نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: ناتوان بودن طرفین در ارضای جنسی

1444
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12841
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

ناتوان بودن طرفین در ارضای جنسی

سلام بچه ها وقتتون بخیر
    من عضو جدید این سایت هستم ... خیلی وقته یه مشکلی با همسرم عزیزتر از جانم دارم که خوب فرصت نمیشده(یا روم نمیشده) این مشکل رو حل کنم . با این سایت آشنا شدم و دیدم چقدر دوستان مخلصانه به دوستاشون کمک می کنن . منم دیدم کجا از این جا بهتر

بچه ها خانواده خانم من زنهاشون همشون سرد مزاج هستن و زیاد اهل هم بستر شدن نیستن و خانم من هم که خوب نسبت به اونها گرم مزاج تر هست زیاد ترقیبی به هم بستر شدن نداره.
    نمیخوام زیاد جملاتم طولانی بشه اما من و اون به گفته خودمون هنوز راه حل خوبی برای ارضا کردن جسمی همدیگه نداریم ببخشید که من اینقدر بی پرده صحبت می کنم اما تو این مسئله من به نظر خودم و به خاطر سرد مزاجی همسرم کارم سختره و نمیتونم همسرم رو ازین موضوع راضی نگه دارم.
    من خودم آدم گرم مزاجی هستم و اگر شرایط روحی و جسمیم خوب باشه هر روز هم شاید حاضر به هم بستر شدن با همسرم باشم اما همسرم با بهانه یا شایدم نمیشه گفت بهانه اما چون سرد مزاج هست راهت با این قضیه کنار نمیاد و من موقع های بسیاری هست ازش نه ، آماده نیستم ، خستم ، حوصله ندارم میشنوم و اکثر اوقات بخاطر این موضوع تکرار میشه
    و من متاسفانه به خاطر این نه هایی که شنیدم بعضی اوقات مجبور به خود ارضایی می شم که حداقل ذهنم از این حالت آلوده بیرون بیاد
    خوب کلیت مشکل من این هست که من چند بار از خانمم شنیدم که خوب کارم را شاید توی بستر به صورت کامل بلد نیستم و بارها به من چیزی که از من میخواد رو توضیح میده اما میگه با این توضیح من دیگه چون من به تو گفتم چیکار کنی دیگه لذتی برای من نداره ...
    متاسفانه این مشکل ما داره روز به روز باعث دوری ما میشه و متاسفانه فقط در چارچوب بستر دیگه نیست ... چون هیچ کدوم از هم بستری با هم با رضایت کامل از تخت بیرون نمیایم این نا هماهنگی و ضربه جسمی توی بقیه قسمتهای زندگی هم تاثیر منفی گذاشته و کلا الان چند وقتی هست جفتمون عصبی هستیم و گاه گاهی مشاجره می کنیم که البته بعد از مشاجره می فهمیم که چه اشتباه بچه گانه ای باعث شروع بحث و دعوا شده .... من خودم را تو این قضیه مقصر می دونم اما این رو هم می دونم که خانم من زن سرسختی هست و به راحتی در این مورد نرم و آماده برای همبستری نمیشه.
    اگر اطلاعات دیگه ای خواستین در خدمت هستم

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12454
    تشکـر
    4
    تشکر شده 32 بار در 23 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : ناتوان بودن طرفین در ارضای جنسی

تاحالا کتابی در این مورد مطالعه کرده و یا به روانشناس یا روانپزشک مراجعه کرده این؟
    البته در مورد روابط جنسی بهتر است به روان کاو و یا س.ک.س.ولوژیست مراجعه کنید.

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    3829
    تشکـر
    954
    تشکر شده 1,186 بار در 691 پست
    میزان امتیاز
    11

پاسخ : ناتوان بودن طرفین در ارضای جنسی

نقل قول نوشته اصلی توسط amirahani نمایش پست ها
    سلام بچه ها وقتتون بخیر
    من عضو جدید این سایت هستم ... خیلی وقته یه مشکلی با همسرم عزیزتر از جانم دارم که خوب فرصت نمیشده(یا روم نمیشده) این مشکل رو حل کنم . با این سایت آشنا شدم و دیدم چقدر دوستان مخلصانه به دوستاشون کمک می کنن . منم دیدم کجا از این جا بهتر
    بچه ها خانواده خانم من زنهاشون همشون سرد مزاج هستن و زیاد اهل هم بستر شدن نیستن و خانم من هم که خوب نسبت به اونها گرم مزاج تر هست زیاد ترقیبی به هم بستر شدن نداره.
    نمیخوام زیاد جملاتم طولانی بشه اما من و اون به گفته خودمون هنوز راه حل خوبی برای ارضا کردن جسمی همدیگه نداریم ببخشید که من اینقدر بی پرده صحبت می کنم اما تو این مسئله من به نظر خودم و به خاطر سرد مزاجی همسرم کارم سختره و نمیتونم همسرم رو ازین موضوع راضی نگه دارم.من خودم آدم گرم مزاجی هستم و اگر شرایط روحی و جسمیم خوب باشه هر روز هم شاید حاضر به هم بستر شدن با همسرم باشم اما همسرم با بهانه یا شایدم نمیشه گفت بهانه اما چون سرد مزاج هست راهت با این قضیه کنار نمیاد و من موقع های بسیاری هست ازش نه ، آماده نیستم ، خستم ، حوصله ندارم میشنوم و اکثر اوقات بخاطر این موضوع تکرار میشهو من متاسفانه به خاطر این نه هایی که شنیدم بعضی اوقات مجبور به خود ارضایی می شم که حداقل ذهنم از این حالت آلوده بیرون بیاد
    خوب کلیت مشکل من این هست که من چند بار از خانمم شنیدم که خوب کارم را شاید توی بستر به صورت کامل بلد نیستم و بارها به من چیزی که از من میخواد رو توضیح میده اما میگه با این توضیح من دیگه چون من به تو گفتم چیکار کنی دیگه لذتی برای من نداره ...متاسفانه این مشکل ما داره روز به روز باعث دوری ما میشه و متاسفانه فقط در چارچوب بستر دیگه نیست ... چون هیچ کدوم از هم بستری با هم با رضایت کامل از تخت بیرون نمیایم این نا هماهنگی و ضربه جسمی توی بقیه قسمتهای زندگی هم تاثیر منفی گذاشته و کلا الان چند وقتی هست جفتمون عصبی هستیم و گاه گاهی مشاجره می کنیم که البته بعد از مشاجره می فهمیم که چه اشتباه بچه گانه ای باعث شروع بحث و دعوا شده .... من خودم را تو این قضیه مقصر می دونم اما این رو هم می دونم که خانم من زن سرسختی هست و به راحتی در این مورد نرم و آماده برای همبستری نمیشه.اگر اطلاعات دیگه ای خواستین در خدمت هستم
    این مشکل بسیاری از خانواده های سنتی و ایرانیه چون هنوز هم روابط جنسی رو در زندگی جدی نمیگیرن

و به نوعی غریبانه باهاش برخورد میکنن و شاید فردی مثل خانم شما با دیدی بد و سرد با این موضوع رشد میکنه

و تاثیرش رو الان هر دوی شما در زندگی مشترک احساس میکنید

به همین خاطر بهتره در این مورد با مشاوری مجرب مشورت کنید یک روانشناس/س.ک.س تراپیست که بتونه بررسی کنه

ایا به این خاطر همسرتون نسبت به مسایل جنسی سرد هست و یا از نظر جنسی و روانشناختی ؟

از نظر جنسی اختلالات هورمونی تاثیر زیادی روی این حس در فرد داره که میتونید دلیل رو بررسی و درمان کنید

گاهی استرس و اضطراب انجام چنین کاری که ریشه در مورد بالا که گفته شد داره که باید ساختار چنین تفکری شکسته بشه

در این مورد میتونید با این شماره مشاوره تلفنی داشته باشید
    021-22354282
    021-88422495
    021-88472864
    امضای ایشان
    خدا آن حس زيباييست كه در تاريكي صحرا
    زمانيكه هراس مرگ ميدزدد سكوتت را
    يكي همچون نسيم دشت مي گويد
    كنارت هستم اي تنها...

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)