نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: عیدی دادن وظیفه کارفرما هست یا نه؟!

1108
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12615
    تشکـر
    60
    تشکر شده 81 بار در 48 پست
    میزان امتیاز
    10

عیدی دادن وظیفه کارفرما هست یا نه؟!

سلام دوستان
    چند روزی هست بدجور فکرم درگیره و شبها خوابم نمیره!
    6ماهی میشه اینجا بعنوان منشی با حقوق 600 کار میکنم. اولش به دروغ گفتن وزارت کار، بعد گفتن پلکانی اضافه میشه، اضافه کار و 2روز مرخصی در ماه هم هست اما چندین باری که اضافه موندم خبری از اضافه کاری نبود و سر مرخصی هم جدیدا یکبار بحثمون شد گفتن ما توو این شرکت نه مرخصی داریم نه اضافه کار! از ماه سوم هم که شروع کردن روز سوم حقوق دادن.الان مال ماه قبل رو چون گفتم خیلی واجبه 400 بهم دادن گفتن 200 رو یکشنبه 10 اسفند میدن چون بخاطر درگیری های خانوادگی پولشون کم اومده!!!
    اینجا فقط من و کارفرما و یکی از دوستاش کار میکنیم. آدمای چشم پاکی هستن اما از نظر نظافت زیاد تمیز نیست و وعده های دروغی برای قرارداد و بیمه و حقوق و ... دادن. منم چون نزدیک عید گفتم کار پیدا نمیشه و پول لازمم فعلا موندم!یک شرکت رسمی توو ساختمان اداریه. فیش حقوقی هم ازم امضا شده میگیرن و پولو به کارتم میریزن.
    الان شدیدا نگرانم نکنه حقوق این ماه رو بگه ندارم بعد از عید یا اینکه اگه عیدی نده چی میشه؟
    میتونم برم شکایت کنم؟
    اصلا بر فرض حقوق و عیدی رو داد، به نظرتون صلاحه من باز بیام اینجا؟
    هرماه قسط هم دارم و پول لازمم! به نظرتون آخرین روز سال باهاشون صحبت کنم ببینم واسه بعد از عید شرایط کاری چجوریه؟
    خواهش میکنم لطفا بهم بگید چیکار کنم؟
    من استرس و شرایط روحیم همینطوریش به هم ریخته هست این فکر هم اضافه شده! لطفا راهنماییم کنید چیکار کنم. ممنونتون میشم
    امضای ایشان
    خسته شدم!

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12615
    تشکـر
    60
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : دم عیده! عیدی دادن وظیفه کارفرما هست یا نه؟!

خواهشا هرکی هرچی میدونه بهم بگه.بدجور فکرم درگیره
    امضای ایشان
    خسته شدم!

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : عیدی دادن وظیفه کارفرما هست یا نه؟!

نقل قول نوشته اصلی توسط شمیم-م نمایش پست ها
    سلام دوستانچند روزی هست بدجور فکرم درگیره و شبها خوابم نمیره!
    6ماهی میشه اینجا بعنوان منشی با حقوق 600 کار میکنم. اولش به دروغ گفتن وزارت کار، بعد گفتن پلکانی اضافه میشه، اضافه کار و 2روز مرخصی در ماه هم هست اما چندین باری که اضافه موندم خبری از اضافه کاری نبود و سر مرخصی هم جدیدا یکبار بحثمون شد گفتن ما توو این شرکت نه مرخصی داریم نه اضافه کار! از ماه سوم هم که شروع کردن روز سوم حقوق دادن.الان مال ماه قبل رو چون گفتم خیلی واجبه 400 بهم دادن گفتن 200 رو یکشنبه 10 اسفند میدن چون بخاطر درگیری های خانوادگی پولشون کم اومده!!!اینجا فقط من و کارفرما و یکی از دوستاش کار میکنیم. آدمای چشم پاکی هستن اما از نظر نظافت زیاد تمیز نیست و وعده های دروغی برای قرارداد و بیمه و حقوق و ... دادن. منم چون نزدیک عید گفتم کار پیدا نمیشه و پول لازمم فعلا موندم!یک شرکت رسمی توو ساختمان اداریه. فیش حقوقی هم ازم امضا شده میگیرن و پولو به کارتم میریزن. الان شدیدا نگرانم نکنه حقوق این ماه رو بگه ندارم بعد از عید یا اینکه اگه عیدی نده چی میشه؟
    میتونم برم شکایت کنم؟اصلا بر فرض حقوق و عیدی رو داد، به نظرتون صلاحه من باز بیام اینجا؟هرماه قسط هم دارم و پول لازمم! به نظرتون آخرین روز سال باهاشون صحبت کنم ببینم واسه بعد از عید شرایط کاری چجوریه؟خواهش میکنم لطفا بهم بگید چیکار کنم؟من استرس و شرایط روحیم همینطوریش به هم ریخته هست این فکر هم اضافه شده! لطفا راهنماییم کنید چیکار کنم. ممنونتون میشم
    اولا" شرکت خصوصیه و احتمالا" با شما قراردادی بستن که میتونن سر وقت قرارداد اونو فسخ کنن

از طرفی شما بیمه نیستید و سابقه ای از نظر کاری ندارید ... ولی اگر مامور بیمه شمارو در این مکان میدید مسلما" برای کارفرماهای شما بد میشد

چون باید شمارو بیمه میکردن ... به همین خاطر در صورت شکایت هم میتونن اعلام کنن شما کارمند اونجا نبودید

در مورد حقوق و عیدی باید بگم اگر خیلی همت کنن 200هزارتومن بیشتر به شما عیدی نخواهند داد

ولی در این مورد میتونید تلفنی با کارشناسان بیمه و کار صحبت کنید
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

4. کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12615
    تشکـر
    60
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : عیدی دادن وظیفه کارفرما هست یا نه؟!

نقل قول نوشته اصلی توسط farokh نمایش پست ها
    اولا" شرکت خصوصیه و احتمالا" با شما قراردادی بستن که میتونن سر وقت قرارداد اونو فسخ کنن

از طرفی شما بیمه نیستید و سابقه ای از نظر کاری ندارید ... ولی اگر مامور بیمه شمارو در این مکان میدید مسلما" برای کارفرماهای شما بد میشد

چون باید شمارو بیمه میکردن ... به همین خاطر در صورت شکایت هم میتونن اعلام کنن شما کارمند اونجا نبودید

در مورد حقوق و عیدی باید بگم اگر خیلی همت کنن 200هزارتومن بیشتر به شما عیدی نخواهند داد

ولی در این مورد میتونید تلفنی با کارشناسان بیمه و کار صحبت کنید
    ممنون بابت پاسخگوییتون
    قرارداد نبستم متاسفانه اما فیش حقوقی دارم و اینکه وقتی از کارتشون ریختن به کارتم پس یعنی یه جورایی میتونه ثابت شه که اینجا کار میکردم.
    اما از نظر بیمه ای حق با شماست. میتونم از اون راه وارد عمل بشم!
    امیدوارم این اتفاقات نیفته و حقوقمو درست بدن اما اگه ندادن اونوقت با بیمه طرفشون میکنم!!
    بازم ازتون ممنون
    امضای ایشان
    خسته شدم!

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)