نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: طلاق عاطفی

1188
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    13013
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

طلاق عاطفی

سلام
    منیر هستم 27 ساله
    تقریبا 4 سال است که ازدواج کردم. با همسرم تفاهم ندارم. ایشون فوق العاده سرد و بی احساس هستن ولی من بشدت احساساتی و گرم. 8سال تفاوت سنی داریم، گاهی تصور میکنم شاید سن زیاد ایشونه که نمیتونه درک خوبی از همسرش داشته باشه و بنده رو بچه و نادان فرض میکنه! اخلاق تند و بی منطقی هم داره! رابطه جنسیمون بشدت کم است! بارها شده تا 3 یا 4 ماه با رابطه نداشتیم، مشکل جنسی داره ولی نمیخواد بپذیره....
    4 سال که دارم این شرایط رو تحمل میکنم ولی دیگه صبرم تموم شده! از یک جهت دوست ندارم که مطلقه باشم و از طرفی هم دیگه تحمل این زندگی رو ندارم
    لطفا کمکم کنید و یک راه حل مناسب به بنده معرفی کنید.... ممنونم

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12062
    تشکـر
    18
    تشکر شده 70 بار در 45 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : طلاق عاطفی

سلام دوست عزيز با توجه به صحبت هاي شما مي شه نمي شه گفت تفاوت سن باعث مشكل شماست ولي در كل راه حل زياد موجود است ولي به نظر من شما اگه بخواهيد همسرتون رو گرم مزاج كنيد اول علت رو جويا بشين دوم ببين چه چيزهائي مي تونه اونو به سر ذوق بياره همون كار رو بيشتر انجام بده انشا الله جواب مي ده در ضمن سعي كن كاره بي مشورتي در ادامه زندگيت نكني چون طلاق راه حل نيست ومي تونه هم شما و هم همسرتونو به راه هاي جبران ناپذير بكشه البته مي توانيد با مشاور هم صحبت كنيد و راه حل بگيريد .
    موفق باشيد دوست عزيز به اميد روزهاي شاد و خوب براي شما و همسرتون

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12274
    تشکـر
    444
    تشکر شده 347 بار در 199 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : طلاق عاطفی

هميشه تو خونه برا همسرتون ارايش كنيد رنگ لباستون شاد باشه من عذر ميخوام كه اينو ميگم اما براش لباس هاي لختي بپوشيد البته اگه فرزندي نداريد همينا كشش بوجود مياره
    واسه اطلاعات بيشتر كتاب اقاي جمشيد خدادادي "راز كاميابي" در زندگي زناشويي رو تهيه بفرماييد
    امضای ایشان
    هدف های محدود زندگی را محدود می کنند!

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد