نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: وابستگی مالی به پدر

1377
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12982
    تشکـر
    1
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

Question وابستگی مالی به پدر

با سلام خدمت دوستان
    پسری هستم 21 ساله دانشجوی کارشناسی برق.خانواده ما وضعیت مالی به نسبت خوبی داره و میشه گفت پشتوانه خوبی از این لحاظ دارم. با دختری آشنا شدم و واقعا اخلاق و رفتارش و نظم و ترتیبش و وضعیت ظاهریش منو جادو کرده.مدت طولانی هست که میخوام باهاش در این مورد صحبت کنم ولی می ترسم.
    من کل پولی که تا حالا درآوردم 2 ملیون تومن بوده اون هم برای تدریس خصوصی!خیلی تلاش کنم تا سال بعد بتونم یه مدرک معتبر زبان بگیرم و زبان تدریس کنم.ضمنا من یک سال از لیسانسم باقی مونده و دو سال هم سربازی در پیش دارم (اگر ارشد رو از ذهنم پاک کنم).به این خاطر هنوز باهاشون صحبت هم نکردم.

من نمیخوام توی این مدت چشم امید خودم و زنم به جیب پدرم باشه (هرچند مطمئنم پدرم اصلا حرفی نداره) ضمنا ایشون هم سن من هستن و از لحاظ تحصیلی در سطح خودم و صددرصد به فکر ارشد و بالاتر هستن.من اگر بعد از کارشناسی عازم سربازی بشم دوسال از ایشون عقب می مونم و این خیلی بده.تازه اگر من بخوام کار کنم احتمالا نتونم با جدیت ایشون به کارهای درسیم برسم و وضع بدتر هم میشه.
    توی این مدت انقدر این مسایل فکرم رو مشغول کرده واقعا به هم ریختم.لطفا راهنمایی کنید چه کاری باید بکنم؟؟مثل چند مدت اخیر فقط تلاش کنم که به روی خودم نیارم یا اینکه پا جلو بذارم؟

با تشکر

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    3829
    تشکـر
    954
    تشکر شده 1,186 بار در 691 پست
    میزان امتیاز
    11

پاسخ : وابستگی مالی به پدر

نقل قول نوشته اصلی توسط poorya72 نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستانپسری هستم 21 ساله دانشجوی کارشناسی برق.خانواده ما وضعیت مالی به نسبت خوبی داره و میشه گفت پشتوانه خوبی از این لحاظ دارم. با دختری آشنا شدم و واقعا اخلاق و رفتارش و نظم و ترتیبش و وضعیت ظاهریش منو جادو کرده.مدت طولانی هست که میخوام باهاش در این مورد صحبت کنم ولی می ترسم.من کل پولی که تا حالا درآوردم 2 ملیون تومن بوده اون هم برای تدریس خصوصی!خیلی تلاش کنم تا سال بعد بتونم یه مدرک معتبر زبان بگیرم و زبان تدریس کنم.ضمنا من یک سال از لیسانسم باقی مونده و دو سال هم سربازی در پیش دارم (اگر ارشد رو از ذهنم پاک کنم).به این خاطر هنوز باهاشون صحبت هم نکردم.من نمیخوام توی این مدت چشم امید خودم و زنم به جیب پدرم باشه (هرچند مطمئنم پدرم اصلا حرفی نداره) ضمنا ایشون هم سن من هستن و از لحاظ تحصیلی در سطح خودم و صددرصد به فکر ارشد و بالاتر هستن.من اگر بعد از کارشناسی عازم سربازی بشم دوسال از ایشون عقب می مونم و این خیلی بده.تازه اگر من بخوام کار کنم احتمالا نتونم با جدیت ایشون به کارهای درسیم برسم و وضع بدتر هم میشه.توی این مدت انقدر این مسایل فکرم رو مشغول کرده واقعا به هم ریختم.لطفا راهنمایی کنید چه کاری باید بکنم؟؟مثل چند مدت اخیر فقط تلاش کنم که به روی خودم نیارم یا اینکه پا جلو بذارم؟با تشکر
    دوست عزیز شما که همه فکرتون شده ازمون و خطا و اینکه اگر اینکارو بکنید ممکنه در آینده چه و چه بشود ....!

بهتره برای اینکه خیالتون راحت باشه با خانواده در این مورد صحبت کنید ...

به هر حال شرایط شما از نظر مالی در موقعیت خوبی هست و شاید مطرح کردن این موضع باعث بشه خانواده دختر با شما موافقت کنن

و شما با خیال آسوده تری به تحصیل و ادامه زندگی امیدوار باشید

در هر صورت شما از مطرح کردنش ضرر نمیبینید یا با جواب بله مواجه خواهید شد یا با جواب نه ....
    امضای ایشان
    خدا آن حس زيباييست كه در تاريكي صحرا
    زمانيكه هراس مرگ ميدزدد سكوتت را
    يكي همچون نسيم دشت مي گويد
    كنارت هستم اي تنها...

3. کاربران زیر از mahsa42 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12519
    تشکـر
    93
    تشکر شده 37 بار در 25 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : وابستگی مالی به پدر

سلام.سرباززی چیه داداش گلم بشین تا دکتری بخون !

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد