حس میکنم بهتره بجای اینکه عس العمل منفی نشون بدی که به عنوان نقطه ضعفت استفاده کنه، رفتار یرد و ناراحت نشون بده و با سردی تهدید به کم شدن رابطه عاطفی کن تا بجای لجبازی به رفتارش فکر کنه.در ضمن با نظر آقا فرخ هم موافقم زیاد بزرگش نکنید

8. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14313
    تشکـر
    18
    تشکر شده 70 بار در 55 پست
    میزان امتیاز
    9

سلام خوب قهر نکنین که بره سیگار بکشه
    نمیدنم این سیگارقراره چی رو تغییر بده

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)