نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: مخالفت خانواده با ازدواج

769
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    13139
    تشکـر
    1
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

Post مخالفت خانواده با ازدواج

سلام..من 2 سال پیش عاشق یه دختری شدم.موضوع و با خانوادم مطرح کردم اما از همون اول مادرم مخالفت کرد وگفت دختری که با پسردوست میشه به درد ازدواج نمیخوره.دعوا بالا گرفت و حتی گوشیم و گرفتن و نذاشتن باهم در ارتباط باشیم..باز ما باهم ادامه دادیم و بعد از1/5 سال باز خانوادم فهمیدم.اینبار دیگ محلم نمیذارن...
    راستش این دخترو خیلی خوب شناختم و همه جوره میدونم به درهم میخوریم..خانواده من تا بحال این دختر و ندیدن و فقط یه اسم و شماره ازش میدونن...
    لطفا بگین چیکار کن.................

سعید 23 ساله

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : مخالفت خانواده با ازدواج

نقل قول نوشته اصلی توسط sami-safe نمایش پست ها
    سلام..من 2 سال پیش عاشق یه دختری شدم.موضوع و با خانوادم مطرح کردم اما از همون اول مادرم مخالفت کرد وگفت دختری که با پسردوست میشه به درد ازدواج نمیخوره.دعوا بالا گرفت و حتی گوشیم و گرفتن و نذاشتن باهم در ارتباط باشیم..باز ما باهم ادامه دادیم و بعد از1/5 سال باز خانوادم فهمیدم.اینبار دیگ محلم نمیذارن...
    راستش این دخترو خیلی خوب شناختم و همه جوره میدونم به درهم میخوریم..خانواده من تا بحال این دختر و ندیدن و فقط یه اسم و شماره ازش میدونن...
    لطفا بگین چیکار کن.................سعید 23 ساله
    دوست عزیز شما هر چقدرم که تلاش کنید نمیتونید روی نظرشون اثرگذار باشید

پس بهتره از فردی مطمئن برای تغییر نظرشون استفاده کنید ... کسی که بتونه در این بین میانجی گری کرده و خانواده شما رو غیرمستقیم

برای ازدواج شما اماده کرده و در مورد این دختر بتونه بهشون اطمینان خاطر بده
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    12210
    تشکـر
    112
    تشکر شده 329 بار در 212 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : مخالفت خانواده با ازدواج

نقل قول نوشته اصلی توسط farokh نمایش پست ها
    دوست عزیز شما هر چقدرم که تلاش کنید نمیتونید روی نظرشون اثرگذار باشید

پس بهتره از فردی مطمئن برای تغییر نظرشون استفاده کنید ... کسی که بتونه در این بین میانجی گری کرده و خانواده شما رو غیرمستقیم

برای ازدواج شما اماده کرده و در مورد این دختر بتونه بهشون اطمینان خاطر بده

اطمینان خاطر از چی بده؟؟
    وقتی این رابطه مخفی بوده کی میدونه چی به چیه؟؟ که بیاد اطمینان هم بده ؟؟
    اگه منظور شما اینه که یه نفر که میتونه موخ پدر مادر این بنده خدا رو بزنه و از جایگاهش سوء استفاده کنه و به اصطلاح موخشونو بزنه !! ؛؛ اگه خدائی نکرده فردا دختر توزرد در اومد تکلیف این واسطه که همه خواهند گفت (( خدا باعث وبانی شو لعنت کنه چی میشه؟؟ ))

جناب آقای sami- safe قدر یقین شما به حمایت وپشتیبانی خانوادتون برای ازدواج احتیاج مبرم دارین پس برای دوام زندگیتون در شرایط فعلی حتما به حرف خانواده گوش کنید و اگه اصرار به ازدواج با همین دختر خانم دارین ؛ شرط اول دست توجیب خودتون باید باشه و تازه باید منتظر انزوا هم باشید
    پدر مادر وفادار ترین ومطمئن ترین تکیه گاه هستند به شرطی که خودشون هم توزندگی موفق بوده باشن و اگه اینطوره به اونا اطمینان کن
    مقداری از موضوعات این سایت رو پیگیری کنی متوجه میشی که پدر مادرتون بی ربط هم نمیگن و بعضی دختر خانوما فوق العده در نقش بازی کردن حرفه ای هستن و خود شیطونم گول میزنند ؛ پس اطمینان شما ناشی از احساسه ونه عقل ؛ در همین سایت خانومی میگه بعداز 2 سال نامزدی و 3 سال عقد ( یعنی رابطه نزدیک ) هنوز شوهرمو نمیشناسم ؟؟!! و برعکسش هم صادقه
    بنده نمیگم این کار رو بکن یا نکن ولی داداش شناخت آدما طبق گفته حضرت علی (ع) به دوصورت اتفاق میافته 1- حرف زدن 2- نوشتن که هردو از میزان عقل ودرایت حکایت میکنه ونگفته ببین فلانی رو چقدر دوست داری ووو
    ویرایش توسط ali502902700 : 03-04-2015 در ساعت 07:43 PM

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد