نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: هیچی یادم نمیمونه

1054
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    281
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

Angry هیچی یادم نمیمونه

.من اصلادوس ندارم فکرکنم درهیج موردی حتی ازفکرکردنهای ساده فرارمیکنم نمیتونم هیج کاری روبیشترازدوسه باریادوسه روزمداوم انجام بدم وانگارفراموش میکنم داشتم اون کاروانجام میدادم براهمین هیجی عادتم نمیشه نمیتونم تمرکزکنم خصوصادرموردحرفای دیگران هیچ حرفی ازدیگران یادم نمیمونه براهمین دایره لغاتم خیلی کمه انگاربهم دستورداده شده گوش نکنم نبینم فک نکنم میخام همه جیزموفراموش کنم مخصوصا گذشتموتاحدی که تمایل ندارم یکساعت پیشموبه یادخودم بیارم یادیروزمویااین هفتموسالهای زیادیه اینجوریم نمیدونم مشکلم جیه لطفاراهنماییم کنید

2. کاربران زیر از رامتین بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    46
    تشکـر
    391
    تشکر شده 145 بار در 81 پست
    میزان امتیاز
    11

پاسخ : نمیدونم چمه...کمک

نقل قول نوشته اصلی توسط رامتین نمایش پست ها
    .من اصلادوس ندارم فکرکنم درهیج موردی حتی ازفکرکردنهای ساده فرارمیکنم نمیتونم هیج کاری روبیشترازدوسه باریادوسه روزمداوم انجام بدم وانگارفراموش میکنم داشتم اون کاروانجام میدادم براهمین هیجی عادتم نمیشه نمیتونم تمرکزکنم خصوصادرموردحرفای دیگران هیچ حرفی ازدیگران یادم نمیمونه براهمین دایره لغاتم خیلی کمه انگاربهم دستورداده شده گوش نکنم نبینم فک نکنم میخام همه جیزموفراموش کنم مخصوصا گذشتموتاحدی که تمایل ندارم یکساعت پیشموبه یادخودم بیارم یادیروزمویااین هفتموسالهای زیادیه اینجوریم نمیدونم مشکلم جیه لطفاراهنماییم کنید
    سلام
    به مشاور خوش اومدین
    سن و شغل و تحصیلاتتون رو هم بهمون میگین؟ ...
    چرا دوست نداری فکر کنی؟
    بعد چجوری دستور داده شده؟
    تا حالا شده صداهایی هم در این زمینه بشنوید؟
    بعد بنظرتون کی این دستورو بهتون میده؟ بعد می بینینش هم یا فقط صداشو میشنوی؟ بعد چی میگن؟ ...

4. کاربران زیر از Moshaver بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد