نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7

موضوع: سرد مزاجی شوهر

3072
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12921
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سرد مزاجی شوهر

من با همسرم حدود 9 ماه میشه که ازدواج کردیم، همسر من خیلی سرد مزاجه و این مشکل همسرم منو خیلی آذار میده، یعنی تا من نرم سمتش اصلا سمتم نمیاد، تازه بعضی وقتا هم مایل به انجام نمیشه و من با کمر درد و گریه میخوابم
    من گرم مزاج هستم و سردی همسرم خیلی آذارم میده
    از نظر محبت و ابراز احساس هیچی برام کم نمیذاره............
    من و همسرم با هم دوست بودیم و ازدواج کردیم و واقعا عاشق هم هستیم ، خیلی خیلی مرد با محبتیه
    دقیقا 1 سال نامزد بودیم تو این دوران هیچ رابطه ای با هم نداشتیم
    لازمه اینم بگم که همسر من چند وقتی تو کشور ترکیه زندگی کرده بوده (دوران مجردی)، و با اینکه این موضوع خیلی آذارم میده که بگم ولی با دوست دختر قبلیشم رابطه جنسی داشته ولی خیلی کم (یعنی قبلا تجربه رابطه جنسی رو داشته)
    من باید چیکار کنم که این مشکل از زندگیمون بره بیرون؟ جالبیش اینه که از نظر اون اصلا مشکل نیست
    ما الان تازه عروس و دامادیم ولی به جرات میتونم بگم 2 هفته 1بار با هم رابطه جنسی داریم
    ممنون میشم کمکم کنید

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : سرد مزاجی شوهر

نقل قول نوشته اصلی توسط رویا مسعود نمایش پست ها
    من با همسرم حدود 9 ماه میشه که ازدواج کردیم، همسر من خیلی سرد مزاجه و این مشکل همسرم منو خیلی آذار میده، یعنی تا من نرم سمتش اصلا سمتم نمیاد، تازه بعضی وقتا هم مایل به انجام نمیشه و من با کمر درد و گریه میخوابم
    من و همسرم با هم دوست بودیم و ازدواج کردیم و واقعا عاشق هم هستیم ، خیلی خیلی مرد با محبتیه
    لازمه اینم بگم که همسر من چند وقتی تو کشور ترکیه زندگی کرده بوده (دوران مجردی)، و با اینکه این موضوع خیلی آذارم میده که بگم ولی با دوست دختر قبلیشم رابطه جنسی داشته ولی خیلی کم (یعنی قبلا تجربه رابطه جنسی رو داشته)
    من باید چیکار کنم که این مشکل از زندگیمون بره بیرون؟ جالبیش اینه که از نظر اون اصلا مشکل نیست
    ما الان تازه عروس و دامادیم ولی به جرات میتونم بگم 2 هفته 1بار با هم رابطه جنسی داریم
    ممنون میشم کمکم کنید
    راستش زن و مرد ممکنه تحت تاثیر مشکلات روانی و یا جسمی قرار بگیرند و این مشکلات روی روابط جنسیشون تاثیرگذار بشه

بطور مثال افسردگی و یا استرس و یا مشکلات ترشح هورمون های جنسی یکی از این عوامل هستند

بسیاری از مردانی که با بی‌میلی جنسی مراجعه می‌کنند، وقتی با دقت بیشتری بررسی می‌شوند، گاه به اختلال جنسی هم‌زمان دیگری مبتلا هستند.

به‌عنوان نمونه، مردانی که به ناتوانی جنسی و اختلال در نعوظ دچار هستند، در صورتی که برای درمان آن اقدام نکنند، به تدریج میل و رغبت خود را به روابط زناشویی از دست می‌دهند.

ناسازگاری‌‌های زناشویی نیز از علل دیگری است که ممکن است باعث مهار و سرکوب میل‌جنسی در مردان شود. این نوع بی‌میلی جنسی،

ثانویه به سایر مشکلات و اختلال‌های خارج از بستر، رخ می‌دهد.
    انواع و اقسام استرس‌ها نیز از دیگر علل مهم کاهش میل جنسی در مردان به شمار می‌روند. استرس‌های شغلی،اختلال‌های خواب،

استرس تولد فرزند ناخواسته، استرس‌های اقتصادی و نظایر اینها فرد را به بی‌میلی جنسی دچار می‌کند. گاهی اوقات، بی‌میلی جنسی در مردان، ثانویه به بی‌میلی جنسی همسران آنهاست.

ناهماهنگی در مسایل جنسی زن و شوهر از جمله مواردی است که باید با مشاوره به موقع زوجین به رفع یا کاهش آن اقدام کرد.

مصرف برخی داروها، سیگار، الکل و مواد مخدر از دیگر علل ابتلا به بی‌میلی جنسی در مردان است. افزایش سن از جمله علل دیگری است

که به‌طور طبیعی باعث کاهش تدریجی میل جنسی در مردان می‌شود.

باید توجه داشت که آراستگی و توجه زنان به ظاهر خود نقش عمده‌ای در میزان تمایلات جنسی همسران آنها دارد.

بدیهی است که سائقه جنسی، مانند اشتها به غذا خوردن، تابع برخی ویژگی‌های ظاهری زوجین است

و همچنان که رنگ، بو، طعم و ظرف غذا در افزایش اشتها نقش مهمی دارد، توجه زنان به ظاهر و پوشش خود نیز در میزان تمایلات شوهران آنها اثرگذاراست.

درمان باید به‌موقع باشد
    علل بی‌میلی جنسی در مردان هرچه که باشد نیازمند بررسی و درمان به‌موقع است. بی‌میلی‌های جنسی در مردان را به خوبی می‌توان با شناسایی و رفع علل زمینه‌ساز آن درمان کرد.

نکته مهم در درمان بی‌میلی جنسی مردان این است که مبتلایان به بی‌میلی جنسی نباید خودسرانه به دارودرمانی اقدام کنند

زیرا علاوه بر عوارضی که این‌گونه داروها در صورت مصرفی بی‌رویه دارند، گاه به علت بی‌توجهی به منشأ بی‌میلی جنسی بی‌اثر خواهند بود

یا به‌صورت مقطعی اثر می‌کنند. نکته مهم دیگر این‌که فرد مبتلا به بی‌میلی جنسی نباید به این اختلال، بی‌توجه باشد

زیرا ترک یا کاهش روابط زناشویی به علت این اختلال، شدت بی‌میلی جنسی را افزایش می‌دهد و فرد را در آینده به بحران‌های جدی زندگی زناشویی دچار می‌کند.

فردی که دچار یک چنین اختلالی باشد، به برقراری رابطه جنسی تمایل دارد، اما مشکلاتی را در زمینه برقراری رابطه جنسی احساس می کند

و متاسفانه در تحریک شدن برای ادامه کار دچار مشکل می شود.

این اختلال پیش تر به عنوان تمایل پایین در خانم ها و سستی در آقایون نام گرفته بود، اما این روزها با پیشرفت علم این مشکل را به این صورت مورد بررسی قرار نمی دهند.

ضعف جنسی اکنون به عنوان عدم قابلیت نعوذ شناخته شده و سرد مزاجی در حال حاضر به عنوان مشکل در زمینه برانگیختگی و اشتیاق و اضطراب معنا پیدا می کند.

ملاحظات
    ضعف جنسی موقتی به طور تقریبی در حدود ۵۰% از مردان اتفاق می افتد و ضعف جنسی مزمن از هر ۸ نفر یک نفر را به خود مبتلا می سازد

که این نوع اختلالات با بالا رفتن سن در آقایون افزایش پیدا می کند.

در حدود ۵۲ درصد از آقایون بین ۴۰ تا ۷۰ سال هم حدود متفاوتی از کم کاری و یا عدم توانایی در حفظ نعوذ را شاهد هستند.

ضعف جنسی را می توان در دو گروه اولیه و ثانویه طبقه بندی نمود. آقایونی که دارای ضعف جنسی اولیه می باشند،

هیچ گاه آنقدر نعوذ نمی شوند که بتوانند رابطه جنسی برقرار کنند.

در ضعف جنسی نوع دوم، حالت نعوذ پس از یک دوره نرمال از بین می رود. این امر به طور مکرر اتفاق می افتد

بجز مواقعی که بیماری و یا جراحت خاصی صورت بپذیرد.

راه درمان ضعف جنسی نوع دوم قدری راحت تر است چراکه بیمارن قبلاً تجربه عملکرد عادی آلت را داشته اند.

برای نعوذ چند فاکتور مورد نیاز است:
    - ایجاد علاقه و تمایل ذهنی
    - عملکرد نرمال هورمون ها از جمله غده هیپوفیز
    - تستسترون کافی

ذخیره غنی خونی در اندام تناسلی مردان:
    انزال زودرس (زمانیکه ارگاسم خیلی پیش از موقع نرمال حاصل می شود) چیزی جدای ضعف جنسی است و زوجین برای درمان این بیماری باید با پزشک متخصص مشورت کنند.

ناباروری در آقایون نیز جدای مقوله ضعف جنسی است. مردی که نمی تواند حالت نعوذ را حفظ کند، ممکن است هیچ مشکلی در بارور کردن همسر خود نداشته باشد.

مرد نابارور می تواند به راحتی یک نزدیکی کاملاً طبیعی داشته باشد، اما نمی تواند همسر خود را بارور کند.

این بیماری می تواند از آغاز و یا پس از تجربه ی دوره ای معین در فرد ایجاد شود. ممکن است به مرور زمان بر شدت آن افزوده شود و یا ممکن است

به طور ناگهانی ایجاد شده و خود را به شکل ضعف کلی و یا جزئی جنسی نشان دهد. دلایل بیماری می تواند عوامل مختلف جسمی، روانی و یا هر دو باشد.

فاکتورهای احساسی برون فردی (مشکلات زناشویی، عدم وجود اعتماد میان دو طرف) و یا درون فردی (مانند افسردگی،

احساس ترس و گناه، وجود آسیب های جنسی در گذشته و غیره) باشد.

دلایل جسمانی هم می تواند شامل مواردی از قبیل مصرف مواد مخدر (نظیر: الکل، نیکوتین، نارکتین، قرص های روان گردان) و داروهای ضد افسردگی، آنتی هیستامین و سایر داروها باشد.

پروستات، جراحی عروق، وجود مشکل در سیستم تنفسی، اختلال غدد مترشحه ماند تیروئید و غدد فوق کلیوی، اختلالات عصبی

که به دلیل آسیب های گذشته ایجاد شده باشند

(مانند آسیب ستون مهره ها و نخاع) و بیماری هایی نظیر دیابت، تصلب بافت ها،

تومور و گاهی سفلیس و کمبود هورمونهایی ماند تستسترون و آندروژن از جمله سایر دلایل بروز این بیماری قلمداد می شوند.

ضعف جنسی را معمولاً می توان در ۴ گروه متفاوت طبقه بندی نمود:
    - اختلال در امیال جنسی
    - اختلال در نعوذ
    - اختلال در ارگاسم
    - اختلال درد جنسی.

اختلال در تمایل جنسی و یا کاهش شهوت به واسطه کاهش میزان تستسترون و یا آندروژن به وجود می آید.

سایر موارد می توانند شامل عوامل ذیل باشند: افزایش سن، خستگی، تحت درمان بودن، حاملگی، و یا موارد روانی مانند افسردگی و اضطراب اشاره کرد.

دلایل رایج ضعف جنسی
    - استفاده از داروهای خاص به ویژه داروهای ضد افسردگی
    - استعمال دخانیات
    - فشارخون بالا
    - اختلالات هورمونی که به واسطه بیماری هایی نظیر دیابت، زخم کبد، که بیشتر در الکلی ها بوجود می آید.
    - مشکلاتی در مورد گردش خون، تصلب شرائین، کم خونی و جراحی های عروقی
    - مشکلات عصب شناختی از جمله وجود بیماری های مختلف، آسیب های بدنی، جراحت
    - مشکلات مربوط به دستگاه ادراری از جمله درآودن پروستات و یا پرتودرمانی
    - کاشت آلت و یا جایگزین سازی آن که به طور مناسب واکنش نشان ندهد
    - افسردگی، اضطراب، خستگی، استرس، ترس، شکست
    - داروهای روان گردان، الکل

مشکلات روانی قدیمی
    اختلال در ارگاسم که می تواند هم خانم ها و هم آقایون را تحت تاثیر قرار دهد، به این شکل است که ارگاسم یا اصلا وجود ندارد و یا در آن تاخیر زیادی دیده می شود.

اختلال درد هم در خانم ها خیلی بیش از آقایون شایع می باشد و با نام مقاربت دردناک شناخته می شود. واژینیسم که همان گرفتگی عضلات واژن می باشد،

نوعی اسپاسم ناخاسته است می تواند از وجود نزدیکی ممانعت اجاد کند. مقاربت دردناک نیز به دلیل عدم وجود ترشح روان کننده به میزان کافی در خانم ها ایجاد شود که دلیلش شیر دهی،

استفاده از ژل ها و کرم های ضد بارداری و ضد پیری، و یا ترس و اضطراب است. گرفتگی عضلات مهبل می تواند به دلیل جراحات جنسی مانند تجاوز، زنا و ارتباط جنسی نامشروع ایجاد شود.

ضعف جنسی در سال های جوانی بیش از هر زمان های دیگری شیوع پیدا می کند و بیشتر میان افراد بیست تا سی ساله رواج دارد. بیماری به تریج با افزیش سن از میان رفته و مجدداً در سنین سالخوردگی بروز می کند.
    ریسک ابتلا به بیماری در برخی شرایط خاص مانند وجود بیماری دیابت، اختلال وابسته به انحطاط سلول های عصبی، بیماری های روانی مزمن، استفاده از الکل، مواد مخدر، عدم توانایی در خفظ ارتباط طولانی مدت، ناهماهنگی مزمن با شریک جنسی فعلی از جمله آنها می باشد.

پیشگیری
    والدین باید بدانند که از همان آغاز باید در مورد مسائل جنسی با کودکان خود دقیق و صادق برخورد کنند.
    این امر سبب می شود که آنها در بزرگسالی دچار مشکلاتی نظیر اضطراب و عادات ناپسند
    احساسی نشوند.

به هر روی پیش از استفاده از هر گونه درمانی چه خودتان قرص ها را تجویز کنید و چه به پزشک مراجعه کرده و از او کمک بگیرید،

باید دستورالعمل و اثرات جانبی دارو را به دقت مطالعه کنید. باید توجه داشته باشید که محدود کردن و قطع مصرف مواد مخدر، دخانیات و الکل به تقویت قوای جنسی کمک چشمگیری می کنند.

همچنین زوج هایی که ارتباط خوبی با هم دارند و در مورد مسائل مختلف با هم به بحث و گفتگو می نشینند، شانس بیشتری در غلبه به این بیماری دارند.

افرادی هم که قبلاً تجربه آسیب های جنسی را در زندگی خود داشته اند، باید پیش از برقراری رابطه، در کلاس های گروهی و فردی مشاوره خانواده شرکت کنند تا بتوانند با کسانی که به دلخواه خود انتخاب می کنند، رابطه جنسی برقرار کرده و از این رابطه لذت ببرند.

درمان
    به هر حال پزشکان شیوه های درمانی متفاوتی را برای از بین بردن این بیماری در نظر دارند
    که بسته به آزمایش های گوناگون و شدت بیماری انواع مختلف آنرا تجویز میکنند. در این میان بیمار وظیفه دارد که تاریخچه کلی بیماری خود را برای پزشک خود شرح داده
    و هم خانم و هم آقا مورد معاینه پزشک قرار بگیرند.

نوع درمان بر اساس دلیل ایجاد ضعف جنسی معین می گردد. دلایل ارگانیک که قابل معاینه می باشند، هم از طریق دارو و هم از طریق جراحی قابل درمان می باشند.
    از جمله دارو هایی که اثر بسزایی دارند می توان به ویاگرا اشاره کرد. این دارو جریان خون را در رگ ها افزایش می دهد

و سبب می شود که خونی که در آلت جریان دارد نیز چرخه تند تری را پیدا کند. آقایونی که از داروی های قلب استفاده می کنند

و یا مبتلا به بیماری هایی در زمینه تصلب شرائین هستند باید در مصرف این دارو احتیاط کرده و قبل از مصرف حتماً با پزشک خود مشورت کنند.

کمبود تستسترون و استروژن نیز با قرص ها و کرم های موضعی قابل درمان می باشند.

تحریک ذهنی و سایر شیوه های تمرکز روانی نیز می توانند اثر بسزایی در پروسه تسریع درمان ضعف جنسی بر روی بیماران داشته باشند.

برخی از زوجین نیز باید با هم در کلاس های مشاوره شرکت کنند تا به مشکل اصلی خود پی ببرند.

برای از میان برداشتن اضطراب، ترس، استرس و تمایل به بازداری احساسات نیز با چند جلسه مشاوره قابل حل خواهد بود.

برخی از انواع ضعف های جنسی نیز با دارو و یا جراحی قابل حل نمی باشند. البته مصرف داروهای مختلف می توانند

تا حدودی به افراد کمک کرده و ضعف آنها را بهبود بخشد. در برخی موارد نادر ضعف جسمانی سبب ایجاد ناباروری در مردان و نازایی در خانمها می شود.

ضعف جنسی که به دلیل ترس از ابتلا به بیماری های ناخواسته جنسی ایجاد میشود

باید از مواد محافظ در رابطه جنسی استفاده شود. در این موارد استفاده از مشروبات الکلی به شدت منع می گردد.

اگر این مشکل جدی و دائمی باشد باید حتماً با یک متخصص مشورت کنید.
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

3. کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8594
    تشکـر
    74
    تشکر شده 1,314 بار در 743 پست
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط رویا مسعود نمایش پست ها
    ممنون میشم کمکم کنید
    سلام

اول به یک دکتر متخصص رجوع کنید و هر دو تست هورمون و....... فیزیکی رو بدید. اگر مشکلی در کار نبود

سپس به یک مشاور حاذق در امور جنسی رجوع کنید.

موفق باشید
    امضای ایشان
    وقتی که بدن فیزیکی بیمار شد باید به پزشک رجوع کرد

و وقتی که بدن روانی مجروح و بیمار شد باید به روانشناس رجوع کرد

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12921
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام
    والا من شاغل هستم و محل کار همسرم نزدیکه به محل کاره منه و با هم میریم و با هم میایم
    و به هیچ عنوان همسرم بچه نمیخواد

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12921
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

شما پاسخ کلی دادین

7. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    22424
    تشکـر
    34
    تشکر شده 36 بار در 23 پست
    میزان امتیاز
    9

ناز و عشوه گری زنانه.زیاد لمسش کنین.برین بغلش و خودتون رو لوس کنین.از هر فرصتی استفاده کنین و بشینین بغلش.
    مردها از این کار خوششون میاد و زنها هم احتمالا دوست داشته باشن.از اندام خودتون استفاده کنین.شما خانومها خیلی راحت میتونین یه مرد رو تحریک کنین ولی شاید گاها از زنانگی ها فاصله میگیرین؟
    همیشه جلوی چشمش باشین و با عشوه گری تحریکش کنین.بقیش به عده ی خود شما ....

8. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    18962
    تشکـر
    10
    تشکر شده 7 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Tiger نمایش پست ها
    ناز و عشوه گری زنانه.زیاد لمسش کنین.برین بغلش و خودتون رو لوس کنین.از هر فرصتی استفاده کنین و بشینین بغلش.
    مردها از این کار خوششون میاد و زنها هم احتمالا دوست داشته باشن.از اندام خودتون استفاده کنین.شما خانومها خیلی راحت میتونین یه مرد رو تحریک کنین ولی شاید گاها از زنانگی ها فاصله میگیرین؟
    همیشه جلوی چشمش باشین و با عشوه گری تحریکش کنین.بقیش به عده ی خود شما ....
    سلام
    با این نظر مخالفم
    چون خودم یک مردم ک دقیقا مشکل همسر ایشون رو پیدا کردم.
    باید بگم ک وقتی مرد تمایل نداره، اما علاقه شدید ب همسرش داره، عشوه گری همسر اگر زیاد باشه، مرد میدونه ک برای تحریک شوهره و خود این نشانه ضعف مرد هستش و مرد این رو درک میکنه و همین باعث ب هم ریختن اعصاب میشه و کار رو بدتر میکنه
    البت باید از طرف زن تحریک باشه اما ب اندازه معمول و همیشگی و ن بیشتر.
    امضای ایشان
    9372112040

9. کاربران زیر از hyhahoo بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد