نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: نمیتونم به خاطر خانوادم شاد باشم

1613
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    289
    تشکـر
    0
    تشکر شده 8 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

Exclamation نمیتونم به خاطر خانوادم شاد باشم

سلام
    من 28 سالمه و 5 ساله ازدواج کردم و 1 بچه هم دارم همسرم مرد بسیار خوبی هست و ما مشکلی با هم نداریم
    فقط اینکه پدر و مادرم با اینکه واقعا والدین خوبی بودند و هستند ولی روابط خوبی با هم ندارند و این منو ناراحت میکنه برادرم هم الان توو زندگیش مشکل داره خواهرم هم همین طور . منم تا میام شاد باشم یاد غم وغصه خانوادم میفتم و از شادیم عذاب وجدان میکنم . با اینکه هیچ کدومش تقصیر من نیس ولی از اینکه اونا شاد نیستن دلم میگیره
    چی کار کنم ؟ شادی من درسته ؟؟ وقتی هم ناراحت میشم باز همسر و بچه خودم صدمه میبینن
    گاهی با خودم میگم هر کسی مسئول زندگیه خودشه ولی ته دلم نمیتونم بی تفاوت باشم

2. 2 کاربران زیر از marjijoon بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    11
    تشکـر
    635
    تشکر شده 212 بار در 142 پست
    میزان امتیاز
    11

پاسخ : نمیتونم به خاطر خانوادم شاد باشم

نقل قول نوشته اصلی توسط marjijoon نمایش پست ها
    سلام
    من 28 سالمه و 5 ساله ازدواج کردم و 1 بچه هم دارم همسرم مرد بسیار خوبی هست و ما مشکلی با هم نداریم
    فقط اینکه پدر و مادرم با اینکه واقعا والدین خوبی بودند و هستند ولی روابط خوبی با هم ندارند و این منو ناراحت میکنه برادرم هم الان توو زندگیش مشکل داره خواهرم هم همین طور . منم تا میام شاد باشم یاد غم وغصه خانوادم میفتم و از شادیم عذاب وجدان میکنم . با اینکه هیچ کدومش تقصیر من نیس ولی از اینکه اونا شاد نیستن دلم میگیره
    چی کار کنم ؟ شادی من درسته ؟؟ وقتی هم ناراحت میشم باز همسر و بچه خودم صدمه میبینن
    گاهی با خودم میگم هر کسی مسئول زندگیه خودشه ولی ته دلم نمیتونم بی تفاوت باشم
    سلام
    به مشاور خوش آمديد
    ببينيد در حال حاضر اولويت با خانواده خود شماست يعنى شوهر و فرزندتون، و مسئوليت اصلى شما اونها هستن
    و شما بايد به فكر اونها و روابطتون باشيد تا لطمه اى بهش وارد نشه، چرا كه ناراحتى شما براى خانواده تون ممكنه توى رفتارهاتون با همسر و فرزندتون تأثير منفى بزاره و اين باعث بدتر شدن شرايط ميشه
    و بايد بگم كه شادى شما طبيعيه و هيچ مشكلى نداره ، و پيشنهادم اينه كه بى تفاوت نباشيد ولى منظورم اين نيست كه با ناراحتى جلوى شوهر و فرزندتون اينو ثابت كنيد، بلكه راههاى ديگه اى هم براى ابرازش وجود داره بعنوان مثال همفكرى و يا صحبتى كوتاه در رابطه با خانواده تون با شوهرتون كه نشان دهنده ى اين باشه كه به فكرشون هستيد، و يا اينكه اگه كارى از دستتون برمياد دريغ نكنيد، همين كافيست

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)