نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: مخالفت بسیار خانواده

705
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12952
    تشکـر
    4
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

Unhappy مخالفت بسیار خانواده

سلام.دختری20 ساله هستم که 5ساله که با پسری22ساله دوستم و در این مدت دو بار خانوادم به طوره اتفاقی متوجه رابطه ما شدند و برخورد شدیدی داشتند.چون در اون زمان موقعیت ازدواج نداشتیم بعد از چند ماه جدایی به دلیل حال بد روحی و دلتنگی دوباره باهم رابطه برقرار کردیم و با کمک هم درسمونو ادامه دادیم وکار پیدا کردیم.منزل هم پدرش قراره بخره واسمون.خانواده عشقم همه راضی هستند و چندبار خواستگاری هم کردن.ولی خانواده من به هیچ وجه زیر بار نمیرن و حتی حاضر نیستند به حرفای ماگوش کنن و اورا ببینندو برای نظرم ارزش قائل بشن.چون ذهنیت منفی از او دارند.و هر بهانه ای که بود اوردن.ما واقعا میخوایم باهم خوشبخت بشیم.من الان باید چیکار کنم؟

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : مخالفت بسیار خانواده

نقل قول نوشته اصلی توسط ati/ نمایش پست ها
    سلام.دختری20 ساله هستم که 5ساله که با پسری22ساله دوستم و در این مدت دو بار خانوادم به طوره اتفاقی متوجه رابطه ما شدند و برخورد شدیدی داشتند.چون در اون زمان موقعیت ازدواج نداشتیم بعد از چند ماه جدایی به دلیل حال بد روحی و دلتنگی دوباره باهم رابطه برقرار کردیم و با کمک هم درسمونو ادامه دادیم وکار پیدا کردیم.منزل هم پدرش قراره بخره واسمون.خانواده عشقم همه راضی هستند و چندبار خواستگاری هم کردن.ولی خانواده من به هیچ وجه زیر بار نمیرن و حتی حاضر نیستند به حرفای ماگوش کنن و اورا ببینندو برای نظرم ارزش قائل بشن.چون ذهنیت منفی از او دارند.و هر بهانه ای که بود اوردن.ما واقعا میخوایم باهم خوشبخت بشیم.من الان باید چیکار کنم؟

در این موارد باید صبر کنید تا رضایت خانواده رو بتونید جلب کنید و گرنه هر تلاشی انجام بدید میتونه با واکنش خانواده مواجه بشه

به هرحال در ازدواج شما نیاز به رضایت خانواده دارید و برای بدست اوردن این رضایت قرار نیست کودتا کنید بلکه باید صبور باشید تا

خانواده ها با شرایط اشناتر شده و بتونن به هم اعتماد کنن

اگر میتونید با فردی معتمد در فامیل صحبت کنید تا بتونه در این بین خانواده ها رو بیشتر اشنا کنه و کدورت رو از بین ببره

چون بیشتر از این حالت نمیتونید عمل کنید و باید صبور باشید
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

3. 3 کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)